0:0
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 1:5
54. Tereza Havlová - 10. Barbora Lovíšková, 19. Michaela Mechlová, 43. Mariana Býčková, 57. Lucie Krýslová, 59. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Franková 20 - Monika Šolleová 16; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:3;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
60:00
Tatran ani po čtvrté nechybuje a postupuje tak do semifinále.
59:08
Vyloučen hráč #7 Simona Korbelářová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
59:08
Simona Korbeřová fauluje a jde si náležitě odpočinout na dvě minuty.
58:50
Domácí zkouší v šesti.
58:45
Timeout FbŠ Bohemians
58:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #55 Lucie Krýslová (1:5).
58:41
Tatran trestá do prázdné branky ve vlastní přesilovce.
58:07
Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka.
58:07
Minářová si jde za vysokou hůl odpočinout.
58:07
Domácí tým začíná v pěti bez golmanky.
56:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #2 Nikola Hermannová (1:4).
56:27
Hermannová vybíhá do útoku, pousová na Krýslovou, která využívá a navyšuje tak skóre.
54:59
Franková drží svůj tým, zneškodňuje šanci za šancí.
53:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:3).
53:10
Domácí velmi rychle využívají početní převahu a snižují tak stav na dvě branky.
52:47
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
52:47
Mechlová v souboji se Strnadovou, tu však fauluje a jde si odpočinout na dvě minuty.
51:26
Panešová zkouší z půlky, Franková i nadále připravená.
50:02
Stůjová krosem na Želízkovou, té sjíždí balonek a nedokáže zakončit.
48:56
Želízková nahrává na Seemannovou, která se snažila z úhlu překonat Frankovou, ta však úspěšnější a hasí šanci hostů.
47:36
Veselá v další šanci, ale trefuje golmanku.
46:30
Tatran v úvodu třetí třetiny aktivnějším celkem.
45:14
Dvě na jednu Veselá - Mezerová, Veselová to bere na sebe, ale bohužel přestřeluje branku.
44:59
Lovíšková to bere na sebe a snaží se zakončit, obrana Bohemky ji ale zakončení nedovoluje.
44:01
Vaníčková zkouší z výběhu, ale netrefuje branku hostujícího Tatranu.
42:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #90 Monika Šolleová (0:3).
42:09
Golmanka hostů vybízí Marianu Býčkovou do úniku, ta svoji šanci využívá a zvyšuje tak skóre svého týmu na tři branky.
41:25
Hosté kombinují na útočné polovině.
40:20
V rychlostním souboji Veselá - Mechlová, Mechlová úspěšnější.
36:26
Faltová v šanci, ale nedokázala překonat golmanku hostů.
32:55
Domácí v pěti, Tatran si moc šancí během přesilové hry nevytvořil.
31:56
Domací zatím zneškodňují všechny šance hostů.
31:23
Hermannová do boční sítě.
30:55
Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
30:55
První vyloučení na straně domácích, odpočinout si jde Mezerová za sekání.
30:20
Císařová zkouší ze standartky, brankářka hostů vyráží.
29:50
Tatran zamkl domácí na své polovině, ale do větší šancí se nedostal.
27:36
Velkou šanci hostů nyní zneškodnila domácí brankářka Franková.
26:32
Krýslová v šanci sama před golmankou domácích, ale šanci nevyužila.
25:14
Mechlová do bloku a Bohemians tak mohou ihned startovat do brejku, umístit balonek za zády Šolleové Mezerová nezvládla.
23:55
Úvod druhé třetiny je zatím opatrný z obou stran.
23:02
Sestry Korbelářovy kombinují za brankou domácích, ale nedostávají se k zakončení.
21:17
Želízková s obrovské šanci přestřeluje branku.
18:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:2).
18:41
Korbelářoví krosem na Mechlovou, která napoprvé netrefuje, druhou šanci využívá a zvyšuje tak skóre Tatranu.
17:54
Mechlová z půlky, Franková připravena.
17:13
Stůjová v souboji s Urbanovou, Urbanová ze souboje odchází se zlomenou florbalkou.
16:33
Seemannová přestřeluje branku.
15:39
Císařová zkouší z půlky, Minářová nezvládla dorazit balonek do branky hostů.
13:34
Bartošová zachytila přihrávku a vydává se do útoku. Střílí a vybízí k dorážce ještě Mezerovou, brankářka Tatranu ale i nadále drží čisté konto a zneškodňuje každou šanci domácích.
11:59
Hermannová z pozice obránce se vydává do útoku a nepříjemnou střelou na sebe upozorňuje domácí brankářku.
11:20
Havlová na Mezerovou přímo před brankou hostů, Mezerová ale netrefuje balonek a promarňuje tak šanci srovnat skóre.
10:54
Hernandezová v obrovské šanci, bohužel pro domací netrefuje bránu a hostující golmanka je bez práce.
09:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #94 Michaela Mechlová (0:1).
09:15
První branka utkání pro Tatran.
07:32
Želízková v souboji na půlce s Urbanovou úspěšní a prověřuje Frankovou.
06:38
Mezerová vysílá Veselou do samostatného úniku, Šolleová však připravená.
05:59
V úvodu utkání vidíme dominaci domacích, Tatran se do šancí příliš nedostává.
05:07
Šanci Strnadové hasí Stůjová před vlastní brankou.
03:48
Radka Korbelářová zkouší překvapit domácí golmanku Frankovou, neúspěšně.
02:39
Po útoku Tatranu se dostávají do brejkové situace Faltová s Mezerovou, bohužel pro svůj tým situaci nevyužily.
01:50
Minářová vyváží balonek a střílí od mantinelu, bohužel však netrefuje bránu. Vaníčková poté za bránou faulována a domácí mají k dispozici standartku z rohu.
00:30
Bohemians v rychlém útoku zaváří před brankou Tatranu, obrana hostů však šanci zneškodnila.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Radka Korbelářová, Simona Korbelářová, Barbora Lovíšková, Sofie Gocová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Aneta Faltová, Tereza Havlová, Lucie Veselá, Natálie Bartošová, Karolína Mezerová
00:00
Vážení diváci,

vítáme Vás u 4.kola play off čtvrtfinále extraligy žen. V dnešním utkání se můžeme těšit na spoustu soubojů, vysoké tempo, ale věříme, že i na spoustu branek. Pakliže Tatran dokáže zvítězit, bude tak pokračovat do semifinále bez ztráty zápasu. Bohemians nemá co ztratit a do čtvrtého utkání musí dát vše, aby prodloužil sérii.