1:0
2:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:1
10. Michal Horák, 14. Matyáš Gryc, 23. Vojtěch Spousta, 32. Jakub Vařecha, 33. Adam Klusoň - 38. Damian Jelínek; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil 8 - Ondřej Málek 15; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:1;
Komentář domácích Paták Lukáš (Trenér):
Celý zápas jsme se prali s udáváním tempa, v leckterých momentech jsme mohli hrát daleko rychleji od hokejky, případně dohrát situace do lepších pozic. I přes to jsme předvedli dobrý koncentrovaný výkon a soupeře jsme nepouštěli do vyložených šanci. Teď vyspat, zregenerovat, a zítra budeme chtít být výrazně lepší.
Komentář hostů Ďuriška Martin (Trenér):
Zcela zasloužená výhra soupeře. Bohužel jsme dnes neplnili taktické pokyny po celou dobu utkání. Zítra s čistou hlavou jdeme obrátit sérii v náš prospěch před domácími fanoušky a začneme hrát play-off, které jsme dnes nehráli.
39:50
Hrubý nyní dvakrát nedobře rozehrál, Znojemský hráč se ale pod vlastní střelou zklátil
37:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #39 Daniel Málek (5:1).
32:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (5:0).
32:44
Horákův pokus o zázrak se odrazil ke Klusoňovi, ten zakončil úspěšně
31:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (4:0).
30:00
30:00
29:42
Málek D. zkusil Karasa, minul
29:17
Vyloučen hráč #37 Adam Kylián družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
28:25
Vyloučen hráč #48 Adam Klusoň družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za sekání.
28:25
Klusoň nedovoleně zastavuje brejk hostí a do konce třetiny uvidíme hru 4 na 4
27:58
Vyloučen hráč #55 Lukáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
27:16
Znojmo nebezpečné, zatím své střely však nedokáží přetavit na gól
25:37
Vyloučen hráč #81 Josef Loučka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:37
Pepa Loučka zvaný Forman fauluje na 2 minuty
24:11
Málek D. jen do bloku
22:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #81 Josef Loučka (3:0).
22:28
Spousta se dokázala uvolnit z objetí v rohu a střelou na bližší se prosazuje
21:35
Eliáš vyal obránce Znojma na Metějskou, pak nahrál volnému Grycovi na středu, ten minul
19:31
Vařechův defenzivní zákrok z učebnice Ramose vedla k šanci hostujícího týmu, Musil ale opět chytá
18:26
Zmatek v rozehrávce domácích vzůstil v šanci hostí, brankář Musil ale stále 100%
13:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:0).
13:05
Po podařené sehrávce v přesilové hře se do prázdné brány prosazuje kapitán domácích Matyáš Gryc
11:41
Vyloučen hráč #16 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
09:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:0).