2:4
0:4
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 5:8
7. Ondřej Holaň, 10. Tomáš Janek, 16. Jakub Kostelník, 26. Jan Toman, 37. Jakub Kostelník - 25. Samuel Řezáč, 30. Tomáš Řezáč, 31. Tobiáš Zipser, 34. Jakub Vilím, 44. Ondřej Kučera, 51. Martin Šulc, 52. Kamil Peřka, 60. Tomáš Vlach; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 4:3 + Tomáš Vlach OS; využití: 2:2; diváků: 302; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 14 - Martin Zapletálek 25; po třetinách: 3:0, 2:4, 0:4;
Komentář domácích Bordovský Filip (Trenér):
Dnešní zápas jsme sice velmi dobře rozehráli, ale ve druhé části jsme  po zbytečných chybách a z naší nedisciplinovanosti pustili Torpédo do hry. Ve třetí třetině nás přehráli a zítra budeme muset hodně přidat. Děkuji divákům za perfektní kulisu a zítra v pět zase na viděnou.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Stejně jako v ostatních zápasech jsme měli výsledkově špatnou třetinu ale výkon byl dobrý. Věděli jsme, že musíme být trpěliví a věřit gameplanu, který dneska fungoval a dělal Kopřivnici problémy. Dneska fungovaly věci, které nejsou přímo florbalového charakteru. Je to jen 2:1 a zítra nás čeká extrémně náročný zápas proti soupeři, který tady nechá duši. Děkuji fantastickým divákům za skvělou kulisu a našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Zítra opět od nuly.
60:00
Střely ve 3. části: 7:6
60:00
59:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (5:8).
59:41
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:41
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov - osobní trest.
51:11
Havířov teď rychle otočil utkání na svojí stranu.
51:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #63 Martin Šulc (5:7).
50:20
Janek z půlky , ale marně.
50:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:6).
48:29
Vyloučen hráč #10 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
46:40
Monsport zaváhal při rozehrávce ale Vilíma vychytal Strakoš.
46:00
Nyní kubátkova střela chycena.
44:23
monsport vypustil jedovku do šibenice. Golman havířova ale chtá.
43:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #73 Kamil Peřka (5:5).
42:20
Kopřivnice si stále nahtává.
40:03
Začala poslední třetina zápasu a Kopřivnice je na míčku.
36:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (5:4).
34:52
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
33:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #63 Martin Šulc (4:4).
32:32
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
31:20
Kopřivnice tlačí Havířov.
30:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #42 Tobiáš Zipser, asistoval #54 Tomáš Řezáč (4:3).
29:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Tomáš Řezáč, asistoval #10 Samuel Řezáč (4:2).
28:10
Strakoš skvěle podržel Kopřivnici v oslabení.
27:55
Kostelník v úniku backhandem do Zapletálka.
26:09
Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
25:12
Kopřvnice v zápětí navyšuje na 4:1.
25:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #8 Jakub Kresta (4:1).
24:20
Hosté ve třech na nulu skórují
24:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Samuel Řezáč, asistoval #66 Marián Kloza (3:1).
22:35
Zapletálek štěstím chytá střelu Monsporta.
21:03
Havířov hned ze startu třetivny hrozí nebezpečnou šancí.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domící.
17:23
Vyloučen hráč #11 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:34
A je to tu znovu! Kopřivnice navyšuje skóre.
15:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:0).
15:02
Hra se teď na chvíli uklidnila a Kopřivnice je na balónku.
13:42
Socha zakončuje backhandem, trefuje jen výstroj Zapletálka.
12:20
Havíčov je také nebezpečný před bránou Kopřivnice. Strakoš zatím ale stoprocentní.
09:12
Kopřivnice se rozjela a navyšuje skóre.
09:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek bez asistence (2:0).
06:34
Kopřivnice využila přesilovou hru a ocitá se v mírném brankovém náskoku.
06:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #4 Ondřej Kubátko (1:0).
05:15
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
03:10
I Strakoš musí zasahovat.
02:03
Hosté začali z ostra a hned střílí na branku domácích.
00:20
Úvodní buly vyhrávají hosté a hned zakládají rozehrávku.
00:01
Zdravím Vás na online zápisu z 3. zápasu 2. kola play off Národní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Jakub Vilím, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Vojtěch Zátopek, Robert Socha, Jakub Kostelník