1:0
1:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha 3:2
17. Štěpán Novák, 28. Matěj Bednář, 57. Matěj Bednář - 54. David Pech, 60. Matyáš Uher; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Monzer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Adam Bednář 29 - Julius Šabler 24; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2;
Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér):
Náročný poslední zápas série. Utkání moc krásy nepobralo, ale o to více jsme ho museli urvat bojovností. V závěru nás zápas málem stála naše pasivita, ale naštěstí jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Děkuji soupeři za sérii.
Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra):
Domácí se probránili k vítězství v celé sérii, ale je naše chyba, že jsme na to dokázali zareagovat jen v prvním zápase. Nemá cenu psát nic více, vše důležité jsme si řekli v šatně po zápase. Díky soupeři za náročnou sérii, která nás určitě posune výš.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #67 David Zelinka (3:2).
59:54
Máme tu drama. Dorážka Uhera a je to jen o jeden.
56:30
Timeout Panthers Praha
56:30
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (3:1).
56:30
Bednář přidává i druhou branku a posouvá Wizards blíž k jejich snu.
53:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #87 David Pech, asistoval #28 Vojtěch Ježek (2:1).
53:37
Ježek vyslal střelu od půlky a Pech tečoval na přední tyč. Bednář bez šance.
44:36
Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
44:36
Paťo se podívá na tresnou za sekec. Kriminálník jeden.
42:54
Panthers vyvíjí na Wizards extrémní tlak.
40:09
Wizards zachránil hvizd rozhodčího před inkasováním.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
38:10
Teď silná pasáž Pantherů. Čtyřikrát trefili hráči Panthers boční síťku.
33:24
Silná pasáž pro Wizards. Další 3 solidní šance, ale Šabler byl proti.
31:28
V přesilové hře měli Wizards 3 dobré šance. Šabler vše pochytal.
30:00
Dnešní utkání sleduje 71 diváků. Děkujeme!
29:42
Vyloučen hráč #87 David Pech družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
29:42
První přesilová hra zápasu.
27:33
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář bez asistence (2:0).
27:33
Matěj Bednář vyslal granát od mantinelu nad pravé rameno Šablera.
23:50
Uher trestuhodně míjí prázdnou branku.
23:10
V druhé třetině mají ze hry více Panthers.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
16:46
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (1:0).
16:46
Novák se dostal k odraženému balónku před brankou a zavěsil nad pravé rameno Šablera.
12:57
Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:57
Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky.
12:57
Uvidíme hru 4 na 4.
05:42
Velká šance pro Nováka po dlouhé "svíci". Šabler připraven.
04:18
Mára Leiš míjí branku ze slibné pozice na středu hřiště.
03:26
Zápas je od začátku z obou stran velmi útočný.
01:52
První ohrožení branky Bednáře. Míček mu zůstal mezi nohama.
00:01
Úvodní buly pro Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Monzer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Zelinka, David Beneš, David Pech, Antonín Ježek, Marek Urban
00:00
Line-up domácích Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Matěj Kolář, Filip Černý, Marek Sedliský, Štěpán Novák, Lukáš Tesařík