4:0
3:1
- : -

Panthers Praha - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:3
23. Antonín Ježek, 29. Marek Leiš, 38. Matyáš Hradecký, 39. David Zelinka, 51. Marek Urban, 53. Ryan Ian Rolan, 54. Marek Urban - 1. Adam Langer, 2. Marek Habler, 59. Jeroným Škvařil; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Julius Šabler 25 - Šimon Večeřák 23; po třetinách: 0:2, 4:0, 3:1;
Komentář domácích Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Podobný scénář jako včera - můžeme si říct systémově co chceme, ale když do zápasu nevstoupíme s chutí a vůlí postoupit jako soupeř (všechna čest, jak nás trápili v 10 lidech), tak budeme mít do dalšího kola problém. Nicméně i tak pochvala klukům, že sérii zvládli v nejkratším možném čase. Hluboce také děkujeme všem rodičům, kteří odložili odjezd na blížící se lyžovačku. Díky všem za celou sérii a jedeme dál!
PS: Snad se John Hodek konečně předvede!
Komentář hostů Menšík Jan (Asistent trenéra):
Dnes jsme na zápas přijeli v diametrálně jiném rozpoložením než včera, sérii jsme však již zvrátit nezvládli, protože nám do druhé půlky zápasu odešla fyzička. Dneska patří velká pochvala naší desítce a brankáři, kteří zápas odjezdili do poslední minuty. Zároveň chci za nás trenéry, a hlavně za sebe, poděkovat celému týmu za parádní sezónu plnou těžkých, ale skvělých utkání a momentů. Soupeři díky za férovou sérii a gratulace k postupu. Toť ode mě vše.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:42
Hradeckého nedovoleného hitu v rohu si rozhodčí všiml a náležitě ho ocenil.
58:31
A přeci jen se Gullivers zadařilo prolomit Šablerovu zeď! Bohužel se ale dost možná jedná už jen o kosmetickou úpravu skóre.
58:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil bez asistence (7:3).
57:53
Domácí se cítí neohroženě, drží se na balonu a i nadále se snaží ohrožovat branku Gullivers.
56:43
Hosté jsou teď se svou rozehrávkou velmi rozvážní, času už ale moc nezbývá
55:13
Šabler znovu zasahuje.
54:36
Šabler teď po balonu šel hodně obětavě a následně se nechává ošetřit.
53:56
Marek Urban se už ale nymýlí, potvrzuje svoji formu v poslední době a navyšuje už na 7:2! Tohle už pro domácí začíná vypadat velmi slibně!
53:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (7:2).
53:30
Hronova střela těsně míjí prázdnou bránu!
52:52
Ačkoliv byl Večeřák už zpátky v bráně, tak domácí přidávají 6 branku rychlou akcí k tyči.
52:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #57 Marek Leiš (6:2).
51:52
První střela při hře v 6 letí mimo a gólman hostí se vrací do brány.
51:12
Není čas ztrácet čas. Hosté zkouší hru bez Večeřáka!
50:53
A zas nevíme jak to tam mohlo padnout, ale v Rudné odbíjí pátá a domácí se přibližují postupu do semifinále 1. ligy juniorů!
50:52
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
50:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (5:2).
50:00
Do konce třetí části zbývá 10 minut a hru zatím z větší části kontrolují domácí. Podaří se brněnským Gullivers odvrátit konec sezony?
48:34
Jak to ten kluk dělá, to opravdu nevíme. Jula Šabler další výstavní save!
47:46
Teď si Panthers s rozehrávkou hodně zahrávali, pro hosty ale bohužel nakonec bez střelecké příležitosti.
47:07
Domácí gólman proti tvrdé střele znovu nekompromisně a rychle zasahuje.
46:21
Hradecký teď znovu hledal před bránou Motla a troufnul bych si tipnout, že chyběly milimetry.
46:09
Hradeckého střela zblokována a Panthers rozehrávají z rohu.
45:20
Teď už ale byli nebezpeční i Gullivers, výslednou střelu likviduje Šabler.
44:23
První lajna Panthers si teď zahrála na noční můru hostů, po skoro dvou minutách zámku hru uklidňuje Večeřák.
43:22
Tonda Ježek udržel domácí v útočném pásmu a nabral u toho takovou rychlost, že ho málem zastavily až žebřiny necelé tři metry za mantinelem.
42:29
Hradeckého přihrávka naslepo do velkého brankoviště paradoxně měla "voči", ale Motl bohužel svoje oči směřoval někam jinam.
41:27
Do první akce třetí třetiny se dostávají i hosté, zatím bez výraznějšího ohrožení Šablerovy svatyně.
40:33
Ze skrumáže před Večeřákovou bránou se k míčku dostal Zelinka, ten ale mířil pouze nad.
40:01
I třetí úvodní buly pro Gullivers, krátce na to si ale balonek přebírají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
38:49
Na první dobrou to Ježkovi střelou ze středu nevyšlo, pár sekund na to, ale pokračuje v obratu jako správný kapitán Zelinka!
38:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (4:2).
38:28
Fakt se toho už děje moc. Střela domácích teď označkovala dvě ze tří tyčí brněnské brány.
37:38
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:01
Hradecký, tohle kdybys nedal, tak ti zlomíme hokejku o hlavu. Dvě možnosti v přečíslení, obě mimo. Do třetice všeho dobrého ale Hradecký proměňuje a důležitou brankou posílá Panthers do prvního vedení v zápase!
37:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #51 Matyáš Hradecký, asistoval #77 Matěj Motl (3:2).
36:16
Gullivers v dalším úniku 1 na 0, unikající hráč už si položil Šablera, ale ten čape jako Bůh dál.
