0:3
0:0
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 7:6pn
7. Michal Měřička, 9. Michael Kolínský, 12. Michael Kolínský, 24. Michal Měřička, 30. Michal Cigánek, 37. Štěpán Slunečko, N David Chvosta - 16. Tomáš Pour, 26. Kryštof Lehečka, 35. Ondřej Budek, 44. Kryštof Lehečka, 46. Ondřej Budek, 56. Kryštof Lehečka; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Stejskal; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 319; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 20, Karel Tvrdík 5 - Vojtěch Šimůnek 13; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:3, 0:0;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Stav série 1:2. Skvělý zápas pro fanoušky. Fantastická atmosféra od obou táborů. Fantom Karel neskutečný. Dnešná zápas si vyhodnotíme a zítra nás čeká další neskutečně těžký boj. Díky za férové utkání.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Parádní zápas pro diváky. První třetinu jsme prospali, soupeř utekl a my jsme museli dlouho dotahovat. Náš výkon se pak postupně zlepšoval a obrovsky chválím mužstvo za poslední třetinu i za následné prodloužení, kde chyběly centimetry. Následnou nájezdovou loterii raději nebudu komentovat, aby to neskončilo špatně. Pokud zahrajeme zítra celý zápas jako poslední třetinu, budeme slavit my. Děkuju našim neuvěřitelným fanouškům a prosím, doražte i zítra - potřebujeme vás!

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #17 Matěj Surák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Marek Slepička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #64 Ondřej Hlinovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #18 Michal Cigánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #19 Vojtěch Hejduk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #46 David Chvosta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #17 Matěj Surák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #55 Vít Prokopec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #64 Ondřej Hlinovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #98 Štěpán Slunečko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #87 Adam Hašek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň hráč #13 Kryštof Lehečka , ale gól nevstřelil.
66:40
Marek Osvald nedohraje - dostal kolenem pod koleno a leží s ledem za mantinelem. Přejeme brzké uzdravení!
58:00
Gorily zatnuli zuby a tlačí. Viditelně jsou psychicky nahoře...
56:30
Gól negól - halou jede mexická vlna, i pan strarosta se zavlnil, tleskáme!

55:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka z trestného střílení (6:6).
55:40
Za hru rukou nařízeno trestné střílení pro Plzeň
55:00
5 minut do konce...nebo ne?
53:00
Vojta "Buldozer" Šanda nemá s opičkami slitování
51:00
Gorily koušou - Šobotník využil chybu Ondry Štěpána a z úhlu se snažil překvapit Vlastu
48:00
Přesilovka Písku jalová
45:59
Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
45:31
Jdu domů - na tohle nemám nervy
45:30
Timeout FbC Písek
45:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (6:5).
45:03
Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
44:00
Tady se dějou věci - reklama na florbal! Hala asi spadne...
43:17
Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #19 Vojtěch Hejduk.
43:02
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:4).
40:01
Tak dorazili ještě nějaký opozdilci - turniket ukazuje 319 diváků!
37:00
Když to Šarda nerozjíždí na hřišti, tak aspoň v hledišti - halou zní "Písečku dejte jim góla!"
36:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #42 Vojtěch Šanda (6:3).
36:15
Dneska to sluníčko krásně svítí!
35:00
Plzeňský kotlík bublá
34:44
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (5:3).
32:49
Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
30:00
Minule nám trvalo 5 minut než jsme spočítali všechny diváky, takže dneska jsme je pro jistotu očipovali - úžasnou atmosféru tu dělá 313 diváků!!!
29:21
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #63 Matěj Prčík (5:2).
26:41
Vyloučen hráč #96 Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
26:41
Uvidíme první přesilovku
25:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (4:2).
25:40
Tak to byl ale šmudlák...bohužel pro Písecké i ten platí
24:50
Hráč hostů č. 39 zůstal po jednom ze soubojů ležet na zemi - v rukavičkách se dnes nehraje, jde o hodně
23:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (4:1).
15:45
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (3:1).
15:44
Pour otřel střelu od mantinelu o tyčku a Gorily poprvé překonávají Vlastu
14:00
První sporný moment z pohledu posuzování přestupků - hala kříčí faul, Důša ukazuje s ledovou tváří "balón"
13:00
Gorily působí lehce opařeným dojmem. No není divu. Pro domácí začátek zápasu z říše snů...
11:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (3:0).
11:56
Kolínovi to dnes lepí - z levé strany k pravé tyčce! Jak je to jednoduché...
11:00
Lehečka poškydlal Vlastu v podpaží
10:00
Plzeňští zjistili, že to dnes zadarmo nebude a zatlačili domácí na jejich polovinu
08:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:0).
08:12
Měřa je ve formě - obtočil se na středu kolem soupeře a dal to Kolínovi na zlatém podnose. Hala ve varu!
06:40
06:39
Měřa využil otevřenou pravou stranu hřiště a nekompromisně zavěsil - gólman bez šance