2:2
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:4
22. Martin Čermák, 30. Martin Čermák - 9. Vojtěch Petráň, 18. Robert Málek, 25. Vojtěch Procházka, 34. Filip Šimek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 23 - Matěj Fridrich 17; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
45:00
Komentář trenéra domácích: Chodov dneska určitě lepší na míčku, zároveň jistější a nebezpečnější. Od nás nepřesný výkon plný ztrát, nebyli jsme dneska moc v zápase připraveností a v hlavách. Máme plno věcí které na zítra musíme změnít, zlepšit, na druhou stranu vše jsou to věci, které do hry zítra můžeme jednoduše vložit. Zítra nastoupí jiné Kladno.
45:00
Komentář trenéra hostů: Z naší strany dnes trochu nervózní vstup do play-off části. Po nervozním začátku zápasu jsme měli dobrou pasáž, kdy jsme soupeře přehrávali, ale řadu šancí jsme neproměnili. V zápase nás dnes srážela nekoncentrovanost a několik zbytečných vyloučení za technické přestupky. To musíme do zátřejšího zápasu zlepšit. Soupeři díky za pěkný zápas.
44:10
Vyloučen hráč #88 Marek Navrátil družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
43:29
Timeout Kanonýři Kladno
34:48
Vyloučen hráč #97 Robert Málek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #53 Matyáš Borek (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
29:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #9 Šimon Bohuslávek (2:3).
26:45
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:31
Vyloučen hráč #25 Jan Karafiát družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
24:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #82 Vojtěch Petráň (1:3).
21:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:2).
17:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
13:26
Vyloučen hráč #33 Jindřich Lego družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
08:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #73 Adam Sláma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Vojtěch Petráň, Filip Šimek, Matyáš Borek, Matěj Bezpalec
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Karel Frýba, Šimon Bohuslávek, Ferdinand Tomášek, Martin Čermák