6:1
3:3
- : -

Florbal Ústí C - FD Teplice C 10:5
15. Jan Vaca, 17. Karel Hais, 19. Ivo Andrej, 19. Martin Stejskal, 20. Lukáš Krušina, 28. Michal Arnold, 28. Lukáš Krušina, 33. Ivo Andrej, 40. Ivo Andrej, 45. Jan Vaca - 9. Vojtěch Strejcovský, 26. Filip Jahodář, 36. Šimon Rabel, 42. Vojtěch Strejcovský, 44. Jonáš Burger; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Radek Syrový 7 - Daniel Kratochvíl 11; po třetinách: 1:1, 6:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 9:3
45:00
44:32
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #30 Jiří Chvojka (10:5).
43:05
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #25 Jonáš Burger, asistoval #62 Jiří Moravec (9:5).
41:53
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #92 Pavel Jirásek (9:4).
39:03
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #34 Ivo Andrej, asistoval #30 Jiří Chvojka (9:3).
38:13
Vyloučen hráč #40 Jan Vaca družstva Florbal Ústí C na 2 minuty za špatné střídání.
37:30
Vyloučen hráč #31 Šimon Rabel družstva FD Teplice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:52
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #31 Šimon Rabel, asistoval #67 Jakub Zeleník (8:3).
32:08
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:5
30:00
27:38
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #87 Lukáš Krušina, asistoval #77 Luboš Prchal (7:2).
27:28
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #25 Michal Arnold, asistoval #30 Jiří Chvojka (6:2).
25:42
Branku družstva FD Teplice C vstřelil #23 Filip Jahodář, asistoval #15 Vojtěch Strejcovský (5:2).
19:15
18:08
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #24 Martin Stejskal bez asistence (4:1).
18:00
16:31
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #54 Karel Hais, asistoval #49 Jaroslav Folk (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:4
15:00
14:13
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #87 Lukáš Krušina (1:1).
08:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice C:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí C: brankář: Radek Syrový; hráči v poli: Karel Hais, Jaroslav Folk, Jan Vaca, Luboš Prchal, Lukáš Krušina