2:4
1:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:6
10. Ferdinand Tomášek, 12. Šimon Procházka, 23. Matěj Mach, 33. Ferdinand Tomášek, 52. Matěj Čika - 5. Adam Baxa, 24. Matěj Švácha, 28. Matěj Švácha, 37. Matěj Rapp, 37. Adam Baxa, 50. Jakub Šedivý; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Šimon Staněk 19; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:1;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Nebudeme se na nic vymlouvat. Dneska od nás tragický výkon. To znamená, že jsme si postoupit nezasloužili. Plzeň velmi dobrá na míčku a poctivá v návratech do obrany.
Komentář hostů Tkadlec Adam (Trenér):
Jsem nadšený, že jsme se drželi herního plánu od začátku až do konce a naší trpělivostí jsme dotáhli zápas k vítězství. Máme na čem pracovat, ale dnes musíme kluky pochválit za nasazení a jejich poctivost v průběhu celého utkání. Jsme rádi za postup do dalšího kola a děkujeme Kladnu za tuhle prověrku, která nám dala do budoucna hodně poznatků. Sezóna nekončí! Díky všem.
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:51
Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
59:31
Matějka s Tomáškem si to hezky rozdávají přes šířku.
59:00
Zbývá poslední minuta utkání.
58:05
Tomášek nahrává Růžičkovi na střed, jeho přízemní střela byla zblokována obráncem.
57:39
Kladno  zkouší hru v 6ti.
57:38
Timeout Kanonýři Kladno
54:56
Karafiát ulovil balon před brankou hostí, ale jeho poskakování usměrnit nedokázal a k větší šanci nedospěl.
54:16
Matějkova rána byla vyražena Staňkem, dorážející Karafiát branku přestřeluje.
51:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #91 Jan Karel Matějka (5:6).
51:04
Čika z výběhu míří nad rameno Staňka.
50:39
Lácha dostal nahrávku před odkrytou branku Kladna, střela mu ale vůbec nevyšla a po zemi se pomalu doplížila k Janouškovi.
49:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (4:6).
49:55
Benda křižně na Šedivého, Janoušek neměl šanci se přesunout včas.
48:47
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
47:12
Horák prokličkoval celé hřiště, následná střela ale končí pouze v bloku.
45:35
Mach posílá dlouhý balon na Špačka, ten trefuje něžně balon nad rameno Staňka. Ten byl ale připraven a balon chytá do svých dlaní.
44:16
Lacha se vytáčí do střely, balon ale končí nad brankovou konstrukcí Kladna.
41:45
Binědův pokus Janoušek chytá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají i do třetice hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:34
Tykalovu ránu Janoušek vyráží, dostává se k ni Löwy a zvládl dorážet. Janoušek se ale pohotově přesouvá a pokrývá i dorážku.
36:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #97 Tobiáš Franc (4:5).
36:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #78 Matěj Rapp, asistoval #45 Michal Fuchs (4:4).
36:12
Rapp běžel s balonem podél mantinelu a umisťuje střelu pod ruku Janouška.
35:11
Prudká rána z hole Tomáška od půlky končí pouze v boční síti.
32:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #15 Matěj Čika (4:3).
32:23
Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:06
Matějkův beckhandový pokus se  Staňkovi pouze odráží od helmy ven.
29:07
Čikovu ránu přes půlku se pokusil ještě tečovat Procházka, byl ale dostoupen bránícím hráčem.
27:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (3:3).
27:45
Rychlé přesunutí balonu na mantinel a následná přízemní střela Šváchy vyrovnává utkání.
27:07
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
25:28
Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:00
Tykal se protáhl z rohu až před branku domácích, jeho kličku však Janoušek přečetl a chytá.
23:53
23:53
Švácha se prosazuje v přesilové hře a je to znovu pouze o jednu branku.
23:28
Michal Fuchs dostal křižnou náhru a pálí od mantinelu, Janoušek se skvěle přesouvá a chytá.
23:13
Vyloučen hráč #22 Daniel Hrdlička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky.
22:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #72 Michal Douša (3:1).
22:14
Matěj Mach umisťuje svou ránu krásně pod ruku Staňka.
20:49
Matějka získal balon a snaží se jej posunout křižně na čekajícího Čiku, tomu ale zabránil dobře postavený plzeňský obránce.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:10
20:00
19:53
Poslední akce třetiny, Čika s balonkem běží podél mantinelu, míří do vzdálenějšího růžku, ale těsně míjí.
17:26
Karafiát vyslal krásný dlouhý balon přes celé hřiště na Tomáška, jeho kličku si ale Staněk pohlídal a balon zachytává mezi nohy.
16:16
Tykal posílá skákavý balon před branku na Netrha, ten ale před nepřesunutým brankářem promáchl.
12:42
Matějka v šanci před Staňkem neúspěšný, kličku dělal již moc blízko před brankářem.
11:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #91 Jan Karel Matějka (2:1).
11:00
Procházku nezastavil ani faul, prolétl hřiště a bere si poprvé v zápase vedení.
09:03
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #66 Matyáš Růžička (1:1).
09:03
Růžička z rohu posílá náhru Tomáškovi, který z předbrankového prostoru balon uklízí za záda Staňka.
08:25
Čika vybojoval standardní situaci před brankou hostí. Jeho následná střela i dorážka byla vychytána Staňkem.
06:45
Tomášek pressuje, bere balon a nabírá rychlost. Nahrává před brankou Karafiátovi, který jen těsně míjí branku hostí.
04:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (0:1).
02:28
Francovu střelu zastavil Janoušek bez větších obtíží.
01:17
Chyba v rozehrávce hostí, Čikova střela byla ale vykryta Staňkem.
00:55
Janoušek vykryl helmou první střelu hostí.
00:16
Čika výborně zachytil balonek a posouvá na Matějku, ten se dostává až ke střele.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Šimon Staněk; hráči v poli: Marek Fuchs, Matěj Rapp, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hynek Špaček, Jan Karel Matějka, Šimon Procházka, Matěj Čika, Tomáš Bém