2:2
0:8
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:12
6. Adam Löwy, 15. Tomáš Miletínský, 15. Pavel Jendrichovský, 20. Adam Löwy, 24. James Cirelli - 14. Šimon Mazánek, 15. Adam Václav Kyselka, 20. Jakub Ruml, 29. Adam Václav Kyselka, 34. Filip Brynda, 36. Filip Brynda, 37. Dominik Bláha, 37. Daniel Grézl, 38. Dominik Bláha, 40. Jakub Ruml, 45. Dominik Bláha, 45. Adam Václav Kyselka; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Šimeček 13 - František Stárek 10; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:8;
Komentář domácích Kuthan Jiří (Trenér):
První dvě třetiny jsme předváděli naši hru, dodržovali taktické pokyny a ukázali, že umíme hrát s kýmkoliv. Bohužel vše rozhodla právě třetí třetina, kdy jsme ztratili po rychlých gólech koncentraci a tím i celé utkání. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na druhé utkání.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
První dvě třetiny naprosto šílená záležitost. Z naší hry tam nebylo snad vůbec nic a dokonce jsme neměli ani žádné nasazení, kterým bychom to mohli kompenzovat. Ve třetí třetině jsme změnili nějaké věci a přineslo to ovoce. Alespoň za to musím kluky pochválit, zareagovali velmi dobře a rychle. Jsme v poločase série, zítra to od nás musí být něco úplně jiného. Díky soupeři za zápas, vidíme se v Praze.
45:00
Střely ve 3. části: 5:11
45:00
44:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #23 Dominik Bürger (5:12).
44:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha bez asistence (5:11).
42:01
Teď domácí zachránila tyč
40:48
Huml se prokličkoval sám před branku hostů, Stárka ale nepřekonal
39:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (5:10).
37:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #77 Jakub Ruml (5:9).
37:05
Domácí hra se pak bohužel úplně sesypala a Bohemka přidává další branky
36:50
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
36:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #23 Dominik Bürger (5:8).
36:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #2 František Stárek (5:7).
36:32
Nedáš - dostaneš. Nejprve byl před brankářem Bohemians sám jeden z domácích hráčů, ale překonat ho nedokázal. Vzápětí po jeho výhozu se dostal před Šimečka Bláha, a ten už úspěšný byl
35:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #23 Dominik Bürger (5:6).
35:15
Bohemians využívají i druhou přesilovku a dostávají se do vedení
34:59
Vyloučen hráč #64 Ondřej Balý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:49
33:00
Ale byl z toho rychlý brejk na druhé straně. Balý chytřek přiťuknul balonek na Kubu Černého, ten ale Stárka nepřekonal
32:05
Další střela proletěla těsně vedle domácí branky. Bohemians teď zatlačili Slávisty před jejich branku
28:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #74 Filip Brynda (5:4).
28:27
Už to vypadalo, že i domácí oslabení přežijou. Ale nakonec se balonek dostal k volnému Kyselkovi, který z první prostřelil šimečka a snižuje na 5:4
26:49
Vyloučen hráč #17 Dominik Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za držení.
23:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #21 James Cirelli, asistoval #76 Ondřej Hrdonka (5:3).
23:36
I druhá přesilovka domácích zůstala nevyužita, ale chvíli po jejím konci natáhl ke střele Cirelli a trefuje se - 5:3 pro domácí
21:10
Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #77 Adam Löwy, asistoval #24 Oliver Med (4:3).
19:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #86 Dominik Bláha (3:3).
18:35
Bohemians v plném počtu, domácím se přesilovka příliš nepovedla
17:36
Klokani zahrozili v oslabení, šimeček střelu Nového zneškodnil
16:35
Vyloučen hráč #96 Daniel Grézl družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:7
15:00
14:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #19 Šimon Mazánek (3:2).
14:39
Strhla se nám tady přestřelka, nestíhám zapisovat
14:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #64 Ondřej Balý (3:1).
14:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #53 Tomáš Miletínský, asistoval #64 Ondřej Balý (2:1).
13:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #23 Dominik Bürger (1:1).