33:59
Jéminkote, co se to tu děje?! Jelínek nejprve střela, následně dorážka ze vzduchu do břevna a pár sekund na to samostatný únik hostů a další pohledný (slabé označení, ale snažím se neopakovat) zákrok Šablera, tentokrát maskou.
33:18
Pechovo schované nahození hledalo před bránou připraveného Motla, ale ruce Večeřáka byly rychlejší než Motlova hokejka.
32:03
A znovu v přečíslení 2 na 1 zasahuje domácí gólman. Série zákroků jako z učebnice "Monstersave".
31:15
Julius Šabler i přes zakrytý výhled FA-MÓ-ZNÍ! Domácí střídačka šílí, tohle byl velmi důležitý zákrok.
30:12
Nestíhám psát, hra teď lítá ze strany na stranu. Nejvýraznější rozdíl oproti první periodě je aktivita domácích na balonu.
29:19
Do další náramné příležitosti se hned dostal Motl, který ale mířil vedle. Jeho střela byla i zblokována a Gullivers teč přiznali. Jméno nevím, ale krásné fair play gesto.
28:44
A jedeme od nuly! Leišův doťuk se dočkal úspěchu a na domácí střídačce to teď vře!
28:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #17 Matyáš Uher (2:2).
27:40
Panteří rozehrávka z velkého brankoviště byla dobře započatá, ale Večeřák se nachytat nenechal.
26:43
Eliášovi teď fintička s prohozením soupeře vyšla zhruba stejně jako první třetina domácím.
25:58
I díky vyššímu tempu Panthers se nám hra začíná vyostřovat velmi brzy a na Gullivers začíná být znát, že dnes jde o všechno.
25:09
Nikdo z pořadatelů si zatím nemůže dovolit trvzení, že hra domácích je skvělá, ale po pauze je rozhodně vidět progres v přístupu a aktivitě na hřišti.
24:45
Večeřák si připisuje pohodlný zákrok do sbírky.
24:00
Zápas můžete sledovat i na TV Com, kde Vás průběhem provede komentátorská dvojice Jan Sysel - Matouš Hrubý.
22:42
Kýžený dílčí úspěch pro domácí! Ježkova dělovka nenašla překážku (vyjma vnitřku sítě brány hostí), Panthers se dostávají na dostřel a gól byl symbolicky věnován tatínkovi na tribunu.
22:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #87 David Pech (1:2).
21:59
Mitáš se prosmýkl dírou v obraně domácích, Šabler ale dobře postavený.
21:20
Sice neví jak, ale domácí gólman si připisuje další zákrok.
20:51
Domácí v osobních soubojích dost přitvrdili a právě teď je to již podrhé ve třetině stálo míček.
20:01
I ve druhé třetině si zahajovací buly berou hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:59
Ani poslední akce domácích se nesešla s úspěchem a pobyt v kabině asi pro nikoho z Pantherů nebude příjemný.
19:08
Hron teď ze spousty úhlů zkoušel mnoha pokusy překonat hostujícího gólmana, skóre se ale nemění.
18:25
Po střele Mitáše zvoní tyč Šablerovy brány!
16:28
Další propad Panthers a přečíslení Gullivers. Domácí by do zbytku zápasu na tomto herním prvku měli zapracovat, protože statistika fatálů je (vzhledem k času zápasu) naprosto tristní.
15:02
Fantastický dvojzákrok Šablera proti přečíslení Gullivers!
13:30
Zelinkův pokus pouze mimo hranice hřiště.
12:19
Těsně před koncem oslabení domácí ztrácí míček a rozehrává soupeř.
10:59
Šabler likviduje další dvě střely.
10:23
Uvidíme další přesilovku, tentokrát v provedení Brna.
10:22
Vyloučen hráč #68 Prokop Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
09:59
Pohotový zákrok Šablera drží pouze dvoubrankový rozdíl.
09:30
Skoro to až vypadá, jako by si Panteři nevěděli rady se hrou soupeře.
08:47
Mladší z bratrů Ježků teď nedovoleně odstavil od balonu soupeře za vlastní bránou.
07:14
První početní výhoda končí neúspěšně pro domácí.
06:49
Panthers se končeně dostali na polovinu soupeře, vidíme ale sérii výborných bloků.
05:59
Zatím pro oko diváka přesilovka k ničemu. Na balónku se stále drží hráči Gullivers.
05:27
Uvidíme první přesilovku zápasu zásluhou zbytečného přestupku hostů. Podaří se Panthers sladit krok se skóre soupeře?
05:14
Vyloučen hráč #24 Marek Mitáš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
04:47
Herní projev domácích zatím vůbec nevypadá sebevědomě, na balonu zatím tráví víc času Brno.
03:22
Domácí se poprvé snaží držet kolem brány Večeřáka, bohužel však bez jediného pokusu a gól. Na míčku opět hosté.
02:00
Ajajaj, domácí realizák nevypadá vůbec spokojeně a není se čemu divit. Znovu trestuhodný nedůraz ve vlastním pásmu, střela ze středu a Gullivers odskakují do dvoubrankového vedení.
01:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #24 Marek Mitáš (0:2).
01:36
Domácí opět nechali soupeře proniknout až před vlastní svatyni, tentokrát už ale zakončení nevyšlo podle představ.
00:21
Tak tohle je hodně studená sprcha pro domácí družstvo. Brno pojalo rozehrávku rozvážně a Panthers se nachytali na švestkách. Přesouvající se Šabler neměl šanci proti křižné přihrávce a hosté se ujímají vedení.
00:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Adam Langer, asistoval #24 Marek Mitáš (0:1).
00:01
Úvodní buly druhého čtvrtfinále B pro Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Marek Mitáš, Jeroným Škvařil, Adam Langer, Ondřej Valeš, Marek Habler
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Marek Urban, David Zelinka, Samuel Hron, David Pech, Antonín Ježek