2:1
5:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:1
29. Kristýna Jirásková, 39. Emilie Skalíková, 50. Emilie Skalíková, 56. Lucie Baldreichová, 57. Kristýna Jirásková, 59. Barbora Fáčková, 60. Karolína Lískovcová - 21. Karolína Bínová; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Michaela Galušková 13 - Magdaléna Hrišková 36; po třetinách: 0:0, 2:1, 5:0;
Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér):
Vnímáme to tak, že klíčové bylo v dnešním zápase vytrvat a dobře načasovat maximální tlak. To se nám povedlo v polovině 2. třetiny a vytěžili z toho jednobrankový rozdíl do třetiny třetí. Ať se série vyvíjela jakkoli, absolutně neitujeme našeho výběru. Víme, do čeho jsme šli a já osobně věřím tomu, že nám série s tak kvalitním soupeřem jen pomůže.
Ostravě děkujeme za sérii a její průběh, přejeme šťastnou cestu domů a brzy naviděnou o patro výš v ženách. :)
Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér):
Sezóna juniorek zakončená skvělou sérií, za podpory neskutečných fanoušků. Dnešní zápas rozhodl tlak Chodova z druhé třetiny, který sám o sobě nebyl takový problém, ale jeho obrana nás stála příliš mnoho sil. Nejdřív nám tak začaly chybět ve hře dopředu, poté přišly výpadky i v obrané činnosti a Chodovu se od té doby hrálo již lépe. I přesto zopakuju, že sérii by mnohem více slušel souboj o medaile a obrovská pochvala pro všechny hráčky za celoroční práci, která se v sérii ukázala. Půlka týmu navíc hned zítra pokračuje do dorosteneckého závěru soutěže. Vlak jede dál, na smutek nemáme prostor a až vypadnutí přebolí, budou na sebe holky náležitě hrdé.
60:00
Střely ve 3. části: 13:3
60:00
59:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #58 Nikola Skoková (7:1).
59:34
Skoková na Lískovcová a ta trefuje
58:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (6:1).
58:11
Chodov využívá dnes už třetí přesilovou hru
57:34
Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
56:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #44 Sofie Skalíková (5:1).
55:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #55 Emilie Skalíková (4:1).
54:37
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:37
Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:37
Chodov dostává příležitost na další využití přesilové hry
51:02
Kytlicová trefuje ze vzduchu, ale pouze Galuškovou
49:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:1).
49:11
Chodov využívá své přesilovky a zvyšuje stav
47:21
Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #44 Sofie Skalíková (2:1).
31:59
Střela Moravcové z půlky míří přímo do branky hostí, ale Hiršová si chrání své území