4:1
0:3
- : -

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 6:5
6. Marek Zapletal, 13. Marek Zapletal, 23. Daniel Minich, 26. Martin Ležatka, 28. Peter Nehila, 29. Martin Ležatka - 18. Adam Šmíd, 35. Martin Zozulák, 53. Martin Zozulák, 58. Lukáš Prix, 59. Lukáš Kučera; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 296; zásahy brankářů: Adam Kohút 7 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:3;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 2:8
60:00
60:00
A dnešním dnem tato série ještě nekončí, po neskutečném závěru vrací domácí sérii do Pardubic, kde se v sobotu utkají v 7. rozhodujícím zápase.
60:00
Ačkoliv se Pardubice v posledních minutách dotahovali a předvedli výrazně zlepšený výkon oproti prvním dvěma třetinám, ani to nestačilo.
59:53
V infarktovém závěru si Grich vynutil na útočné polovině rozehrávku a Panthers si tak pojišťují dnešní výhru.
59:17
Sokolům odtikávají poslední cenné vteřiny.
59:02
Ležatka byl kousek od trefení prázdné branky.
58:29
Tohle jsou velké komplikace pro domácí, Kučera se prosazuje a dostává Pardubice na rozdíl jedné branky.
58:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (6:5).
57:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #15 Martin Zozulák (6:4).
57:30
Halama ve vypjatém souboji přichází o čepel, než jej stihl vystřídat připravený spoluhráč, Prix vyslal dělovku, která přesně zapadla do domácí branky.
57:11
Teichmanovi nesedla střela z první.
56:28
Napětí v hale by se teď dalo krájet, Otrokovice blokují každou střelu.
55:53
Halama překazil výměnu mezi Šmídem a Zozulákem, míček se dostává ke Šmídovi, který pálí nad.
54:54
Pardubicím se nedaří ohrozit Kohútovu branku.
53:47
Denemark opět míří na střídačku.
53:31
Kubíček se vytáhl v souboji proti dvěma hráčům.
52:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (6:3).
52:58
A přece jen se Pardubicím daří zdramatizovat utkání po přesné trefě Zozuláka.
52:26
V kotli Pardubic vřou emoce, snaží se své hráče vyburcovat ke srovnání.
51:35
Hostující to zkouší velmi brzo ve hře bez brankáře.
51:00
Druhé oslabení se podařilo domácím ubránit.
50:02
Ani na dva pokusy se Zozulákovi nepodařilo dostat míček za Kohútovi záda.
49:29
Už se radovali pardubičtí z gólu z hole Teichmana, ukázalo se však, že míček skončil pouze v boční síti branky.
49:01
Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
49:00
Kučera mířil po mantinelu do rohu, kde byl nepříjemně atakován Halamou, který si odsedí druhý trest v dnešním utkání.
48:07
Míček poskakoval před pardubickou brankou jako horký brambor, po několika odrazech se k němu dostal Hrabal v rohu hřiště.
47:13
Martin Ležatka se ocitl sám před Denemarkem, který vytáhl další neuvěřitelný zákrok.
46:20
Pardubice postavili přesilovkové rozestavění, Bína se nebyl schopný prodrat středem plným domácích hráčů.
46:00
Burian po tvrdém nárazu zůstává ležel na palubovce, hra se nám vyostřuje na obou stranách.
45:36
Ležatka chtěl předvést obtočení kolem tyčky, bohuželn pro něj se míček odrazil za mantinel.
44:34
Šmíd vzal zodpovědnost na sebe a vydal se sám rychlým únikem po mantinelu, jeho tvrdou střelu si pohlídal Kohút.
43:49
Teichman poslal vzduchem míček na Kučeru, toho při zpracovávání obral domácí hráč.
42:20
Na Kohúta v tomto zápase moc střel nelítá, ale teď vytáhl skvělý zákrok, kdy rukou zlikvidoval jistý gól.
41:21
Zozulák nenašel z rozehrávky svého spoluhráče, Šmíd ale na středu hřiště uklidňuje hru.
