3:3
0:4
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Prague Tigers Nehvizdy 4:10
16. Petra Šteklová, 31. Petra Šteklová, 31. Veronika Kučerová, 40. Klára Bačkovská - 2. Dominika Steinbachová, 7. Eliška Mrázková, 20. Tereza Plánková, 25. Irena Křížková, 27. Dominika Steinbachová, 33. Eliška Mrázková, 44. Karolína Chvátalová, 59. Tereza Plánková, 60. Irena Křížková, 60. Irena Křížková; rozhodčí: Marek Jeřábek - Karel Kotyza; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vendula Lisá 48 - Karolína Červová 35; po třetinách: 1:3, 3:3, 0:4;
Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér):
Na závěr sezóny velice těžký soupeř, i přes to jsem na výkon holek pyšný, Tigers přejeme hodně úspěchů v play off.
Komentář hostů Jambor Vladimír (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 11:17
60:00
59:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (4:10).
59:15
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková, asistoval #85 Eliška Horáková (4:9).
58:09
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #85 Eliška Horáková (4:8).
50:39
Vyloučen hráč #95 Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky.
50:39
Zebry budou mít další přesilovku
50:08
Mrázková přestřeluje
45:10
Vyloučen hráč #36 Kristýna Viktorová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za špatné střídání.
43:49
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #16 Tereza Plánková (4:7).
43:49
citujme pana rozhodčího: ,,14 a 16, to je dohromady 30"
39:35
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #29 Lucie Kalinová (4:6).
32:50
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (3:6).
30:57
Kučerová pár vteřin po gólu Šteklové posílí míček za záda Červové!
30:53
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #7 Veronika Kučerová, asistoval #27 Klára Šarochová (3:5).
30:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #8 Anna Vobořilová (2:5).
30:40
Šteklová střílí druhý gól!
26:50
Poštová místo střely hází míček na balkon
26:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (1:5).
24:07
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková bez asistence (1:4).
19:28
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #99 Petra Šusterová (1:3).
19:28
volná Plánková na středu hřiště posílá Tigers do dvougólového vedení
15:39
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #29 Lucie Kalinová (1:2).
15:29
Šteklová čekala s míčkem na středu jak na autobus, poté pověsila míček pod víko
11:23
Vyloučen hráč #33 Dominika Steinbachová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
11:23
Steinbachová si přišla pokecat k pořadatelskému stolku
06:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #99 Petra Šusterová (0:2).
06:57
kousíček chběl Lisé v zabránění gólu
01:25
Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
01:01
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #88 Irena Křížková (0:1).
01:01
dorážka Steinbachové končí v síti
00:01
první buly zápasu pro Tigers
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Tereza Plánková, Kristýna Zelená, Kristýna Viktorová, Karolína Chvátalová, Petra Šusterová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Vendula Lisá; hráči v poli: Anna Vobořilová, Veronika Petrová, Veronika Koulová, Veronika Kučerová, Leontýna Káralová