1:1
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC 4CLEAN Česká Lípa 5:3
6. Jiří Lebeda, 12. Jiří Lebeda, 17. Jiří Lebeda, 37. Jan Zavadil, 45. Miloš Tyl - 17. Milan Tichý, 29. Radek Krajcigr, 52. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:5 + Milan Tichý OS; využití: 0:1; diváků: 255; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 22 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1;
60:01
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:42
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest.
59:42
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
58:53
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:11
55:47
Domácí mohli definitivně rozhodnout. Zavadil i Nushart však selhali.
54:25
Tyl na poslední chvíli odpálil míček před Vavruškou.
53:23
Nushart tváří v tvář Dvořákovi selhal.
52:35
Dnešní utkání sleduje 255 diváků.
51:03
Závar před domácí brankou využívá Pekárek a snižuje na 5:3.
51:02
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Albert Kouba (5:3).
50:00
Eckhardt napravil zaváhání svých obránců.
48:43
Zavadil ze středu pálí mimo.
47:53
Domácí teď svému brankáři pomohl několika povedenými bloky.
46:07
Hraje teď nabrala opravdu zběsilé tempo, hraje se ze strany na stranu.
44:13
Tyl se dostal k odraženému míčku a dělovkou k levé tyči zvyšuje na 5:2.
44:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl bez asistence (5:2).
40:00
Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
38:32
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:30
Velc trefil tyč, na druhé straně pálil mimo Štěrba.
36:48
Dvořák nechal u své levé tyče místo akorát na míček, které však dokázal Zavadil trefit a zvyšuje na 4:2.
36:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #28 Michal Zeman (4:2).
35:05
Nushart pálí těsně mimo.
33:07
Peška dostal míček do branky, rozhodčí si však vyžádali konzultaci s videem po které určili, že míček přešel brankovou čáru mimo vymezený prostor. Branka tak neplatí.
32:52
Ekl zkoušel trefit míček ze vzduchu, to se mu však nepovedlo.
30:43
Domácí ani driuhou přesilovku nevyužili, navíc sami inkasovali.
28:58
Domácí propadli ve vlastní přesilovce a Lípa snižuje.
28:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (3:2).
28:34
Vyloučen hráč #96 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
27:42
Tomčo dokázal prostřelit houf těl, Dvořák byl opět připraven.
27:22
Hosté hrají v plném počtu.
25:23
Kouba dojel u mantinelu Langa a půjde di odpočinout na trestnou.
25:22
Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
24:23
Štěrba se uvolnil skrz dva obránce, branku však netrefil.
22:40
Krajcigr byl sám před Eckhardtem, míček mu však v rozhodující moment ujel.
20:49
Strachota ztratil míček v nebezpečném prostoru a chybu musel řešit blokem Svatek.
19:58
Lehkou střelu Pešky sebral Eckhardt a první třetina tak končí.
19:30
Krajcigra zablokoval Tomčo.
18:20
Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
16:38
Blesková odpověď domácích, Lebeda se otočil na středu a ranou k tyči kompletuje hattrick.
16:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #82 Petr Torma (3:1).
16:17
Tichý natáhl od poloviny hřiště a snižuje na 2:1.
16:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:1).
15:46
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:55
Tichého střela zamířila vysoko nad.
14:23
Třetí lajna domácích je při chuti, nyní pálil nebezpečně Hurt, úspěšnější byl však Dvořák.
13:10
Do Karlových Varů přicestovala i početná skupinka hostujících fanoušků a atmosféra je tak vynikající.
11:54
Máme tady opakovačku, Velc přistrčil míček na Lebedu, který tváří v tvář hostujícímu gólmanovi uspěl i podruhé.
11:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #15 Matyáš Velc (2:0).
11:13
Zeman tvrdě vypálil, Dvořák vyráží ramenem.
09:22
Dvořák si připisuje povedený zákrok.
07:51
Nushart mohl přidat druhou branku, míček však trefil špatně.
07:31
Lípě zatím létají míčky daleko od branky.
05:28
Z hostující rozehrávky vzešlo domácí přečíslení, které po přihrávce Velce využívá Lebeda.
05:27
03:39
Korbel nahazoval míček před branku, kde ho odrazili hostující obránci do rohu.
02:01
Velc pálil pouze do bloku Tichého.
00:36
Kopič nedosáhl na střílenou přihrávku Štěrby.
00:01
První buly pro Lípu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Matěj Korbel, Miloš Tyl, Michal Strachota, Michal Klápa, Matěj Svatek