40:55
Šmíd opět skončil za mantinelem, rozhodčí signalizovali vyloučení na straně Otrokovic, po reklamaci otrokovického kapitána výrok odvolali a hra bude pokračovat.
40:15
Sovják si vysloužil potlesk domácího publika, když obral Zozuláka v rohu o míček.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:1
40:00
40:00
Druhá třetina se hrála v jednoznačné režii domácích hráčů, kteří se čtyřmi góly do sítě Pardubic výrazně přiblížili k vítězství v tomto zápasu. Nesmí ale usnout na vavřínech, v  nedělním zápase zvládli Sokoli stáhnout čtyřbrankové manko a dokráčet výhře.
39:57
V posledních vteřinách mají Otrokovice rozehrávku v rohu, obránci si výkruh pohlídali.
39:09
Domácí se opět drží na mičku, Zapletal vyslal míček na Hrabala stojícího před brankou, ale Denemark vytahuje další neskutečný zákrok.
37:35
Nehila se vyřítil do rychlého protiútoku, obešel 3 hráče Pardubic, následně poslal přihrávku na Halamu, kterému míček sjel.
36:52
Kohút se vymrštil lachraním skokem z branky a posílá míček do rohu.
36:15
Denemark po dalším velkém zákroku zůstává ležel na palubovce. Po kratkém přerušení se vrací zpět do branky.
35:42
Kelemen zahrozil nahozením soupeře na pořadatelský stolek.
34:56
34:55
Otrokovice se držely na míčku posledních několik minut, jedním vypíchnutím se dostal ke střele Zozulák a snižuje.
33:25
Oba týmy ženou dopředu početné kotle, atmosféra je opravdu skvělá.
31:00
Grich se teď obtočil kolem Denemarka, ten s bolestivou grimasou drží míček ve své rukavici.
30:11
Červenka viděl příležitost pro krosovou nahrávku na Vykopala, Šmíd se ale natáhl a překazil šanci na střelu do prázdné branky.
29:29
Denemark skokem proti střele drží svůj tým nad vodou.
29:08
Šimák se vymanil ze souboje s Hrabalem, rozhodčí ale signalizuje nedovolený zákrok právě na otrokovického hráče.
28:26
Timeout SOKOLI Pardubice
28:26
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #39 David Ležatka (6:1).
28:25
A Ležatkovi opět předvádí svou úžasnou chemii na hřišti, stejně jako v minulém střídání se po Davidově nahrávce prosazuje Martin Ležatka a domácí vedou už o neuvěřitelných 5 gólů.
28:04
Poprvé v tomto zápase se prosazuje neproduktivnější hráč Panterů, kapitán Peter Nehila.
27:07
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #6 Vlastimil Červenka (5:1).
27:01
Teichman nejprve špatnou přihrávkou naservíroval míček Vykopalovi, následně to byl právě on, kdo svou čepelí zblokoval Vykopalovu střelu.
26:09
Panthers točí pozice hráčů, Sovják se z pozice posledního obránce dostal k napadání na hrotu. Nutno podotknout, že obou rolí se zhostil velmi dobře.
25:13
Sourozenecké duo z Uherského Brodu opět úřaduje, David Ležatka našel před brankou bráchu Martina, který navyšuje otrokovické vedení.
25:12
25:11
Slabý nahazuje na branku, míček neměl kdo tečovat.
23:57
Vykopal dostal přihrávku na backhandovou stranu, střelu po zemi si Denemark pohlídal.
23:22
Několik střel již mířilo na otrokovickou branku, zatím všechny ji ale obloukem minuly.
22:28
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:1).
22:28
Šefčík nachystal svému kolegovi míček i prostor, Minich se prosazuje od mantinelu.
21:56
Slovenské duo v první domácí formaci předvedlo výborný přehled na hřišti. Nehila v šanci přestřeluje.
