2:1
4:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 7:5
8. Jakub Langpaul, 16. Jan Majer, 29. Jakub Langpaul, 31. Vojtěch Majer, 34. Jakub Langpaul, 35. Filip Knettig, 40. Vojtěch Majer - 1. Matyáš Kallup, 6. Simon Ščasný, 14. Radek Šach, 27. Slavomír Trepera, 36. Slavomír Trepera; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Ondráček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: David Fröde 2, Lukáš Kašpar 5 - Filip Češner 9; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Začátek zápasu nám zbytečně utekl naším nedůrazem a laxností v osobních soubojích. Postupem času jsme získali půdu pod nohama a začali si více a více věřit a kousek po kousku zápas i serii obracet v náš prospěch. Dlouho jsem v klucích neviděl v zápase takový zápal a takovou vůli jít si za svým. Za to klukům moc děkuji a doufám, že si to přenesou nejenom do další serie, ale i dále. Díky všem aktérům za zápas, soupeři za serii a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Janeba Roman (Trenér):
Serii rozhodla otevřená 3. třetina. Udělali jsme moc chyb, jakobychom se báli postupu. Gratulujeme soupeři k postupu. Klukům děkuji nejen za tuhle sezonu.
43:48
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
39:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #97 Jakub Langpaul (7:5).
35:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (6:5).
34:45
Bálek si myslel že je Knettig a zkusil střelu z půlky
34:09
Knettigovi to tentokrát z půlky vyšlo
34:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #89 Antonín Donaj (6:4).
33:14
Langpaul kompletuje hattrick
33:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #89 Antonín Donaj (5:4).
28:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #29 Vojtěch Majer (3:4).
28:15
Gross zastavil protiútok Náchoda
26:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #21 Matyáš Kallup (2:4).
21:01
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
20:24
Náchod tlačí
17:34
Češner si připisuje další zákrok
15:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #89 Antonín Donaj (2:3).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #98 Lukáš Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
14:43
Vyloučen hráč #8 Radek Šach družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
13:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Radek Šach, asistoval #99 Tomáš Pluhař (1:3).
10:38
Češner chytil Langpaulovu střelu z první
09:18
Vyloučen hráč #47 Josef Renda družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky.
05:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #91 Slavomír Trepera (0:2).