2:2
2:2
0:1

FAT PIPE Traverza - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5p
23. Tomáš Vávra, 28. Vojtěch Bagin, 44. Tomáš Josefovič, 57. Jáchym Syrovátko - 32. Jan Huleš, 39. Filip Štědrý, 42. Filip Konrady, 47. Jakub Mikolášek, 63. Ondřej Kuhajda; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:3; využití: 3:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Josef Bína 28 - Daniel Dolák 18; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
Velice vyrovnaná série, kterou bohužel lépe zvládli hráči Plzně. Přestože jsme hráli proti farvoritovi celé soutěže naštvaní jsme sami na sebe. Abychom byli úspěšní, musel by za námi stát bezchybný výkon. To se nestalo a tak slaví soupeř, který opět potrestal chyby, kterých bylo opět požehnaně. Přeji hráčům s Plzně mnoho štěstí ve finále a věřím, že zúročí zkušenosti ze zápasů s Traverzou, které měli  většinou parametry vyšší soutěže.
Děkujeme za sezónu
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
S Traverzou jsme v letošní sezóně odehráli 6 zápasů a všechny byly vyrovnané. Poslední tři zápasy mohli skončit úplně jakkoliv a jsem rád, že dva z nich jsme zvládli právě my. Moji kluci zaslouží pochvalu za to, jak (v tak mladém věku) zvládají důležité momenty zápasů. Zvláště příjemné to je proti tak zkušenému týmu, jakým je Traverza. Té mnohokrát děkujeme za zápasy, které se nesly v maximálním duchu fair play. Nemohu zapomenout klasicky na naše fanoušky, kteří nás neskutečně ženou dopředu.
70:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:01
62:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #15 Filip Blažek (4:5).
57:00
Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #13 Jan Fiala (4:4).
56:13
Traverza se snaží vyrovnat ale nedaří se zatím.
55:11
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
55:00
Traverza bude hrát přesilovou hru.
52:24
Vojta Bagin mohl vyrovnat, prošel krásně celé hřiště ale bohužel gólman hostů zastavil jeho ránu.
51:23
Traverza už musí přemýšlet jak zahraje poslední minuty tohoto utkání.
49:55
Hosté se nikam neženou. vědí že jim tato hra stačí.
48:05
Traverza musí zabojovat toho času už není mnoho.
46:37
Hosté zvyšují na 4:3
46:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #99 Jan Huleš (3:4).
43:38
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #87 Tomáš Josefovič, asistoval #23 Vojtěch Bagin (3:3).
42:00
Hosté dávají gól na 3:2
41:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (2:3).
40:05
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (2:2).
37:20
Celá hala opravdu fandí jak o život, nedivil bych se kdyby to bylo slyšet až ven.
34:49
Hosté se snaží o vyrovnání ale naše obrana je skvělá.
32:33
Jsme svědky krásného utkání kde dnes jde Traverze o všechno, Traverza hraje druhou třetinu opravdu skvěle, Bína bohužel dostal smolný gól, ale to nevadí, Traverza to dnes zvládne.
31:55
Huleš snižuje na 1:2
31:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (2:1).
30:24
Traverza hraje skvěle, zatím vše vychází.
27:40
Traverza využívá další přesilovou hru a dnes jsou v přesilovkách stoprocentní.
27:34
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #13 Jan Fiala (2:0).
27:18
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
27:18
Traverza si zahraje druhou přesilovou hru.
27:02
Fiala měl možnost zvýšit na 2:0
25:09
Atmosféra v hale je dnes opravdu skvělá.
23:20
Traverza využila hned svou první přesilovou hru. A vede 1:0
22:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (1:0).
22:37
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
22:14
Traverza ubránila oslabení 5 na 3.
20:41
Vojta Bagin měl možnost vstřelit gól hned po 40 vteřinách.
20:10
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
19:55
Vyloučen hráč #87 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za blokování florbalky.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:22
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
18:21
Vyloučen hráč #20 Adam Pospíchal družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hra na zemi.
16:27
Traverza ubránila své oslabení.
15:40
Fanoušci se dnes nenudí, fandí jako o život.
14:25
Hosté mají přesilovou hru.
14:22
Vyloučen hráč #13 Jan Fiala družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Bína chytá opravdu skvěle!
11:20
Hosté se nikam neženou, vědí že oni nemusí.
09:45
Štědrý prověřil Bínu rychlou a pohotovou střelou, tu ale Bína chytá.
06:00
Traverza velice dobře zakládá akce, vědí že musí!
03:41
Bína právě předvedl neskutečný zákrok, na balónek vůbec neviděl a soupeřovy vyhmátl stoprocentní gól.
03:20
Valenta měl první šanci vstřelit úvodní gól utkání.
02:31
Start je od obou týmů velmi opatrný, nikdo se nikam nežene.
00:32
Traverza se dnes bude snažit vyrovnat sérii, konec konců už ji nic jiného nezbývá.
00:04
Úvodní buly utkání vyhrála Traverza.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jan Fiala, Jáchym Syrovátko, Robert Štipka, Vojtěch Bagin, Tomáš Josefovič