2:4
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - BLACK ANGELS 4:8
6. Lenka Přerostová, 27. Michaela Mašková, 30. Kamila Kaslová, 47. Victoria Binědová - 1. Adéla Košvancová, 2. Ema Košťálová, 25. Ester Janušková, 27. Ester Janušková, 35. Vendula Kolkusová, 40. Ester Janušková, 56. Vendula Kolkusová, 59. Eliška Koželuhová; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Anna Urbanová 21 - Markéta Antalová 20; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:2;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Strašlivě jsme se nadřeli na góly, zatímco soupeř byl v zakončování o poznání úspěšnější. Se sezónou jsme se ale rozloučili více než důstojným výkonem. Holkám děkuji za odpracovanou sezónu, věřím že si z ní odnesly spoustu krásných zážitků. Teď si tým zaslouží odpočinek, pak se budeme připravovat na další ročník ve kterém chceme být ještě úspěšnější. Speciální díky patří našim fanouškům za energii, kterou týmu po celou sezonu dodávali, a také pořadatelskému týmu za skvělou práci.
Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra):
Vybojovaný postup, těžké utkání. Děkujeme divákům za extealigovou atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:59
Máme tu konec utkání, BLACK ANGELS postupují do semifinále 1. ligy žen po vítězství 8:4 ve druhém utkání.
58:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová bez asistence (4:8).
58:44
Hosté se trefují do odkryté branky a teď už to bude pro Slavii hodně složité.
58:08
Kaslová nad, čas se pro domácí neúprosně krátí.
56:30
Plzeň to zkouší v šesti.
55:55
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (4:7).
55:10
Tohle už začíná vypadat pro hosty velmi dobře. Slávistky jsou velmi aktivní a logicky se odkrývají okénka v obraně, toho teď využila Kolkusová a zvyšuje na 7:4.
52:49
Střela Kopřivové zblokována, hosté se teď soustřední na obranu a nepouštějí domácí k větším příležitostem.
50:00
Suková teď dostala naloženo a odkulhala na střídačku, snad to nebude nic vážného a bude moci ve hře pokračovat.
49:45
Domácí fandové si pro dnešní utkání připravili i tři povedené ručně vyrobené bannery a stále mohutně povzbuzují a ženou holky za vyrovnáním.
46:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #4 Michaela Mašková (4:6).
46:19
Domácí to nevzdávají! Binědová snižuje po přihrávce od Míši Maškové na 4:6 a hala teď skoro spadla, fanoušci jsou úžasní.
44:50
Střela Sukové na konci přesilovky těsně vedle pravé tyčky hostující branky.
42:56
Vyloučen hráč #9 Denisa Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky.
42:56
Domácí hráčky budou mít výhodu, podaří se jim snížit?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:10
40:00
39:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #54 Ema Košťálová (3:6).
39:14
Ale tohle je škoda. V závěru druhé třetiny odskakují hosté znovu na rozdíl tří branek po dalším zásahu Januškové z předbrankového prostoru.
38:00
Slavia se teď usadila na polovině soupeře a v závěru třetiny je lepším týmem, do šance se znovu probojovala Binědová, ale na hostující brankářku nevyzrála.
34:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová bez asistence (3:5).
34:22
Po smolném nedorozumění v domácí obraně odskakují Black Angels znovu na rozdíl dvou gólů, trefuje se Kolkusová.
32:55
Dnes k nám dorazilo skvělých 122 fanoušků, děkujeme za návštěvu!
29:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:4).
29:05
A teď už protiútok domácím vyšel a tohle by mohl být ten recept. Kaslová do strany na Binědovou a ta zpátky na střed, Kamča v plné rychlosti snižuje na 3:4!
27:15
Protiútok 3 na 2 pro Plzeň, Lejbová nepřekonala Antalovou.
26:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #21 Ivana Drugdová (2:4).
26:36
A hned vzápětí důležitý gól pro Plzeň! Drugdová našla Maškovou a ta snižuje na rozdíl dvou branek - 2:4.
26:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #33 Adéla Košvancová (1:4).
26:22
Janušková znovu dostala trochu volného prostoru a to jí stačilo k umístěné střele k tyči.
24:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková bez asistence (1:3).
24:24
Přesně se potvrdilo, co jsem před chvílí psal. Janušková znovu v úniku úspěšná a tentokrát i s bezchybným zakončením, hosté vedou 3:1.
23:15
Urbanová teď skvěle proti Kupilíkové!
22:11
S Januškovou má domácí obrana velké problémy, v situacích 1 na 1 je velmi dobrá a dostává se do zajímavých příležitostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:45
Slavia mohla v závěru třetiny srovnat, aktivní Binědová skvěle vypíchla míček hostující obránkyni a řítila se sama na Antalovou, bohužel pro domácí těsně minula.
19:12
Míček teď poskakoval kolem branky domácích všemi možnými směry, Plzeň se zatím ubránila.
18:12
Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
18:12
Faul Kaslové, chvíli hra 4 na 4 a pak uvidíme další početní výhodu pro hostující tým.
17:46
A Binědová teď mířila do odkryté branky Black Angels, ale brankářka Antalová zázračně nohou vyrazila její střelu.
17:00
Špetová teď skvěle vracela Kaslové do dobré střelecké pozice, ta z úhlu těsně míjí.
16:23
Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
16:23
Také domácí si zahrají v přesile.
14:50
Hosté mají stále více ze hry, další zákrok po střele Januškové si připisuje Urbanová.
12:10
Pětka Plzně si teď počíná v oslabení velmi zkušeně a vypadá to, že první přesilovka v utkání zůstane nevyužita.
10:18
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
10:18
Střela Binědové byla zablokovaná a stejná hráčka následně zastavila brejk soupeřek, uvidíme první přesilovou hru.
08:01
Košťálová teď podražena, ale zákrok zůstal bez povšimnutí rozhodčích. Hraje se ve velmi vysokém tempu.
05:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #88 Andrea Košťálová (1:2).
05:43
A prosazují se také domácí hráčky, míček nahozený před branku končí za zády Antalové a Plzeň je zpět ve hře.
05:20
Hra se teď trochu uklidnila, zatímco fanoušci jsou neúnavní a pravděpodobně tomu tak bude celý zápas. Stejně jako v úterý je tu fantastická atmosféra.
01:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (0:2).
01:13
Takhle si Slávistky vstup do zápasu rozhodně nepředstavovaly. Košťálová natáhla ke střele od mantinelu a balónek proletěl přes několik hráček a zastavil se až v domácí brance - 0:2.
00:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #64 Ester Janušková (0:1).
00:14
K balónku se ale rychl edostávají hosté, Nová nahrává před branku Košvancové, která z první překonává Urbanovou a posílá Black Angels
00:01
Úvodní vhazování vyhrály domácí hráčky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Dalibor Berka.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Barbora Kupilíková, Karolína Majerová, Eliška Nová, Ester Janušková, Adéla Košvancová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Anna Alexandra Suková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová