1:4
- : -
45:00
44:59
Zápas končí a nezbývá nic jiného než vítězi pogratulovat a domácím Bohemians poděkovat za oddřený výkon
43:31
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (2:6).
43:31
Prázdná branka se Bohemians moc nevyplatila,inkasují 2 góly do prázdné a rázem stav utkání vypovídá úplně o něčem jiném než v jakém se odehrával
42:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:5).
42:12
Timeout FbŠ Bohemians B
42:12
I Bohemians chce dát svým hráčům cenné rady a bere si timeout a možná ještě cennější odpočinek, přeci jen táhnou celý zápas v 9
38:56
2 dělovky v podání Michala Koláře a střídačka Říčan se hrozí dalšího útoku Bohemians - mohli by pražští hráči ještě ohrozit
38:23
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:4).
37:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Jan Šubrt, asistoval #70 Radek Mandík (2:3).
37:11
Další akce v podání bohemáckých útočníků, která bohužel nekončí gólem
36:20
Cimbi v brance doslova čaruje, chytá a posílá Kubu Šárku do útoku
34:17
Poslední gól Draky nabudil, dříve skleslí na lavičce, nyní s úsměvem na rtech, sice někdy používají zuby trošku víc než by museli, ale je to jen hra
32:30
32:30
Tal tohle nebyl gól do vitríny - taková žabička skočila za záda bohemáckého brankáře
30:00
30:00
29:37
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (1:2).
25:57
Cimbi opět v akci, i přes clonění Draků, míček chytá s naprostou jistotou
24:28
Nesouhra mezi hráči z Říčan působí menší rozladění na jejich střídačce a Bohemians se daří vytvářet si další akce i v oslabeních
22:57
Vyloučen hráč #18 Jakub Křivanec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:57
Kuba Křivanec jde k nám na návštěvu na trestnou, 2 minuty za bránění ve hře, Bohemians si už zvyká na hru ve 4
22:24
Domácí Bohemians jsou v 5, ani s touto přesilovkou si Draci z Říčan neporadili
21:24
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #34 Vojtěch Honzák (1:1).
21:24
Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
21:24
Bohemácká trestná teda nevychladne, tentkrát ji zahřeje Jakub Štěpánek na 2 minuty
18:08
Další souhra Mandík - Křivanec - ukázková, ale říčanský brankář je v pozoru
16:12
Cimbi si svým výkonem vysloužil uznání ze své střídačky a přezdívku "gekon" - skočil po míčku jako gekon po mouše
15:30
Přesilkova Draků pokračuje v druhé třetině, Bohemians se bude bránit, i když chvilkama to připomíná přesilovku Bohemians
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč #91 Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká florbalka.
14:37
Další přesilovka pro tým z Říčan
13:16
Šance měli Draci i oslabení Bohemians, ale ani tato přesilovka nepřináší změnu
11:16
Vyloučen hráč #22 Jan Šubrt družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
11:16
Rozhodčí mají dlouhou dobu zvednuté ruce, až nyní dostávají míček pod kontrolu domácí, mohou tedy přerušit hru a usadit na trestnou lavici Jana Šubrta za sekání
09:18
Tentokrát taková plašmuška, ale nečekaná a záludná z čepele Michala Koláře, brankář ji vytěsnil nohou
08:27
Dělovka od půlky Kuby Křivance, brankář vyráží helmou
07:22
Vyloučen hráč #8 Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
07:22
První přesilovku budou mít domácí, uvidíme, zda dvouminutový odpočinek hráče z Říčan přinese další gól k dobru týmu Bohemians
06:01
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Jan Šubrt, asistoval #27 Michal Kolář (1:0).
06:01
A je to tady, symfonie v podání Kolář Šubrt a Bohemians jde do vedení
05:00
Pátá minuta pryč, zatím utkání bez gólu. Ač tým, který vede tabulku je v početní převaze, Bohemáci mají krásné akce