3:3
2:0
- : -

Panthers Praha - Wizards DDM SO Praha 10 5:4
33. Antonín Ježek, 35. David Beneš, 38. Matyáš Uher, 49. David Beneš, 52. Marek Leiš - 18. Štěpán Novák, 33. Štěpán Novák, 36. Filip Černý, 38. Lukáš Hadač; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3 + Kryštof Počta OS; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Julius Šabler 29 - Adam Bednář 21; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:0;
Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra):
Dnes od nás špatný výkon a herní projev celkově. Chtěli jsme se prezentovat úplně jinou hrou, ale to se nestalo. Byli jsme zbytečně netrpěliví a zbrklí při individuálních herních činnostech jednotlivce. Podstatné ale je, že je to 1:0 a zítra s lepší hrou jdeme pro bod druhý. Díky soupeři za zápas a divákům, že dnes dorazili do Rudné.
Komentář hostů Voltr Vít (Trenér):
Těžké utkání, herně jsme nepropadli, ale pár maličkostí chybělo. Příliš lehkovážně jsme dnes přistupovali k šancím. Soupeř byl efektivnější, dobře blokoval střely a bránil. I tak jsme si ale vedení měli pohlídat. Nicméně věřím, že nás čeká ještě dlouhá série, zítra budeme koncentrovanější, přesnější a efektivnější. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na zítřejší odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:54
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
59:54
Vyloučen hráč #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry.
59:54
Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest.
58:49
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
57:58
Šabler posílá dlouhý výhoz na Uhera, který se rychle rozbíhá dopředu. O milimetry trefuje brankáře hostí.
56:21
Další dobrá akce dua Urban a Leiš končí u Bednáře.
53:12
Uher získal balón na vlastní polovině a kličkou se dostal až za posledního hráče. Branku ale netrefuje.
51:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (5:4).
49:03
Hráči na obou stranách hrají trochu zbrkle a pálí jednu šanci za druhou.
48:42
Černý se teď několikrát otočil na středu a dostal se tak přes 2 domácí hráče.
48:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (4:4).
46:20
Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
44:01
Hra ve třetí třetině nabrala na tempu i na důrazu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:16
40:00
37:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #10 Ryan Ian Rolan (3:4).
37:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (2:4).
37:28
Wizards úspěšně doťukali míček až za brankovou čáru.
35:58
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (2:3).
34:23
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #27 Antonín Ježek (2:2).
32:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek z trestného střílení (1:2).
32:51
Ježek si při nájezdu šikovně přehodil Bednáře backhandem.
32:40
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (0:2).
32:40
Novák připisuje týmu hostí další gól a vysílá střelu na vzdálenější tyč.
31:29
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:03
Wizards si poslali několik naprosto přesných přihrávek a z obrané poloviny se dostávají až ke střele.
29:31
Šabler famózně zakročuje proti střele hostujícího hráče.
29:01
Domácí hrají teď na balónu a tlačí hostující tým na jejich polovinu.
26:03
Ježek trefuje břevno.
23:50
Panteři zodpovědně ubránili vlastní oslabení a hrají v pěti.
21:50
Vyloučen hráč #40 Marek Linha družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
19:12
Linha dobře pálí z dálky, bohužel pořád mimo branku.
17:41
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (0:1).
17:41
Domácí si špatně pohlídali hráče na středu a Novák se dnes jako první bodově prosazuje.
13:31
Teď odkrytou branku netrefuje naopak Göpfert.
09:01
Urban zkouší střelu hned po Motlovi. Dostat se až za Bednářova záda se mu ale nedaří.
06:42
Hostující hráč trefuje břevno.
05:49
Šabler předvádí další fantastický zákrok.
05:21
Urbanovi nahrávka nějak nesedla a míjí prázdnou branku.
03:55
Ježek vysílá projektil z otočky. Bednář ale balonek vidí a tak pro něj není obtížné zakročit.
02:20
Po ztrátě domácích na mantinelu se dostávají hosté do úniku. Šabler odráží balonek helmou.
00:01
Zahajovací buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Patrik Vachata, Lukáš Hadač, Ruben Melchior Stibor, Matěj Bednář, Marek Bauer
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Marek Urban, David Zelinka, David Beneš, David Pech, Antonín Ježek