2:0
1:4
0:1

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:6p
4. Vojtěch Petráň, 20. Vojtěch Petráň, 25. Matyáš Kronovetr, 32. Robert Petr Koudelka, 43. Robert Petr Koudelka - 4. Daniel Dolejš, 42. Daniel Dolejš, 56. Daniel Dolejš, 58. Vojtěch Andrášek, 60. Michael Petráň, 65. Michael Petráň; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Šedivý 20 - Viktor Hejna 34; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4, 0:1;
Komentář domácích Šindelář Milan (Trenér):
Dnes krutá prohra. Hráli jsme konečně play off, byli jsme od začátku dobře nastavení, plnili jsme, co jsme si řekli. Myslím, že jsme utkání prohráli menší zkušeností. Tým je namixovaný s mladými hráči a věřím, že je tyto zápasy posouvají nejvíc. Gratuluji a děkuji soupeři.
Komentář hostů Thompson Oliver-James (Trenér):
Zápas, který nám ukázal jak je důležité zachovat chladné hlavy a hrát především chytře. Soupeř nás od startu rozhodil nepříjemnou tvrdou hrou, kdy ještě navíc vytěžil z minima maximum. V závěru jsme ukázali chuť a obrovskou sílu týmu a klukům za to patří velká pochvala. Dnes byl Chodov skvělým soupeřem a pro nás důležitou prověrkou před dalším kolem play-off. Děkujeme za sérii, naše cesta nekončí, jdeme makat dál!
70:00
Střely v prodloužení: 4:1
64:15
64:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň bez asistence (5:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:5).
59:54
Sparta se v poslední třetině probudila řekla si o prodloužení.
59:25
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
59:00
Hejna zpět v bráně.
57:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #64 Michael Petráň (5:4).
56:40
Sparta stále v šesti, Chodovský Petráň lobuje na prázdnou bránu, jeho sparťanský bratr chytá.
56:26
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #10 Jakub Kárník (5:3).
52:53
Ondřej Štefek předvádí ve středním pásmu pocemkamdeš.
51:50
Hejna ošetřován, drží si rameno, ale vrací se zpět mezi tyče.
50:17
Běžecký souboj číslel 72 končí v mantinelech, rozehrává Sparta.
49:03
Filip Bezpalec si připravil prostor pro střelu, levého horníh roh minul jen těsně.
47:58
J. Štefek zkouší.
44:15
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
42:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #27 Filip Bezpalec (5:2).
42:03
Koudelka se nemýlí.
41:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #76 Lukáš Mervart (4:2).
41:43
Spatra vlétla do třetí třetiny s trochu jiným nasazením. Po pokusu Havliny se trefuje Dolejš.
36:14
První chodovská formace se zřejmě rozhodla strávit zbytek zápasu hraním baga.
35:14
Kosova střela se nese nad bbřevnem Šedivého svatyně.
31:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (4:1).
31:14
Koudelka vystihl sparťanskou rozehrávku, a svým typickým poskokem s přistáním naplocho vymetl horní roh Hejnovy brány.
30:23
Zatímco včera se sparťanům dařilo téměř vše, dnes nejsou schopni trefit bránu. Bláha míří mimo tyče.

28:16
Drba na konci oslabení prověřuje Šedivého.
27:12
Škorpa rozezněl tyčku.
26:22
Vyloučen hráč #8 Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
24:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #44 Filip Kovářík (3:1).
21:59
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
20:56
Chodov je při chuti, žádný z pokusů ale nekončí ve Sparťanské síti.
20:12
Jambor hned po ůvodním vhazování trefuje dvakrát Hjnova kolena.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:5
20:00
19:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (2:1).
19:16
Borek stopl balon letící k domácímu brankovišti a rychle posunul hru do protiútoku. Kronovetrova nahrávka nebyla nejpřenější ale mladší z Petráňů si perfektně poradil.
18:02
Všechny tři chodovské formace celkem s přehledem ubránily oslabení.
16:02
Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:32
Bláha trefuje do Šedivého.
13:39
Škorpa ošetřován po zásahu čepelí do tváře, Spart vyvázla bez trestu.
12:39
Petráň těsně míjí. Ten mladší.
09:35
Hra přitvrzuje z obou stran, Mervart zajíždí do brankáře, Štefek brání golmana.
08:04
Navrátil po krosu od Slámy míjí.
03:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #44 Filip Kovářík (1:1).
03:51
Kovařík našel Petráně a domácí rychle vyrovnávají.
03:24
03:24
Dolejš vystřelil zleva nad Šedivého rameno, a otevírá dnešní skóre.
01:57
Borek zblokoval Andráškovu střelu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kos, Jakub Šváb, Vojtěch Bláha, Robin Havlina, Radek Drba
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák, Filip Gabriel