4:1
- : -
IBK Holice

TJ Sokol Jaroměř - IBK Holice 10:1
2. Jiří Lhotský, 9. Erik Mikas, 11. Otto Völgyi, 12. Miroslav Nepraš, 19. Jiří Lhotský, 27. Patrik Adámek, 35. Matěj Schőniger, 36. Miroslav Nepraš, 36. Jiří Lhotský, 38. Richard Kutík - 36. Vojtěch Maroši; rozhodčí: Martin Řehák - Tomáš Jelínek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kučera 11 - Daniel Jeník 22; po třetinách: 4:0, 2:0, 4:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Zápas jsme rozhodli již v první třetině a poté se zápas dohrával v poklidném tempu. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Zápas byl rozhodnutý už v první třetině a soupeř jen kontroloval průběh.
Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 11:4
45:00
37:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #13 Richard Kutík, asistoval #72 Matěj Schőniger (10:1).
35:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #10 Tereza Kyšková (9:1).
35:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #74 Otto Völgyi (8:1).
35:01
Branku družstva IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #38 Radek Nešetřil (7:1).
35:00
Jaroměř dominuje téměř celý zápas.
34:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #4 Patrik Adámek (7:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:5
30:00
26:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #74 Otto Völgyi (6:0).
18:10
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:3
15:00
11:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #10 Tereza Kyšková (4:0).
10:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:0).
08:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #42 Erik Mikas, asistoval #8 Miroslav Nepraš (2:0).
01:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #69 Adam Klobučar (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Řehák a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Daniel Jeník; hráči v poli: Vojtěch Šefranko, Michal Fliger, Jaroslav Tošovský, Andy Krtička, Radek Nešetřil