4:0
1:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Aligators Šitbořice 6:1
19. Adéla Spoustová, 29. Eva Nečasová, 30. Marie Bartušková, 33. Eva Nečasová, 40. Bára Procházková, 43. Bára Procházková - 20. Pavla Buráňová; rozhodčí: Zdeněk Rada - Daniel Valášek; vyloučení: 1 + Veronika Filáková 4:1; využití: 0:1; diváků: 232; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 17 - Sabina Dvořáčková 25; po třetinách: 1:1, 4:0, 1:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Začnu poděkováním soupeři za skvělou sérii, na Play-Off byl perfektně nachystán. První dvě utkání velmi těsné, dnes se však naplno projevilo, že jsme byli v sérii týmem, který diktoval tempo hry a byl o něco florbalovější. K tomu jsme dnes přidali důraz na útočné polovině a hlavně pohyb, protože v něm jsme měli v této sérii navrch. O utkání rozhodla 2. třetina, kde z nás spadl po vstřelených gólech tlak. Ve 3. třetině jsme už nepustili soupeře do snížení a brali zasloužený postup. Obrovský klobouk dolů před celým týmem, jak se dnes vypořádal s psychicky náročným utkáním. Každá si splnila co měla, výborný týmový výkon. Teď si užijeme postup, v pátek se sejdeme a pobavíme se o tom, jak na dalšího soupeře. Děkujeme neskutečným divákům za krásný zážitek.