2:1
2:5
- : -

FBC Dobruška - Torpedo Havířov 5:6
12. Victoria Bartošová, 26. Kateřina Poláčková, 31. Adriana Jedličková, 42. Sandra Peterová, 54. Veronika Eimannová - 31. Andrea Pastušková, 41. Kristýna Kupcová, 42. Niki Kalábová, 47. Andrea Pastušková, 52. Barbora Kučerová, 55. Andrea Pastušková; rozhodčí: Daniel Ondráček - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 302; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Lucie Waloszková 19; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:5;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Těžký hodnotit. Dnes jsme byli dvě třetiny lepší a hráli co jsme chtěli. Nevyšel nám nástup do třetí části, ale i tak jsme to ještě zachytili. Pak nám ale chyběl důraz a soupeř i s notnou dávkou štěstí trestal. Z celé série jsme prohrávali asi osm minut, o to víc mrzí to, že jsme to nedokázali přetavit ve dvě vítězství. Sezóna, která byla pro nás asi nejlepší v základní části i v tom kam jsme se herně posunuli, končí hrozně brzo. Děkujeme s Tomem holkám za to jak to letos odmakaly. Až to kousnem tak se začnem chystat na to, abychom se z toho poučili a byli ještě lepší. Poslední dík patří neskutečným fanouškům, přes 300 lidí tady v Dobrušce na sportu?! Totální úlet a děkuju všem! Nejen za dnešek, ale za podporu po celou sezónu. Co by za do kdekdo v extralize dal, za takový průměr diváků na zápase. Ještě jednou díky!
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
K dnešnímu zápasu není co dodat. Od obou týmu to byl perfektní výkon, kterému nešlo nic vytknout. Utkání hodné play-off série, kde šlo vidět, že oba dva celky jsou kvalitní a muselo rozhodnout až 3. utkání. My se teďka dáme rege na Stodolní a v sobotu pokračujeme. Děkujeme našim skvělým fanouškům, rozhodčím, soupeřům a našemu řidiči, že to snámi zvládl.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
59:57
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky.
59:32
Probíhá poslední minuta utkání a to na straně Havířova. Dobruška si chce urvat ještě jeden gól.
58:41
Dobruška hraje v šesti.
58:18
Na hřišti je potřeba zdravotník. Hostující hráčka leží na zemi.
57:44
Špačková si připisuje zákrok nohou.
56:30
Timeout FBC Dobruška
56:30
Bartošová ztratila míček a Havířov se toho snaží využít.
55:38
Špačková vyráží maskou!
55:02
Tento gól byl opravdu zvláštní...
54:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #28 Alexandra Glasová (5:6).
53:54
Eliška Buchalová dnes chce opravdu vstřelit gól.
53:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (5:5).
53:06
A máme tu další dorovnání!!!
51:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová z trestného střílení (4:5).
51:45
Buchalová se objevila v obraně, i tak ale byla v šanci opět dorovnat.
51:32
Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
51:01
Peterová D. v šanci střelit gól, o míček však přišla.
49:16
Hra vypadá, jako by Dobruška hrála v oslabení.
48:54
Míček je momentálně na hokejkách Havířova.
46:57
A máme tu vyrovnané skóre. Hra je velmi rychlá a každy si chce urvat gól, aby se dostali do vedení.
46:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #64 Kristýna Kupcová (4:4).
45:08
Havířov nevyužil přesilové situace.
44:55
Bartošová výborně kličkuje před brankou hostů!
44:37
Zdá se, že Havířov nikam nespěchá.
43:19
Další hra v oslabení pro Havířov. Momentálně je ale Dobruška na útočné polovině.
43:02
Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
42:25
Špačková vyhazuje, hostující hráčka s číslem 19 vykopává zpět, ale míček se díky domácím kutálí zase na polovinu Havířova.
41:59
Hra je v neuvěřitelném tepmu, góly se střílí pár sekund po sobě.
41:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #11 Adriana Jedličková (4:3).
41:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (3:3).
41:09
A máme tu hned ze začátku třetí třetiny gól pro Havířov, který tím snižuje skóre.
40:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:2).
40:01
Buly opět pro Havířov.
40:00
27:50
Havířov na míčku, snaží se srovnat skóre, střílí, ale obrana domácích stále nepouští.
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:33
Dobruška kombinuje, zatím ale bez gólu.
38:54
Golmanka hostů vyhazuje za půlku a domácí jsou v šanci.
