0:5
1:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:6
8. Tadeáš Šilar, 13. Luboš Kovář, 41. Lukáš Broulík - 16. Adam Vejrek, 17. Šimon Vacek, 26. Adam Vejrek, 28. Vojtěch Křeček, 30. Šimon Vacek, 38. Šimon Vacek; rozhodčí: Martin Halousek - Daniel Jireček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jonáš Marek 19 - Vojtěch Petera 20; po třetinách: 2:0, 0:5, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:11
45:00
40:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #85 Jiří Vaňous (3:6).
37:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (2:6).
34:30
Vyloučen hráč #92 Daniel Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:5
30:00
29:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (2:5).
27:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Vojtěch Křeček, asistoval #92 Daniel Hejna (2:4).
25:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek bez asistence (2:3).
16:21
15:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #64 Jan Zaorálek (2:1).

12:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #3 Luboš Kovář, asistoval #88 Tadeáš Šilar (2:0).
07:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #9 Jakub Ludvíček (1:0).
00:01
Vítáme Vás u dnešního utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vojtěch Petera; hráči v poli: Kamil Hebelka, Martin Kejzlar, Šimon Vacek, Adam Vejrek, Václav Januš