0:1
4:0
- : -

FbŠ Bohemians B - FBC Draci Říčany 5:4
1. Jan Foltýn, 37. Jan Foltýn, 37. David Nováček, 42. Jan Šístek, 44. Jan Foltýn - 9. Ondřej Daška, 9. Matyáš Filip, 15. Adam Šturc, 18. Antonín Lávička; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Štěpán Souček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Bergman ? - Jakub Zámečník ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:0;
45:00
44:28
Vyloučen hráč #84 Ondřej Daška družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
43:11
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #40 Jan Foltýn, asistoval #89 David Nováček (5:4).
43:11
JAN FOLTÝN hrdinou dnešního zápasu vrací vedení domácímu týmu a kompletuje hattrick
41:41
Timeout FBC Draci Říčany
41:41
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #81 Jan Šístek, asistoval #22 Roman Černý (4:4).
41:41
Po zblokované střele prošel Roman Černý středem hřiště a po nahrávce na Honzu Šístka, který dostal balon do brány až na podruhé tu máme srovnaný stav
40:22
Z ničeho se zjevil sám před bránou kdo jiný než Honzík Foltýn, ale už poněkolikáté sjel míček domácím z hokejky
38:43
Vyloučen hráč #82 Petr Zicha družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
36:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #89 David Nováček, asistoval #40 Jan Foltýn (3:4).
36:53
Podruhé v zápase máme dva goly během půl minuty, tentokrát na straně Bohemky, která se vrací do zápasu
36:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #40 Jan Foltýn, asistoval #84 Eliáš Černý (2:4).
28:33
Vyloučen hráč #89 David Nováček družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za držení.
25:38
Dan Vykusa mohl právě golmana hostí nachytat na přední, balonek ovšem končí jen za mantinelem
23:00
Hra je nahoru dolů, ovšem nutno podotknout, že Bohemka má dost osobních ztrát, z čehož těží hosté a za golmanem domácích zvoní tyč
17:36
Vyloučen hráč #22 Roman Černý družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:36
Po faulu kapitána zelenobílých přichází dost přísné vyloučení na dvojku
17:26
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Antonín Lávička bez asistence (1:4).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Adam Šturc, asistoval #6 Matyáš Fiala (1:3).
08:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip, asistoval #30 Filip Borl (1:2).
08:35
Draci během půl minuty otáčejí zápas na svou stranu
08:09
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #84 Ondřej Daška bez asistence (1:1).
08:09
Bohemka inkasuje pět sekund před koncem vlastní přesilovky
07:00
Právě na pořadatelský stolek přiletěl balon při pokusu Draků vyhodit míč od vlastní brány
06:17
Máme tu první přesilovku, využije ji domácí tým v zelených dresech?
06:14
Vyloučen hráč #30 Filip Borl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
00:27
00:27
Ani jsme se nestačili ohřát a máme tu první branku zápasu, po crossu z rohu zametá do prázdné kdo jiný než Honza Foltýn
00:01
Jdeme na to, první buly dnešního zápasu vyhrál pro tým domácích legenda Honzík Foltýn
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Rašovský a Štěpán Souček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B:
00:00
Hezké nedělní ráno vám přejeme od stolku z pražské EXE SPORT ARENY vám přeje Knobli s Lukym Doležalem. Před námi se schyluje boj o 6. příčku, kdy mírným favoritem dle tabulky je domácí Bohemka.