2:0
- : -
TROOPERS

DDQ Florbal Chomutov - TROOPERS 4:1
13. Petr Linc, 15. Ondřej Halej, 58. Petr Linc, 60. Jakub Štěrba - 40. Jan Daler; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 348; zásahy brankářů: Matěj Chabr 26 - Michal Melichar 27; po třetinách: 2:0, 0:1, 2:0;
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
59:48
Chomutov se dostává k míčku a snaží se ještě o rychlý útok.
59:38
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba bez asistence (4:1).
59:15
Troopers se drží v útoku a Chomutova nezbývá nic jiného než se bránit a bojovat.
59:01
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:08
Po perfektní brance Petra Lince a po oddychovém čase pro Troopers se hosté rozhodují odvolat brankáře a jít do šesti.
57:58
Timeout TROOPERS
57:58
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:1).
57:38
Vojtěch Bernas ošklivě zakopává a zůstává ležet na zemi.
57:22
Poslední sekundy tikají do konce třetí třetiny a Troopers stačí dát jeden gól, aby vyrovnali.
56:26
Halej sám na Melichara a ten předvádí klíčový zákrok.
55:41
Halej na středu vybojoval míček a od mantinelu tvrdou střelou trefuje spojnici brány.
55:31
Dnešní atmosféru ve sportovní hale tvoří 348 diváků.
54:04
Tuhle třetinu zatím na míčku ovládají Troopers.
53:02
Další senzační zákrok domácího Chabra, kterému připisujeme hned tři zákroky po sobě.
52:59
Rozehrávat z rohu domácích budou Troopers.
50:57
Chomutov se zase dostává na útočnou polovinu, ale opět bez vstřelené branky.
49:58
Domácí Grener byl faulován k zemi a při zvedání se opírá o svojí florbalku, která mu v tomto momentě rupla.
48:23
Pleskač jde do souboje o míček, ze kterého si míček úspěšně i vyváží.
47:59
Holovej fauluje a rozhodčí píská další standardku pro Troopers.
46:58
Klement střílí, ale Holovej je v brankovišti a standardku mají Troopers.
45:09
Šarša přihrává do útoku na Štěrbu, který oběhne branku a hned vrací na Šaršu, který pokouší Melichara a ten vyráží.
44:12
Další možnost ke vstřelení branky měl Halej, který ji zkusil, ale Melichar byl opět připravený.
42:22
Skvělá šance Haleje a Kellermanna, kteří oba pokusili Melicharovo výstroj.
41:18
Chomutov byl na chvíli zatlačen do obrany, ale rychle se z ní vybojoval.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:12
40:00
39:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (2:1).
39:25
Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
39:25
Vyloučen hráč #37 Tomáš Pavla družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Halej pokouší jít sám na bránu, trefuje brankáře, ale míček se odráží a Halej přihrává na Lince, který střílí do prázdné brány, ale včas stihne přiběhnout hostující hráč, který střelu zblokuje.
37:27
Skvělá souhra domácích mužů, Pleskač se pokouší vstřelit branku, ale Melichar včas stíhá reagovat.
35:54
Šanci dostávají opět Troopers, kteří rozehrávají na domácí polovině.
34:14
Hostující Knotek nabíhá po dlouhém mantinelu a trefuje břevno domácí brány.
33:33
Chomutov byl zatlačen do obrany, ale snaží se získat míček a jít do protiútoku.
32:42
Pleskač se v nepřesné přihrávce zbavil míčku, ale zvládl ho rychle vybojovat nazpět.
31:14
Holovej dostává přihrávku před hostující bránu a smolně trefuje brankáře.
29:51
Chomutov kombinuje až k hostující bráně, kde se rozhodne střílet Adam Martin, který opět trefuje brankáře.
28:41
Domácí hrají v plném počtu.
28:21
Poslední sekundy do ukončení přesilové hry a Chomutov se perfektně drží v obraně.
27:11
Skvělá samostatná akcička Adama Martina, který i v oslabení trefuje výstroj hostujícího Melichara.
26:41
Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:41
Troopers se dostávají do přesilové hry, ale domácí Novotný se svým trestem nesouhlasí.
26:06
Hostující Rudolv Večeřa je zpátky ve hře.
25:43
Domácí kapitán Ondřej Šarša je zpátky ve hře.
25:29
Perfektní zákrok domácího Chabra, který levou rukou vyráží míček z brány.
25:10
Chomutov v útoku a snaží se ještě navýšit na stavu hry.
24:06
Vyloučen hráč #23 Rudolf Večeřa družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:06
V přesilové hře se Troopers dlouho neudrželi a trestnou lavičku navštívil i jejich hráč.
23:43
Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:32
Nahození Petra Lince hostující Melichar vykopával.
22:57
Chabr připravený a chytá prudce letící střelu ze středu hřiště.
21:35
Hra vysokou florbalkou se obešla bez písknutí, ale krátce potom hra ve výskoku a Chomutov se dostává k míčku.
20:47
Troopers na míčku a zakládají útok.
20:20
Máme před sebou celou druhou třetinu a Chomutov se už snaží na útočné polovině.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál podruhé tým DDQ Florbal Chomutov.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:5
20:00
19:28
Fator si zasloužil obdiv fanoušků, když zblokoval střelu na domácí bránu a dostal tak míček pod kontrolu.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:35
Klement v rychlosti přihrává na Holoveje, který se snaží dorážet do brány, ale hostující Melichar byl připravený.
16:48
Domácí kombinují na vlastní polovině a pomalu se posouvají na hostující stranu.
14:54
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:0).
14:54
Skvělá souhra domácího mužstva, kdy to Štěrba přihrává do před brankového prostoru, kde už čeká Halej, který vstřeluje branku.
13:40
Adam Martin se pokusil o prudkou střelu z poloviny hřiště, ale míček se dostává mimo mantinel.
12:31
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #92 Daniel Kellermann (1:0).
12:31
Kellermann získává míček v obraně a hned přihrává na Petra Lince, který úspěšně otevírá brankový stav hry.
11:58
Šarša nezvládl nátlak dvou hostujících hráčů a přišel o míček.
10:48
Holovej se nevzdal a když přišel o míček tak se ho hned snažil vybojovat nazpět, avšak marně..
09:51
Domácí Halej se rozeběhl přímo proti Melicharovi a trefuje jeho helmu.
09:01
Jeníček má standardku z hostujícího rohu, ale z důvodu dlouhého čekání se rozhodčí rozhodl standardku otočit pro Troopers.
08:10
Hostující Vespalec se zvládá probojovat na útočnou polovinu, ale tam míček ztrácí a do protiútoku se vrhá Chomutov.
06:50
Fantastické zákroky domácího Chabra v bráně, kterému se rychlým pohybem povedlo zabránit hned dvěma střelám.
06:20
Štěrba se pokusil získat míček, ale fauloval.
05:20
Adam Martin přišel o míček, ale rychle ho pro svůj tým vybojoval nazpět.
04:45
Chomutov uklidnil hru a zakládá útok.
03:54
Novotný se dostává k míčku a přihrává do útoku na Holoveje.
02:24
Hostující Knotek získává míček a dostává se až na útočnou polovinu, kde o míček přichází.
01:15
Majestátní střela domácího Grenera, která o těsný centimetr minula vnitřek hostující brány.
00:43
Kellermann se vrhá do hráče, který je mimo míček a Troopers mají standardku.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrál tým DDQ Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Ondřej Beránek, Martin Vespalec, Petr Kadlec, Jiří Koutný, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích DDQ Florbal Chomutov: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Ondřej Halej, Jakub Štěrba, Petr Linc