1:0
4:0
- : -

FBC Intevo Třinec - FBK Atlas Blansko 10:1
8. Filip Turoň, 14. Filip Turoň, 16. Dominik Kupczak, 16. Jiří Martynek, 18. Adam Szkandera, 39. Adam Szkandera, 49. Ondřej Bajtek, 50. Michal Badura, 52. Jan Mieszek, 55. Ondřej Bajtek - 14. Šimon Borek; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 552; zásahy brankářů: Jan Piško 25 - David Tenora 14, Jan Opletal 26; po třetinách: 5:1, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Před 10 lety, když jsme založili k týmu žen i tým mužů, stanovili jsme si jako cíl Národku. Dnes po 10 letech se tak stalo. Na celé play up jsme byli neskutečně připraveni ve všech ohledech a to, co jsme na hřišti předváděli, to byla prostě SHOW. Hrát před očima více než 500 fanoušků ligový zápas, to je zážitek na celý život. Soupeři sluší vyseknout poklonu, protože série nebyla vůbec jednoduchá a těším se, že se s nimi příští rok v Národce potkáme. Držím pěsti do baráže. Závěrem chci poděkovat všem fanouškům, kteří na nás celou sezónu chodili, podporovali nás a prožívali to s námi. Zdravíme pana Kupczaka. My jsme totiž více než klub! My jsme rodina!
Komentář hostů Wilczek Vojtěch (Trenér):
Moc často sem nepíšu taže se omlouvám za případné chyby. Chtěl bych poděkovat Třinci i Olomouci za skvělá utkání která nám ukazali směr kam se chceme posunout! Třinec patří svou kvalitou do 1.ligy a doufám že ho tam za rok uvidíme. Náš tým ho bude brzy následovat! Za mě tohle byl svátek florbalu! Děkuji všem fanouškům #atlasulatras
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:59
Celá hala skanduje, Třinec to za pomoci fantastických fanoušku dokázal a příští sezónu si zahraje o ligu výš!!!! Hoši děkujem!!!!
58:57
Hra se dohrává stále ve vysokém tempu.
57:43
S Turoňovou střelou si gólman poradil.
56:17
Pišo vytahuje další skvělý zákrok ze své sbírky!!!
55:45
Fiedor a následně Janovský minuli prázdnou bránu.
55:00
Od historického postupu do Národní ligy děli Třinec posledních 5 minut!!!
54:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #9 Jan Kyselý (10:1).
54:12
Ondřej Bajtek vyslyšel fanoušky a střílí desátý gól!!!
53:35
Fanoušci povzbuzují Třinec k desátému gólu!
53:12
Vyloučen hráč #53 Ondřej Koumar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
51:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #56 Adam Szkandera (9:1).
51:42
Mieszek se střelou z první prosazuje.
51:34
Jiří Martynek parádně nabil Adamu Szkanderovi!
50:43
Třinec prováhal standartní situaci z předbrankového prostoru.
50:11
Dnešní utkání sleduje skvělých 552 diváků, děkujeme!!!!
49:10
Timeout FBK Atlas Blansko
49:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #21 Tomáš Sikora (8:1).
49:10
Michal Badura střelou zpoza nohy nedal gólmanovi šanci.
48:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Ondřej Bajtek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (7:1).
48:55
Bajtek zpoza nohy navyšuje skóre.
47:59
Turoň mohl kompletovat hattrick, ovšem svou mušku neseřídil přesně.
47:37
Střela F. Sikory našla pouze dobře postavený blok.
44:51
Třinec zatím úspěšnější v bránění přesilové hry soupeře.
44:50
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
44:12
Drongova přihravka na Tomiczka byla bohužel příliš krátka.
43:40
Hra se čím dál více a více přiostřuje na obou stranách.
43:01
.... a znouv Piško v akci.
42:34
Další brejk hostů hasí skvělý Pišo!!
42:15
Fedra doslova propáli svou šanci na snížení.
41:51
Blansko se snaží kombinovat v útočném pásmu.
39:58
Trinec se znovu dostává do samostatného úniku ve vlastním oslabení!
39:47
Bělaška zkusil překvapit Piška zpoza brány.
38:31
Szkandera v oslabení vymetá růžek!!
38:30
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #17 Filip Turoň (6:1).
38:12
38:10
Janík vypálil nebezpečnou dělovku, Piško chytá!!
37:18
Bajtek v úniku zastaven, následně to střelou zkusil Drong, skóre však zůstává stejné.
36:34
Domácí pálí jednu střelu za druhou ...
35:51
Jiří Martynek opět na hřišti v plné silé.
35:21
Další zákrok Opletala po prudké střele Honzy Kyselého.
34:27
Janovský našal parádní přihrávkou M. Martynka, ten prověřil gólmana na bližští tyč.
32:34
Piško dnes fantasticky drží svůj tým!