20:48
Šmíd naservíroval míček Pakostovi, tomu podklouzla noha na povrchu a míček se vrací na stranu domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:3
20:00
20:00
V první třetině se lépe prezentovali svěřenci trenéra Ševčíka, kdy dvakrát skóroval Marek Zapletal. Hostům se podařilo na konci třetiny z přesilovky zásluhou Adama Šmída snížit a drží se na dostřel. Utkání bude zřejmě ještě hodně vyrovnané, oba týmy předvádí rychlou hru a nasazení v soubojích. Uvidíme, co si připraví po poradě v šatně.
19:59
Zapletal útočil na hattrick, ale ke střele se dostal až po zaznění sirény.
18:26
Minich vyhrává osobní souboj proti Teichmanovi a posílá Ležatku na branku, hosté se ale rychle vrátili na svá místa a viděli jsme další zblokovanou střelu.
17:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #48 Lukáš Prix (2:1).
17:56
Šmíd vyslal pár vteřin před koncem přesilovky nenápadnou přízemní střelu od půlky a hosté poprvé skórují.
17:02
Domácí se statečně brání početní nevýhodě, všechny střely končí v blocích.
16:00
Vyloučen hráč #33 Jiří Halama družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:00
Halama poslal Šmída na domácí střídačku, hosté budou mít k dispozici první přesilovou hru.
15:05
Šmíd si obhodil Kelemena, od míčku ho následně odstavil Halama.
13:57
Bratři Ležatkovi ukázali ukázkovové napadání u soupeřovy brány.
13:07
Denemark zkrotil poskakující míček ve vlastním brankovišti.
12:10
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #97 Jakub Grich (2:0).
12:10
Zapletal je dneska ve střelecké formě, po nahrávce Gricha si připisuje druhou branku.
11:57
Zozulák předvedl svou šikovnou na hokejce, když se vytočil dvěma domácím obráncům.
11:06
Burian rychle přenáší hru do útočného rohu.
10:28
Savický střílí z výběhu, Kohút si připisuje první úspěšný zákrok.
09:14
Zatím vidíme od domácích velmi aktivní hru, Pardubice se snaží hlavně těžit z brejkových situací.
07:44
Grich se v úniku snažil nahrát před brankou Hrabalovi, Slabý na poslední chvíli odkopává míček.
07:15
Minich v šanci zblokován Prixem.
06:10
Hosté se teď snaží rychle srovnat stav utkání, ale obrana Otrokovic zodpovědně pokrývá hráče.
05:14
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (1:0).
05:13
Kubíček vyvezl míček z obrany, na středu předal krosovou přihrávkou míček Zapletalovi, který přesnou střelou trefuje prostor nad Denemarkovou nohou. Domácí se ujímají vedení 1:0.
04:23
Druhá formace domácích předvedla ukázkovou souhru, na jejímž konci Halama přestřeluje.
03:34
Hrabal předvádí ukázkový backchecking a zachraňuje svůj tým před vlnou pardubického útoku.
03:13
Burian v šanci po Grichově nepřesné nahrávce přestřeluje vysoko branku.
02:53
Ležatka přerušil rozehrávku hostů, míček se ale odráží na kapitána hostí Buriana.
01:42
Pardubice zodpovědně na rozehrávce, Otrokovice drží obranou formaci.
01:00
Nehila prověřuje Denemarka, ten se blýskl prvním důležitým zákrokem.
00:20
Domácí stále na míčku, Pardubice vysoko napadají.
00:01
Úvodní buly pro domácí, Panthers se řítí do rychlého útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Prix, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd, Jakub Burian
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Tomáš Sovják, Martin Grlický, Jakub Grich, Marek Zapletal, Filip Hrabal
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního 6. utkání 1. kola série play-down mezi domácími PSG Panthers Otrokovice a hostujím týmem Sokoli Pardubice. V úterním utkání zlomily Pardubice průběh série ze stavu 0:2 na 3:2 a dneska přijeli do Otrokovic s cílem sérii ukončit. Naopak Panteři si chtějí vynutit sobotní 7. utkání v Pardubicích a ještě zabojovat o záchranu v Superlize. Oba týmy nám v průběhu série předváděly rychlou, divácky atraktivní hru a uvidíme, co si pro nás připraví dnes.