1:2
2:3
- : -

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  4:5
3. Andrea Pastušková, 39. Lucie Kadlecová, 43. Terezie Šešulková, 44. Lucie Kadlecová - 27. Kateřina Macigová, 28. Alina Zelena, 49. Kateřina Macigová, 50. Kateřina Macigová, 59. Tereza Martynková; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 18 - Simona Pytlíková 13; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Dnešní zápas nejde posoudit jinak než boj. Ten kdo tu byl tak určitě potvrdí. Nicméně bych rád poděkoval holkám za celou sezónu, protože to co dokázaly a co předváděly to byl výkon mistryň. Vyléčíme zranění, nabereme síly a příští rok se vrátíme znovu a silnější.
Děkuji ještě jednou holkám a našim fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Posíláme také pozdrav fanouškům do Dobrušky, kteří se s námi po zápase bavili a mrzí nás, že jsme nedodali to co jsme slíbili.
Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér):
SE-MI-FINÁLE  SEMIFINÁLE!! Tady se florbal nehrál, my jsme se o to aspoň snažili. Super comeback. Jsem rád, že jsme to zvládli v hlavách, věřili taktice a díky toho za přispění brutálního chtíče vyhrát - vyhráli. Dneska to bylo tvrdé a o tom vypovídá počet zranění, naštěstí ne tolik na naší straně. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Teď ale zcela upřímně, přejeme všem soupeřkám brzké zotavení za celý náš tým. Na hřišti jsme soupeři, každý chce vyhrát. Mimo jsme normální lidi a respektujeme se. Aspoň v to doufám. Dnes bylo hodně špatného, ale cíl je splněn. Díky úžasným fanouškům za zápas. #člověčenezlobse
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:59
Niki Kalábová neproměnila obrovskou šanci v poslední vteřině na vyrovnání.
59:37
Závěr opravdu vyhrocený. Udělená červená karta, která je posléze zrušena, domácí brankářka skoro zkolabovala v brankovišti.
58:37
Ke všemu se nejspíše zranila domácí golmanka.
58:36
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #47 Lucie Blažková (4:5).
58:36
Otočka bohužel v závěru třetiny dokonána. Třinec tlak přetavuje nejspíše v postup.
57:45
Kadlecová na brankovišti nezvládla dorazit.
50:45
Opravdu neskutečná atmosféra na ženském utkání.
49:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #19 Veronika Třinecká (4:4).
49:17
No a je to tady, vyrovnání po stejné ose. Faul před brankovištěm i podruhé potrestán.
49:00
Třinec se mohutně tlačí za vyrovnáním.
48:06
48:06
Třinecká proběhla přes celé hřiště, namazala Macigové a ta bez problémů snižuje na rozdíl jedné branky.
47:27
Poměrně pěkná návštěva na ženský zápas zde v Havířově.
46:30
Torpedo začalo míčky vyhazovat.
45:00
Uvidíme jak hostující coach svůj tým nakopl.
44:45
Timeout FBC Intevo Třinec
44:45
Stankušová v zápětí do tyče, o chvíli později se ocitá na zemi.
43:52
Kadlecová měla na hokejkce hattrick, nikdo nechápe jak tohle neskončilo pátou brankou.
43:10
Torpedo je na koni, jen nepolevit. Třinec po většinu utkání lepší, ale nyní je vše jinak.
43:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová bez asistence (4:2).
43:03
A je tu další branka. Kadlecová vymetla všechny pavučinky v bráně Pytlikové.
42:31
Další šance, tentokrát Macourková.
42:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Terezie Šešulková, asistoval #19 Lucie Giecková (3:2).
42:04
Krátce po skončení přesilovky Torpedo udeřilo! Střela Šešulkové nějakým způsobem skončila v brance, ale počítá se. Torpedo jde zpět do vedení!!
41:57
Hosté jsou kompletní.
40:53
Třinec na míčku.
40:01
Třetí buly pro Torpedo a začíná přesilovka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:57
Vyloučen hráč #50 Alina Zelena družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:57
Ještě je tady vyloučení na konci třetiny.
39:51
Další šance, tentokrát Giecková.
39:32
Kadlecová mohla překlopit vedení zpět na domácí stranu. Fantastická Pytlíková!
39:10
Rázem domácí tým ožil.
38:34
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #1 Lucie Waloszková (2:2).
38:34
Tak tohle je hodně šťastné vyrovnání Torpeda. Střela Kadlecové se odrazila od těla hráčky Třince a přelobovala Pytlíkovou v bráně.
37:22
Tvrdý souboj v rohu po kterém je buly.
36:45
Torpedo se statečně ubránilo.
35:39
Waloszková by se svými výhozy neztratila třeba v házené nebo fotbalu.
34:45
Druhá přesilovka pro Třinec :(
34:44
Vyloučen hráč #32 Kateřina Macourková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
34:32
Kadlecová tečuje střelu Gieckové do hrudi třinecké brankářky.
33:59
Pytlíková se v bráně spíše nudí.
33:00
Třinecká ukazuje jak obrovský přehled ve hře má. Těžko říct jak by se Třinci bez ní vedlo.
31:56
Ze hry mají více hostující hráčky.
30:51
Torpedo nyní nedokáže najít recept na třineckou obranu.
29:10
Torpedo je po otočce krapek opařené.
27:53
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #50 Alina Zelena bez asistence (1:2).
27:53
Zmatek po odpískaném faulu využívá Zelená a Třinec otáčí zápas.
27:30
Skvělý třinecký blok zabránil druhé brance Torpeda.
26:28
26:28
Proti tomuto již Waloszková neměla šanci. Macigová po nahrávce Třinecké měla snadnou práci.
24:46
Blok Torpeda z volného úderu nepropálen.
24:30
Waloszková vs Třinecká 3:0
23:57
Dorážka Pastuškové o kousek nenašla cíl.
21:50
Třinečtí fanoušci tvrdí, že Třinec je údajně nejlepší :) uvidíme, co je na tom pravdy.
21:00
První třinecký nájezd ubráněn, následně pozornost Pytlíkové prověřila Kučerová.
20:01
Druhé buly pro Třinec a hostující hráčky jsou již zaparkovány na útočné polovině.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
19:44
Třinecká po souboji na zemi snad bude v pořádku.
19:15
Většinu střel Torpeda má na starosti Pastušková.
18:38
Waloszková zázračně zabránila vyrovnání.
18:11
Třinec také kompletní.
17:47
Natali Kalábová hodně nepřesná při střele příklepem.
17:04
Pastušková orazítkovala břevno.
16:53
Začíná zkrácená přesilovka Torpeda.
16:11
Vyloučen hráč #13 Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:11
Síly na hřišti se na chvíli vyrovnají.
16:00
Nejspíše gólová střela Třinecké ztečována nad bránu.
15:05
Gawryšová v dobré pozici promáchla.
14:53
Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
14:53
První dnešní vyloučení na straně domácích.
14:05
Fanoušci Třince jsou opět skvělí a dělají dnešnímu utkání parádní atmosféru.
12:45
Třinecká nenašla střelou z úhlu odkrytý kout brány.
12:20
Pastušková těsně mimo.
11:27
Hráčky Torpeda pouze odpalují balonek do bezpečí.
10:55
Další boční síť domácí kasy.
10:42
Zoubková nepřesná, pokračujeme soubojem o balonek v rohu.
09:25
Kadlecová vytvořila šanci pro svou spoluhráčku, ta na míček nedosáhla.