3:1
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Letka Toman Finance Group 6:5
7. Ondřej Abert, 11. Richard Stuchlík, 18. Adam Zárybnický, 25. Adam Horák, 27. Ondřej Stuchlík, 34. Ondřej Stuchlík - 4. Martin Döhner, 4. Tobiáš Prasek, 19. František Pavlík, 33. Matěj Kostřica, 45. Martin Döhner; rozhodčí: Andrej Bílek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1 + Filip Fiala TT + 4:2 + Šimon Toška 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - Dominik Malohlava ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2;
45:00
44:24
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
44:24
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #77 Luboš Babiš (6:5).
43:14
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
38:50
Vyloučen hráč #27 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2+2 minuty za hrubost.
36:53
Vyloučen hráč #5 Ondřej Stuchlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
33:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #5 Ondřej Stuchlík bez asistence (6:4).
32:40
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica bez asistence (5:4).
30:00
30:00
26:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #5 Ondřej Stuchlík, asistoval #73 Vojtěch Výtisk (5:3).
24:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #89 Adam Horák bez asistence (4:3).
18:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 František Pavlík, asistoval #27 Šimon Toška (3:3).
17:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #37 Adam Zárybnický, asistoval #81 Michal Gorčák (3:2).
16:15
Vyloučen hráč #94 Matěj Kostřica družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
15:01
Vyloučen hráč #35 Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B do konce utkání - technický trest.
15:01
Vyloučen hráč #35 Filip Fiala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
15:00
15:00
10:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #16 Richard Stuchlík, asistoval #73 Vojtěch Výtisk (2:2).
06:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #43 Ondřej Abert, asistoval #9 Vojtěch Bombač (1:2).
03:30
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek bez asistence (0:2).
03:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #37 František Pavlík (0:1).
00:53
Vyloučen hráč #37 František Pavlík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.