1:2
1:0
- : -

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:4
1. Filip Mazáč, 2. David Zemánek, 3. Adam Zukal, 13. Martin Svatoň, 40. Adam Zukal, 56. Adam Vágner - 14. Jakub Šourek, 15. Ondřej Duben, 32. Tomáš Červinka, 34. Ondřej Duben; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Filip Prokeš 15, Martin Koudelka 6 - Tomáš Týc 19; po třetinách: 4:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
TÝME, mockrát Vám děkuji za Vaši práci, za tyhle momenty a zážitky! To je ten důvod, proč to děláme. Dnes skvělý nástup do utkání, ale bohužel jsme jej neudrželi. Velice si cením obrovské síly týmu, kdy po srovnání utkání jsme opět odskočili a nakonec utkání opět strhli na naši stranu. Neuvěřitelná práce ve 3.třetině směrem do obrany a brankářů v bráně. Doufám, že bude Filip brzy fit, protože je důležitý článkem týmu. FANOUŠCI, jste neuvěřitelní pekelníci a dnes jste nám připravili opět nezapomenutelnou atmosféru - DĚKUJEME. Děkuji soupeři za skvělou florbalovou sérii, kdy jsme se museli mít na pozoru a hlavně nás skvěle připravili do dalšího kola PLAY OFF. Děkuji fanouškům soupeře za úžasnou podporu svých hráčů - DĚKUJEME!  Po 4 letech práce je Brno mezi TOP 4 týmy v republice a to je pro mne silný moment - náš příběh nekončí... JEDEME - MAKÁME - AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Teď samozřejmě převládají negativní pocity, prohráli jsme rozhodující zápas a sezóna pro nás končí. Sportovní životy ale klukům nekončí. V týmu máme spoustu mladých hráčů, všichni odvedli v této sezóně obrovský kus práce a jsem rád, že jsme to převedli v této výborné sérii s Brnem. Díky moc všem co nás přijeli podpořit a věřím, že se jim zápas líbil. Soupeři děkuji za super sérii a přeji hodně štěstí v play-off. Díky týme.
60:00
60:00
DOBRÉ RÁNO! DOBRÉ ODPOLEDNE! DOBROU NOC BOLESLAV! BULDOCI JDOU DÁL!!
57:48
Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (6:4).
51:00
Holásek rýsoval přihrávku bekhendem, ale ta skončila u prvního borce.
50:23
A další zákrok, při němž Prokeš svým skokem připomněl skoky tygra ussurijského.
49:49
Svižná střela svižného Harta, pouze do připraveného Prokeše
47:13
Filda Mazáč na poslední chvíli vyškrábl balónek z čepele boleslavského forvarda, na kterého zívala prázdná klec
46:14
Kalamita v brankovišti Boleslavi gólem neskončila
45:14
Mazáč svým převysokým tělem odzbrojil Dubna
44:02
Vaverčák dával na slepici před bránu Týce, nikdo v černých barvách (kromě Týce) tam však nebyl
42:51
Bulls ustáli úvodní tlak
40:01
Prokeš a jeho kumpáni v černých trikotech mají na začátku třetí třetiny jednogólový náskok k ubránění
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
39:17
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (5:4).
38:21
Svatoň se teď akrobaticky dostal kolem dvou protihráčů, předložil Hanzelkovi ale to bylo vše
37:03
Prokeš svým prsním svalstvem zlikvidoval další střelu
36:06
Padejí tu k nám na pořadatelský stolek neustále bíle kusy papíru. Co to tam ti lidé nahoře asi dělají?
34:33
Buldoci v problémech, Dubnovi to dnes opravdu svědčí.
33:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (4:4).
32:00
Červinka vymetl hezky
31:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #14 Kryštof Kostroun (4:3).
29:49
Martin svatoň teď na dálku poslal pusinku Červinkovi. Rýsuje se nám tu snad něco?
22:04
Vyloučen hráč #75 Richard Kalousek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
19:14
Vágner zkusmo plácl do míčku, bez úspěchu.
17:02
Předvýběr ustál srdnatý pressing Kalouska
14:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (4:2).
13:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (4:1).
13:07
Bulldogs teď měli štěstí
12:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (4:0).
11:55
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:05
Týc musel zneškodnit Hanzelkovu rachajtli.
10:00
Fanoušci na hale sportpoint dnes s našimi ušními bubínky nemají slitování :)