38:25
Máme tu přesilovou hru tentokrát pro Dobrušku.
38:00
Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení.
36:06
Horáková v obraně na Zeiskovou, která se snaží protlačit u mantinelu, ale neúspěšně.
34:45
Poláčková na Peterovou D. Už jsme si mysleli, že Dobruška opět zvýší skóre, ale míček v brance neskončil.
33:30
Zeisková vypinkla míček hostující hráčce, ale nezakončila.
32:52
Jedličková se pere o míček před brankou hostů, Havířov si to ale nenechá líbit.
32:08
Havířovu zvoní tyčka.
31:38
Další skoro nereálný zákrok Špačkové.
30:30
A máme tu hned dva góly po sobě. Havířov se snaží snížit, ale Dobruška dnes nechce zažít prohru.
30:29
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Adriana Jedličková bez asistence (3:1).
30:08
29:03
Hostující hráčka běžela sama na bránu, Horáková však nabrala rychlost a míček jí na poslední chvíli sebrala.
27:10
Špačková vyskočila po míčku a nenechla si vstřelit gól.
26:48
Peterová D. posílá krásnou přihrávku k Bartošové, která vystřelila, ale mimo.
26:16
A máme tu druhý gól pro Dobrušku, který si připisuje Poláčková s Bartošovou!
25:19
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #88 Victoria Bartošová (2:0).
24:27
Krásná šance na gól od Poláčkové.
24:09
Havířov předvádí nekonečné kombinace na půlce, ale vystřelit se jim nepodařilo.
22:43
Bartošová neskutečně blokuje!
21:58
M. Bašová po přesné přihrávce od Ulbrichové střílí do golmanky.
21:09
Horákové dnes obrana opravdu sedla. Připisuje si další výbornou akci.
20:39
Hosté vypinkli Zeiskové míček, ale do zakončení se nedostali.
19:22
Horáková špatně odhadla vzdálenost míčku, ale vybojovala si ho zpět a teď už je Dobruška opět na útočné polovině.
18:55
Havířov přesilové hry nevyužil.
18:45
Z tribun jsou slyšet fanoušci Dobrušky, kteří tu tvoří neuvěřitelnou atmosféru.
18:17
Špačková vyhazuje za půlku.
17:28
Špačková chytí, co vídí, i co nevidí.
16:51
Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
16:51
Máme tu přesilovku pro Havířov.
16:22
Buchalová posílá přihrávku na střed, ale tam chybí jeji spoluhráčka.
14:40
Torpédo se snaží vyrovnat, ale je vidět, že má Dobruška dobrou obranu.
13:03
Jedličková sama na branku, ale domácí se stihli vrátit a zabránit dalšímu gólu.
12:55
Hostující hráčka padá přes mantinel a je na ní vidět, že je naštvaná.
11:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #98 Eliška Buchalová (1:0).
11:39
A máme tu první gól utkání v podání Bartošové s Buchalovou!!!
10:11
Buchalová už po třetí u šance střelit první branku utkání.
09:01
Standartka ze středu, zmatení protihráčů, ale stále zatím bez gólu.
07:59
Jedličková dostala míčkem do hlavy.
07:48
Útočná trojka Dobrušky málem skórovala.
06:51
Další rozehra z půlky. Zeisková na Vávrovou, ta střílí, ale chybí dorážka.
06:07
Bartošová sama na branku, hostující však ubránili její jindy přesnou střelu.
05:05
Domácí nám právě předvedli svou nově natrénovanou rozehru, ovšem bez gólu.
04:16
Domácí kombinují na půlce, Vávrová dostává přihrávku, ale branku míjí.
03:28
Útočná formace hostujícího týmu se přibližuje k brance domácích, ovšem Ulbrichová zasáhla a nedovolila hostujícím vystřelit.
02:57
Peterová D. obkročila ležící hostující hráčku, vybojovala si míček a už běží do zakončení, zatím ale bez gólu.
02:15
Dobruška dnes vstoupila do utkání velmi aktivně. Máme tu další střelu, tentokrát od Peterové D.
02:05
Jedličková střílí, ale bránu míjí.
01:30
Hráčka s číslem 14 hostujícího týmu střílí na bránu, Špačková ale hbytě chytá.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Kristýna Kupcová, Alexandra Glasová, Andrea Pastušková, Terezie Šešulková, Barbora Kučerová
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Michaela Ulbrichová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Adéla Vávrová, Diana Peterová