0:4
1:5
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 4:16
3. Zdeněk Kyndl, 12. Filip Dlouhý, 15. Vojtěch Novák, 38. Lukáš Rolenec - 2. Patrik Adámek, 3. Jan Jiran, 7. Patrik Adámek, 10. Matěj Schőniger, 11. Miroslav Nepraš, 13. Otto Völgyi, 14. Patrik Adámek, 19. Jiří Lhotský, 20. Miroslav Nepraš, 24. Patrik Adámek, 27. Matěj Schőniger, 34. Adam Klobučar, 34. Jiří Lhotský, 37. Tereza Kyšková, 42. Matěj Schőniger, 44. Jiří Lhotský; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Filip Neumann; vyloučení: 2 + Michael Drahoš 4:4 + Miroslav Nepraš OS; využití: 1:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Jozef Kandráč 22 - Jakub Kučera 8; po třetinách: 3:7, 0:4, 1:5;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
V zápase se nám dnes dařila kombinace a proměňování "gólovek". Zápas se musel líbit. Děkujeme soupeři za férový zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 5:16
45:00
43:25
Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #13 Richard Kutík (4:16).
41:50
Vyloučen hráč #17 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2+2 minuty za hrubost.
41:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #73 Jiří Lhotský (4:15).
40:25
Vyloučen hráč #17 Michael Drahoš družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:04
skvělý zákrok gólmana hostí
37:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #15 Zdeněk Kyndl (4:14).
37:14
lehká korekce skoŕe, ale obrázek hry se nemění
36:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Tereza Kyšková bez asistence (3:14).
36:11
máme tu gól v oslabení a domací jsou hlavou dávno v bufetu
35:19
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
35:19
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
35:19
hra se začíná přostřovat
33:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #10 Tereza Kyšková (3:13).
33:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:12).
30:58
Vyloučen hráč #4 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:15
30:00
29:55
Vyloučen hráč #69 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
26:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:11).
25:33
domácí si nejsou schopni vytvořit větší šanci ani v přesilové hře
24:30
je tu první přesilovka domácích
24:29
Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
23:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:10).
20:14
Jaroměř zatím nekompromisní v koncovce
19:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #74 Otto Völgyi (3:9).
18:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #72 Matěj Schőniger (3:8).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:7
15:00
14:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák z trestného střílení (3:7).
13:25
tady to zavání debaklem
13:24
12:10
Vysoké Mýto zatím hraje bez nasazení a podle toho vypadá hra
12:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #4 Patrik Adámek (2:6).
11:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Filip Dlouhý, asistoval #24 Filip Jakub Hozák (2:5).