3:0
2:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:2
4. Natálie Janečková, 22. Veronika Muselíková, 35. Markéta Sedláčková, 36. Zuzana Žampachová, 51. Barbora Marková, 59. Natálie Janečková - 5. Nela Houšťová, 56. Marie Bartušková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Alena Večeřová 9 - Veronika Šplíchalová 12; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1;
59:20
Janečková veškeré úsilí hostů eliminuje a dává gól do prázdné brány. Hosté dohrávají v pěti.
58:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (6:2).
56:54
Tlak hostů zesiluje. Střelu z úhlu kryje Večeřová.
56:20
Hosté po timeoutu hrají v šesti.
55:33
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
55:20
Krásná střela Bartuškové dostává Znojmo znova do hry. Ještě náš čekají napínavé chvíle.
55:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #11 Eva Smutná (5:2).
54:25
Krásná klička Willmannové dostala Znojmo na útočnou polovinu. Akce ale skončila v rohu.
52:10
Procházková ve velké šanci netrefuje branku domácích.
50:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková bez asistence (5:1).
50:55
Marková střílí a Krulová zasáhla. Bohužel pro Znojmo se míček po zásahu odrazil do sítě.
48:04
Znojmo cítí, že potřebují dohnat náskok soupeře a zrychlují svou hru.
46:30
Dnešnímu utkání přihlíží 89 diváků, děkujeme.
45:20
Jitka Drápalová faulována během svého průniku. Standardní situace pro Židenice skončila střelou z úhlu, Krulová byla ale pozorná.
43:00
Domácí vyrovnali hru a dostali se do velké šance M. Jahodová pěknou kličkou zakončovala mezi nohy, šance ale skončila nezdarem.
41:30
Opět dvě velké šance pro hostí, ale skóre zůstává nezměněno.
41:00
Hosté začali třetí třetinu aktivně. Židenice jsou v plném počtu ale hostí dokázali i tak ohrozit Večeřovou. Střela ale minula bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:3
40:00
39:40
Domácí se v oslabení dostali do přečíslení. Znojmo ale tuto akci zmařilo a poté se dostali do šance ale skóre se nezměnilo.
38:54
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
37:20
Velká šance hostí. Houšťová minula bránu. Krátce na to se Znojmo dostalo opět do šance, ale přihrávka byla ve velkém brnakovišti zblokována.
35:30
Žampachová skóruje. Zesílený tlak domácích přínáší domácím klid na florbalky.
35:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #22 Barbora Marková (4:1).
34:06
Po divokých odrazech skóruje Sedláčková a domácí jsou tak ve dvou gólovém předstihu.
34:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #20 Markéta Sedláčková, asistoval #14 Veronika Králová (3:1).
33:35
Hráčky Židenic blokují hodně střel, toto bude bolet.
32:30
Elegantní průběh Janečkové, střela ale končí za mantinelem.
31:20
Standardní situace pro Znojmo, střela po rozehrávce byla ale zblokována.
29:32
Hosté nyní tlačí soupeře a přináší to své ovoce. Dostali se do dvou velkých šancí, obě ale zůstaly nevyužity.
28:15
Zimolová z dobré střelecké pozice trefuje gólmana
27:25
Hostí se nedostávají do velkých šancí. Židenice zatím stačí odrážet útočné snahy soupeře.
23:30
Klára Jahodová trefuje z úhlu boční síť.
21:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (2:1).
21:30
Muselíková prostřelila hostující gólmanku z půle. Nutno říct, že střela byla zastíněna.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
20:00
První třetina byla z obou stran opatrná. Uvidíme co přinese druhá třetina zápasu.
18:42
Brančová nyní vysvlékla domácí gólmance helmu. Ale vše se obešlo bez zranění a hra pokračuje.
18:21
Hra je běhává ale velmi nepřesná.
15:45
Míček je nyní více ve vzduchu než na zemi.
14:10
Domácí se dostaly do přečíslení 3na1 ale Zimolová trefuje střed brány kde byl gólman připraven.
12:55
Nyní standardní situace pro hostí. Ale výsledek je obdobný.
12:25
Střela zblokována, a hosté nyní rozehrávají. To ale vyústilo v break domácích bohužel Králová netrefuje zařízení.
10:58
Standardní situace pro domácí, jak toto dopadne?
09:45
Hosté pokračují v napadání a domácím to dělá problémy.
08:35
Žampachová z ideální pozice netrefuje branku
07:33
Horní tyč zachraňuje hostující družstvo před inkasováním. Na druhé straně kvalitní zákrok domácího gólmana. Hra teď připomíná přesípací hodiny.
05:28
Hra je plynulá jen s občasným přerušením
05:10
Další horké chvíle pro domácího gólmana. Naštěstí pro židenice gól nepadl.
04:25
Hosté srovnávají krok s domácími a vyrovnávají na 1:1
04:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #19 Kamila Reischlová (1:1).
04:10
První gól padnul po povedeném přečíslení 2na1
03:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (1:0).
02:58
Hosté od začátku utkání napadají vysoko
02:19
Hra se po prvních horkých chvilkách uklidnila. Snad spadla nervozita z hráčů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Daniela Cihlářová, Eva Smutná, Marie Bartušková, Eva Nečasová, Bára Procházková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Veronika Králová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková, Klára Jahodová