0:3
0:0
- : -

FBC Dobruška - Finance Novák FBK Jičín 3:3
3. Francesca Luisa Bartošová, 7. Lucie Hušková, 12. Pavla Petrová - 14. Veronika Janků, 16. Anita Paličková , 20. Anita Paličková ; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Rauer; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Adéla Metelková 23 - Leontýna Valešová 27; po třetinách: 3:0, 0:3, 0:0;
36:00
Střely ve 3. části: 14:13
36:00
35:59
Vyhrocený zápas až do konce, dnes to končí remízou...
35:20
Timeout FBC Dobruška
33:57
2 rychlé střely Jičína, obě mimo branku a hned únik na druhé straně, kdy Dobruška trefuje branku.
33:15
Brutální faul u mantinelu a zasloužený trest pro Páju Petrovou, která s tím sice nesouhlasí, ale hala je na straně rozhodčích v tuto chvíli.
33:14
Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:18
Timeout Finance Novák FBK Jičín
31:52
Stoleček začíná být lehce frustrovaný, kvůli nezájmu hráček, fanoušků a všech přítomných, že také potřebují vidět na hru a na hřiště...
30:50
Jičín také v plném počtu. Hra 4na4 a přesilové hry nám tedy nepřinesly žádnou změnu ve výsledku zápasu.
28:50
Vyloučen hráč #9 Adéla Ambrožová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
28:50
Dobruška v plném počtu.
28:08
Síly se nám na chvilku vyrovnají a máme tu hru 4na4.
28:07
Vyloučen hráč #18 Eliška Zápotocká družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:51
Druhá šance na přesilovku pro Jičín, třeba tahle přesilová hra bude vypadat lépe, než ta předchozí.
26:15
Přísná domluva od trenéra Jičínu očividně prospěla, holky se tlačí do každé gólové šance a chtějí si urvat 2.místo v tabulce.
25:11
Nechápe jak, ale míček se zasekl dobrušské golmance mezi ramenem a helmou. Proti střele vystoupila v poslední chvíli a pomohla tak Dobrušce udržet vyrovnané skóre.
24:01
Poslední, úvodní bully pro Dobrušku... Dobruška na bully zase bez chybičky.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:8
24:00
23:22
Anita a samosttaný únik, natáhla si gólmanku na stranu... pouze ji trefila a tak to vyjde třeba příště.
20:58
Dobruška začíná vypadat lehce frustrovaně, není se čemu divit, když Jičín teď kraluje hře.
19:25
Jičín se konečně dostává do hry a dotahuje Dobrušku - zápas je vyrovnaný. Z tribun můžeme slyšet oslavné volání střelkyně gólu "Anita, Anita, Anita..."
19:24
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #5 Šárka Havelková (3:3).
19:11
Slišíme pískot ze třídačky Dobrušky, které se radovaly ze vstřeleného gólu... Rozhodčí dól neuznal a jedeme dál!
17:32
Konečně to začíná být zajímavé a hra nabírá na obrátkách. Jičínu se povedl stáhnout náskok Dobrušky a hra má konečně vše, co má mít. Náboj, napětí, osobní souboje, střely i menší výměny názorů.
15:36
Tak na čtvrtý pokus se to konečně povedlo a Anita se trefuje pod víko. Občas holky potřebují trochu povzbudit a nakopnout, aby ze sebe dostaly to nejlepší.
15:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #13 Anita Paličková , asistoval #12 Magdaléna Pokorná (3:2).
14:40
Anita Paličková dneska nemá očividně svůj den, tohle byla už třetí gólová šance do prázdné branky, kterou se ji povedlo "spálit".
13:38
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #22 Veronika Janků, asistoval #5 Šárka Havelková (3:1).
13:38
Jak se říká, nedáš - dostaneš! Jičín se pustil do akce a konečně se mu povedlo překonat golmanku z Dobrušky.
13:32
Dobruška aktivnější v útočné činnosti...
12:01
Úvodní bully opět pro Dobrušku, to už je taková klasika.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 11:5
12:00
11:51
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #95 Julie Dyntarová (3:0).
11:51
Neskutečná střela na závěr třetiny. Takhle vymetené pavučinky jsem dlouho neviděla. Rozehrávka a dělová střela od Petrové končí zaslouženě v síti Jičína.
09:02
Jičín v plném počtu. Dobruška svou přesilovou hru nevyužila.
07:03
Přesilovky se nám vyrovnaly na obou stranách a teď si ji může vyzkoušet i Dobruška, třeba se holkám povede lépe, než soupeřkám.
07:02
Vyloučen hráč #12 Magdaléna Pokorná družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
06:54
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková, asistoval #42 Francesca Luisa Bartošová (2:0).
06:01
Dobruška v plném počtu a Jičín svou šanci nevyužil.
04:02
Máme zde první ostřejší zákrok, který rovnou končí trestem pro Dobrušku. Jičín si zahraje první přesilovku a má tak šanci dorovnat skóre.
04:01
Vyloučen hráč #92 Kateřina Cvrčková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Francesca Luisa Bartošová bez asistence (1:0).
02:59
Zmatky před brankou Jičína, ze kterých těží Dobruška. Lépe se zorientovala a zničeho nic tu máme vedení 1:0 pro Dobrušku.
02:22
Jičín si vede skvěle, pokud se budeme bavit o napadání soupeřek a střel na branku. Jičín v jasné převaze!
01:59
Hra ve vysokém tempu a šance na obou stranách. Koukáme na kvalitní florbal.
00:34
Jičín hned od začátku aktivnější, hoky chtějí míček pro sebe a vést hru.
00:01
Úvodní bully pro Dobrušku. Podle statistik by nás měl teď čekat nejzajímavější zápas dne, tak uvidíme.