2:0
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 3:2
22. Victoria Binědová, 40. Alžběta Kopřivová, 58. Victoria Binědová - 43. Nela Fojtíková, 43. Viktorie Rázková; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Martin Klán; vyloučení: 3 + Anna Alexandra Suková 4:1 + Petra Malecká 4; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Anna Urbanová 19 - Lucie Brandejská 11; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:2;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Děkujeme Chomutovu za tuhle sérii, ačkoliv teprve osmifinále, byla to reklama na 1. ligu. Postoupit bohužel mohl jen jeden tým, šťastnější jsme dnes my. Klobouk dolů před hráčkami obou týmů a fanoušky obou táborů, myslím že ty tři zápasy byly pro všechny fajn zážitek. Díky a hostům šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Děkuji všem za krásnou play off sérii a hlavně nejlepším fanouškům v republice. Dnes je to velká škoda, myslím že jsme měli více ze hry, ale  nakonec se štěstí otočilo zády k nám. Díky všem.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:59
Euforie na straně domácích! Plzeň ubránila závěr zápasu a v téhle nádherné bitvě vítězí 3:2, celkově 2:1 na zápasy a postupuje do čtvrtfinále!
59:33
Vyloučen hráč #21 Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
59:33
Ale tohle už na dvojku bylo, bude to 6 na 4.
59:14
Drugdová zbourala hráčku Chomutova a máme tu lehké zdržení.
59:00
Chomutov to zkouší v šesti.
58:58
Timeout Florbal Chomutov
58:58
Minuta do konce a máme tu očekávaný oddechový čas.
57:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:2).
57:47
Ale teď obrovská euforie domácího týmu a taky fanoušků, Binědová tečovanou střelou posílá Plzeň dvě minuty před koncem zápasu do vedení 3:2!
57:25
Opatrnější závěr, Chomutov více na míčku a zkouší štěstí střelami z poloviny hřiště a tlakem do brány.
55:15
Tenhle zápas si zaslouží prodloužení, to je bez debat.
53:59
Obrovská šance Chomutova po další povedené kombinaci, Urbanová likviduje. Na druhé straně Kaslová, ale i její střelu hostující brankářka viděla a bez problémů lapila.
51:52
Je to stále nesmírně vyrovnaný souboj. Teď by mě opravdu zajímaly kurzy na vítěze zápasu, já bych do toho nešel.
50:10
Košťálová střela! Ne.
49:15
Chomutovské hráčky teď cítí svou šanci a jsou aktivnějším týmem, zavřely Slávistky na vlastní polovině a vytvořily si pár slibných příležitostí, ale stav stále nerozhodný.
47:37
Teď tady prodělalo infarkt víc lidí najednou, protože Hýsková v brejku 3 na 1 netrefila úplně prázdnou branku.
46:24
Velmi zajímavá standardka domácích a další blok Chomutova, následný brejk hostujících hráček a střela nad branku Urbanové.
45:40
Střelu Binědové vyrazila Brandejská pouze před sebe a z dorážky Přerostová těsně vedle!
45:05
Teď bych fakt nechtěl být v kůži rozhodčích, po každém odpískaném zákroku si toho hoši musí dost vyslechnout, protože emoce na střídačkách i na tribunách se blíží svému maximu. Vše ale zatím v rámci adekvátním pro takhle vypjaté utkání.
43:16
Vyloučen hráč #17 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2+2 minuty za hrubost.
43:16
Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
43:16
Tady se pořádně přiostřuje, uvidíme hru ve čtyřech proti čtyřem.
42:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Viktorie Rázková, asistoval #93 Michaela Voráčková (2:2).
42:32
Obrovský rachot teď pro změnu v kotli hostí, protože Chomutov dvěma rychlými góly vyrovnává na 2:2. Tenhle zápas bude ještě pořádné drama, stejně jako celá série.
42:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Nela Fojtíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (2:1).
40:00
40:00
Oba týmy nastoupily do třetího dějství za opravdu mohutného potlesku diváků a přes bubny není vůbec nic slyšet.
40:00
Střely ve 2. části: 6:4
40:00
39:51
Přerostová běžela do samostatného úniku, ale skvěle se vracející obránkyně Chomutova zachránila celou situaci a do šaten se půjde za dvoubrankového vedení domácích hráček.
39:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #95 Daniela Lorencová (2:0).
39:15
Nahození před branku od Kopřivové nakonec končí v brance Chomutova a před koncem druhé třetiny domácí zvyšují na 2:0!
39:12
Další série zablokovaných střel na obou stranách. Oba týmy ví, že je to jeden z klíčových faktorů v takto vypjatých zápasech.
35:31
Chomutov v pěti a i třetí přesilovka v zápase zůstala nevyužita.
35:03
Tak to je pecka, dnešní zápas sleduje fantastických 205 diváků, což je myslím letošní klubový rekord. Děkujeme za návštěvu!
34:06
Skvělá brankářka Brandejská teď drží Chomutov, vychytala Sukovou i Binědovou ve velmi slušných pozicích.
33:13
Vyloučen hráč #31 Klára Armstarková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
33:13
Uvidíme také první přesilovku domácích.
32:55
Pěkná kombinace přihraj a běž od dua Kaslová - Suková skončila další střelou do bloku chomutovských děvčat.
30:35
Domácí tyčku teď orazítkovala Fojtíková, hostující střídačka se chytá za hlavu.
30:15
Plzeň se snaží hrát trpělivě na míčku, chomutovský blok je neprostupný a další střela Sukové, tentokrát mimo tři tyče.
27:30
Bojovnost a nasazení obou týmů je nadstandardní a ani jeden nechce toho druhého pustit k nějaké brankové příležitosti. Vidíme také spoustu osobních soubojů, hraje se tvrdě a férově.
25:50
Na tribunách mezi sebou soupeří také fanoušci obou týmů a předhání se ve fandění.
22:47
Plzeň je po vstřelené brance v laufu, nebezpečnou střelu Bejčkové teď zlikvidovala Brandejská a udržela jednobrankový rozdíl.
21:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #4 Michaela Mašková (1:0).
21:31
A máme tu první gól zápasu! Po brejkové situaci a povedené kombinaci se do prázdné branky prosazuje Viky Binědová.
21:02
I druhé oslabení Slavia zvládla a bitva pokračuje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 1:8
20:00
18:58
V závěru první třetiny další přesilovka pro Chomutov a hned obrovská šance Fojtíkové, která netrefila odkrytou branku.
18:57
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:22
Urbanová teď skvěle zasáhla proti pokusu Hýskové a hra se přesouvá na druhou stranu, útok domácích zhatila nepřesnost.
16:45
Domácí hráčky se ubránily a hraje se znovu 5 na 5, Chomutov teď drží míček na své polovině.
15:20
A teď míček poprvé v brance domácích, ale až po odpískání, zvýšené emoce na tribuně zbytečné.
14:23
Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
14:17
Hraje se v obrovském tempu, ale ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Hráčky Plzně konečně našly skulinku v obraně Chomutova, ale hostující brankářka dokázala Aničku Sukovou vychytat. Následně uvidíme první přesilovou hru v zápase, v početní výhodě bude Chomutov.
12:31
Přerostová hledala Košťálovou, ale ta o kousek přeběhla míček a akce končí v rohu hřiště.
08:57
Domácí zatím hledají cestu přes kompaktní obranu Chomutova.
07:41
Rázková rychle proběhla hřištěm kolem mantinelu, ale Urbanová opět chytá a na míčku znovu Plzeň.