0:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Kutná Hora - černí 6:5
2. Štěpán Smejkal, 21. Michal Blažek, 22. Matěj Stránský, 22. Ondřej Vyvial, 23. Jakub Kopecký, 24. Ondřej Vyvial - 1. David Kobylarz, 1. Štěpán Blahník, 17. Denis Kolář, 24. Denis Kolář, 26. Jakub Martínek; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 4 + Michael Sluka OS:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 17 - Matěj Němec 35; po třetinách: 1:2, 5:3, 0:0;
Komentář domácích Jirka Martin (Asistent trenéra):
Ke vší sportovní úctě k soupeři, který hrál kvalitně tak dnes jsme opět byli větším soupeřem my sami sobě. S tímto se musíme naučit pracovat. Ale je to play off a tam se počítají výhry a postupy. Za to jak se kluci v obou zápásech dokázali do utkání vrátit a vždy ho otočit v náš prospěch zaslouží respekt a velké poděkování. Nyní nás čeká derbíčko s Boulí na které se moc těšíme a ke kterému jsme směřovali. Díky soupeři za opravdu kvalitní výkony a přeji mu aby v této cestě pokračoval. Díky také fanouškům a pořadatělům.
Komentář hostů Špulková Michaela (Asistent trenéra):
Zápas se hodnotí těžko.. Vedeme, hrajeme, 2 minuty nás stály 4 branky. Soupeři děkujeme za sérii, férová a kvalitní. Přesně takový zápasy nás posunou. I přes nepříznivý stav, kutnohorská bojovnost se nezapře! Teď se zregenerujeme, všechny zranění pořádně doléčíme a začnou přípravy na další sezónu. Děkuju všem borcům za sezónu, byla to jízda. Také chci poděkovat i našim skvělým fanouškům a rodičům za neustálou podporu.
38:28
Domácí se nevměstnají na trestnou lavici.
38:16
Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec - osobní trest.
37:43
Vyloučen hráč #70 Ondřej Vyvial družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:59
Vyloučen hráč #45 Milan Svoboda družstva FBC Kutná Hora - černí na 2 minuty za sekání.
27:04
Hosté mají šanci vyrovnat stav dnešního matche.
27:03
Vyloučen hráč #57 Daniel Vik družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
25:55
Kutná Hora musí vstřelit už jen dvě branky.
25:52
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #46 Jakub Martínek, asistoval #60 Marek Trník (6:5).
23:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #23 Adam Stýblo (6:4).
23:49
Potlesk pro nezletilého pořadatele.
23:19
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #43 Denis Kolář bez asistence (5:4).
23:19
Hostující vstřelili kontaktní branku.
22:38
Timeout FBC Kutná Hora - černí
22:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Jakub Kopecký, asistoval #15 Michael Sluka (5:3).
22:38
Kutná Hora bere oddychový čas a pokusí se snížit nahnané manko.
21:45
Tvrdý hit na Sluku.
21:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #70 Ondřej Vyvial, asistoval #12 Michal Blažek (4:3).
21:23
Liberec ve vedení.
21:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Matěj Stránský, asistoval #57 Daniel Vik (3:3).
20:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (2:3).
16:13
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #43 Denis Kolář, asistoval #17 David Kobylarz (1:3).
16:13
Máme tu kuriozní gol zpoza brankové konstrukce.
04:21
Vyloučen hráč #15 Michael Sluka družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
03:00
Utkání má grády.
01:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #33 Štěpán Smejkal, asistoval #15 Michael Sluka (1:2).
01:51
Liberec se vrací do hry.
00:55
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #4 Štěpán Blahník, asistoval #60 Marek Trník (0:2).
00:55
Rychlé dva goly z holí hostujících.
00:39
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil #17 David Kobylarz, asistoval #45 Milan Svoboda (0:1).
00:01
Buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora - černí: hráči v poli: Matyáš Vašíček, Marek Trník, Michal Trník, Štěpán Blahník, Jakub Martínek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Matyáš Devátý; hráči v poli: Ondřej Vyvial, Bartoloměj Smolka, Michal Blažek, Adam Stýblo, Jakub Cejnar