32:11
Fantastičtí fanoušci v halu vedou Třinec k dalším gólum.
31:08
Szkandera jen těsně minul pravý roh brány!
30:38
Střela hostujícího Běláška pouze vysoko nad.
29:52
Ani pro tentokrát nezůstala přesilova hra domácích využita.
29:35
Drong vypálil nebezpečnou střelu po které musel zasahovat Opletal.
28:05
Fantastický Honza Piško nezklama a opět ukazuje, že nájezdy mu letos jdou!!
28:04
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #61 Denis Müller.
28:04
Vojtěch Fedra se dostal do úniku na Piška, byl však nedovoleně zastaven a rozhodčí nařizují trestné střílení.
27:51
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
27:40
Rozhodčí mají ruce nahoře a Třinec si zahraje další přesilovku.
27:34
Přestože mají hosté přesilovku na míčku se daří spíše domácím.
25:48
Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
25:46
Sikora to podle rozhodčích přehnal s hrubostí.
25:27
Prozměnu Drong vyslal dělovou ránu, která jen těsně nezapadla do brány.
25:09
Kupczak v dobré pozici nedokázal propálit gólmana.
24:35
Nebezpečný Fedra se dostal do úniku!
23:09
Bělaška nepříjemně sekl domácího gólmana přes prsty a Třinec si zahraje první přesilovku.
23:08
Vyloučen hráč #91 Michal Bělaška družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
22:45
Hra opět pokračuje a do šance se dostává Bajtek.
22:23
Hra je přerušena z důvodu zranění domácího hráče J. Martynka, snad bude v pořádku.
21:55
Hosté do úvodu druhé třetiny vstoupili aktivní hrou.
20:01
Na úvod třetiny dochází ke střidání gólmanu na straně Blanska.
18:22
Přihrávka Filipa Sikory na Kupczaka do předbrankového prostoru byla zastavena obranou.
17:24
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #47 Jan Janáč (5:1).
17:24
I Adam Szkandera se dnes prosazuje krásnou střelou k horní tyči.
16:56
Blansko se snaží odpovědět na smršť třineckých branek, ovšem neúspěšně.
15:35
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #35 Jan Mieszek (4:1).
15:35
Jirka Martynek prakticky z nulového úhlu vymetl růžek brány!!!
15:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #23 Michał Martynek (3:1).
15:10
Skvělá práce Třineckého útoku, Michal Martynek nejprve nedokázal dorazit míček za záda Tenora, vzápěti to však Kupczak dokázal.
13:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #11 Jiří Martynek (2:1).
13:56
Filip Turoň dorazil střelu Jiřího Martynka a znovu posílá domácí do vedení!!!
13:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #91 Michal Bělaška (1:1).
13:24
Hosté přecejen využívájí přesilovou hru a srovnávají stav utkání.
12:42
Třinec zatím úspěšně brání soupeřovu přesilovku.
12:03
Piško si připisuje další úspěšný zákrok.
11:26
Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
11:26
Trošku sporné střídaní na straně domácích zůstavá potrestáno dvěmi minutami.
10:59
Honza Kyselý v dobré šanci orazitkoval pouze tyč!!!
10:26
Bajtek zastavuje přečíslení hostů.
08:45
Výborná obranná práce Třince neumožňuje Blansku kombinační hru v útoku, tak jak by si to asi přáli.
07:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #56 Adam Szkandera (1:0).
07:17
Adam Szkandera nabil Turoňovi, který střelou k tyči otevírá skóre dnešního utkání.
07:04
Míček se v rychlém sledu přelévá ze strany na stranu.
06:06
​Müller se ocitl v dobré šanci ... na Piška ovšem nevyzrál.
05:12
Oba týmy vstoupily do dnešního zápasu aktivní hrou, na obou stranách je vidět snaha o úvodní gól.
04:36
Těžký zákrok Piška!!
03:25
Rychlý protiútok Blanska zastavuje Piško.
02:04
Standartní situaci Třince hasí gólman.
01:50
Filip Turoň se ocitl v obrovské šanci, nedokázal však zamířit přesně a míček konči za mantinelem.
01:11
Na druhé straně i první zákrok pro hostujícího brankáře Tenora po střele Janovského.
00:21
Hned v úvodní minutě si Piško připisuje první zákrok po dobré šanci hostů.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Frýdek, Jan Charvát, Michal Bělaška, František Fedra, Vojtěch Fedra
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Jiří Martynek, Adam Szkandera, Filip Turoň, Jan Mieszek, Jan Janáč
00:00
Vítáme Vás u online přenosu 2. kola 3. utkání play up, kde domácí Třinec děli pouze jedna výhra od postupu do Národní ligy. Předešlé dva zápasy na půdě Blanska vyhráli domácí poměrem 10:7 a 12:7. Podaří se jim již dnes vybojovat historický postup nebo soupeři odvrátí konec série?