1:1
0:1
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 3:3
11. Václav Štefánek, 13. René Libiger, 21. Tomáš Kusz - 7. Tomáš Repka, 24. Tomáš Repka, 34. Daniel Kružel; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šárka Vávrová ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1;
39:00
39:00
Napjatý zápas končí remízou.
38:53
Vyloučen hráč #16 Jakub Beran družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost.
37:02
Vyloučen hráč #15 Dalibor Repček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
36:26
Kopřivnická golmanka drží tým v nebezpečných situacích.
34:40
Atmosféra zápasu graduje.
33:26
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #64 Daniel Kružel, asistoval #29 Robin Wozniak (3:3).
33:26
Opava využil svou standartní situaci z rohu a srovnává skóre.
31:35
Vašek Štefánek se prokličkoval mezi třemi hráči, bohužel koncovka nevyšla.
28:22
Jakub Kuffer chodí do soubojů tak nebojácně že už musel být dvakrát ošetřen naším zdravotníkem Benjamínem Jankem. :)
27:32
Kopřivnice nevyužila svou početní výhodu.
26:00
26:00
25:28
Vyloučen hráč #64 Daniel Kružel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
25:06
Vyloučen hráč #29 Robin Wozniak družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:45
Kopřivnice je pod velkým tlakem.
24:05
Vyloučen hráč #13 Vojtěch Frýdl družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #11 Lukáš Rychlý (3:2).
23:28
Vyloučen hráč #15 Radim Vavřík družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání.
21:40
Jakub Kuffer v rohu domácích obalamutil hráče Opavy, který následně skončil na zemi.
20:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #7 Tomáš Kusz, asistoval #6 Jan Baďura (3:1).
19:18
Golmanka domácích nedává Opavě žádnou šanci.
17:15
Dalšího z Monsportů vychytal golman Opavy.
16:17
Ondřej Monsport sřílí pouze do brankové konstrukce.
14:25
Popala blokuje jak jen může.
13:00
13:00
12:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #10 René Libiger, asistoval #19 Mojmír Jahoda (2:1).
12:04
Jan Simper klasicky pálí jednu šanci za druhou.
10:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #3 Václav Štefánek bez asistence (1:1).
06:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka bez asistence (0:1).