1:3
0:4
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 1:10
29. Martin Vavřina - 4. Jáchym Eliáš, 13. Adam Klusoň, 15. Jakub Vařecha, 26. Jakub Vařecha, 27. Adam Klusoň, 30. Jáchym Eliáš, 34. Michal Horák, 36. Adam Klusoň, 39. Jakub Vlk, 45. Jáchym Eliáš; rozhodčí: Radek Šafář - Daniel Valášek; vyloučení: 5 + Dennis Šťastník OS:0; využití: 0:4; diváků: 102; zásahy brankářů: Ondřej Málek 20 - Tomáš Musil 21; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:4;
Komentář domácích Ďuriška Martin (Trenér):
Dnes velmi těžké utkání, které jsme měli ve svých rukou a šli jsme naproti svému cíli výborným výkonem. Soupeř proměnil vyložené šance, které my bohužel ne. Děkuji všem klukům za sezónu, byli jsme schopni sekundovat top týmům v České republice. Tady teprve začínáme a jdeme s touto skvělou partou makat dál.
Komentář hostů Paták Lukáš (Trenér):
Soupeř dnes výrazně přidal, což i nás donutilo výrazně zvednout rychlost hry, a celkově měl zápas o dva levely vyšší tempo než včera. Jsme rádi za kvalitní prověrku před dalším kolem, do kterého vyladíme rezervy, o kterých víme, a půjdeme se porvat o postup. Díky divákům, rozhodčím a soupeři za kvalitní zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 5:14
45:00
44:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:10).
44:20
Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
44:20
Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ - osobní trest.
43:48
Vavřina hasí další šanci Hattricku.
41:38
Mareš P. poslal jedovatou střelu od mantinelu na bránu Hattricku.
38:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #13 Jakub Vlk, asistoval #71 Matyáš Gryc (1:9).
35:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň bez asistence (1:8).
33:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #48 Adam Klusoň (1:7).
30:01
Úvodní buly třetí třetiny opět pro Hattrick.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:9
30:00
29:49
Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
29:17
28:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #39 Daniel Málek (1:5).
28:00
26:18
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
26:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:5).
25:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (0:4).
22:38
Jelínkovi chyběl cenťáček k tomu, aby dostal míček za záda Musila.
14:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (0:3).
13:01
Vyloučen hráč #53 Damian Jelínek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:14
11:23
Velmi pěkný zákrok si připisuje Málek O.
10:18
05:30
Znojmo si vytvořilo hned několik pěkných akcí, bohužel ani jedna z nich skóre nemění.
03:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #89 Michal Horák (0:1).
00:38
První šanci tohoto utkání si bere na triko dvojice Jelínek-Vavřina, bohužel Vavřina míjí.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šafář a Daniel Valášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U17: brankář: Tomáš Musil; hráči v poli: Michal Horák, Matyáš Gryc, Jáchym Eliáš, Adam Klusoň, Jakub Vařecha
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Lukáš Světlík, Daniel Málek, Damian Jelínek, Vítek Marušík, Martin Vavřina