1:2
2:3
- : -

FBC Česká Lípa - TRAPOL Tatran Střešovice 3:9
18. Vojtěch Kafka, 42. Viktor Steinz, 44. Adam Doňar - 7. Adam Aarons, 10. Adam Aarons, 11. David Kriegler, 14. Tomáš Fodor, 20. David Kriegler, 25. Jakub Klápa, 36. Matěj Dvořák, 37. Adam Aarons, 44. Jáchym Holý; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Šimon Záruba 11, Marek Meďáš 17 - Lev Kliment 21; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:3;
Komentář hostů Janda Roman (Trenér):
S výkonem nemůžeme být spokojeni. Kdybychom plnili pokyny, které jsme si  během zápasu dávali mohlo být skore mnohem příznivější. Uvidíme jak bude naše hra vypadat po návratu první lajny. Díky soupeři za utkání a těším se, že zítra uděláme druhý krok k postupu.
45:00
Střely ve 3. části: 9:13
45:00
43:41
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #11 Jáchym Holý bez asistence (3:9).
43:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Adam Doňar, asistoval #87 Kristián Semelka (3:8).
41:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #87 Kristián Semelka (2:8).
36:55
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #79 Ondřej Vázler (1:8).
35:46
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #25 Matěj Dvořák, asistoval #36 Jakub Klápa (1:7).
34:39
Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
31:12
Vyloučen hráč #85 Michal Rada družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:11
30:00
24:44
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #90 Lev Kliment (1:6).
24:07
Vyloučen hráč #29 Ondřej Panuška družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:31
Střídání brankáře. Nový brankář #61 Marek Meďáš družstva FBC Česká Lípa
19:30
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #35 Jakub Šolle (1:5).
17:56
Vyloučen hráč #25 Filip Cobl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #24 Vojtěch Kafka, asistoval #3 Ondřej Martinec (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:13
15:00
13:13
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #63 Tomáš Fodor, asistoval #23 Šimon Ohanka (0:4).
10:44
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #67 David Kriegler, asistoval #25 Matěj Dvořák (0:3).
09:01
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #85 Michal Rada (0:2).
06:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů TRAPOL Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: David Kriegler, Matěj Dvořák, Jakub Šolle, Jakub Klápa, Štěpán Lovíšek
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Šimon Záruba; hráči v poli: Radim Piškula, Mikeš Motejzík, Vojtěch Kafka, Kristián Semelka, Adam Doňar