1:1
5:1
- : -

BLACK ANGELS - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:3
15. Adéla Košvancová, 16. Adéla Košvancová, 39. Eliška Nová, 43. Adéla Košvancová, 45. Dominika Tůmová, 45. Ema Košťálová, 51. Eliška Koželuhová, 57. Ester Janušková - 15. Kamila Kaslová, 26. Victoria Binědová, 58. Alžběta Kopřivová; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 14 - Anna Urbanová 29, Kateřina Valečková 0; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1;
Komentář domácích Vachule Martin (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divakům. Zítra začínáme "od nuly" nový zápas. Děkujeme stržkám a mlžkám za pomoc při pořádání.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Dneska nám to nesedlo, ale zítra je to zase od nuly a budeme znova bojovat. Děkujeme našim fanouškům za takřka domácí atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:01
Domácí hráčky nepouštějí Plzeň do zakončení.
58:34
Kuchařová si přisala další zákrok.
57:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #91 Nela Peteříková (8:3).
57:04
Nához Kopřivové končí v brance.
56:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková z trestného střílení (8:2).
56:24
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Kateřina Valečková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
56:24
Plzni nevyšel pokus vystřídat gólmanky a Janušková se dokázala prosadit.
55:14
Pokus Majerové sražen za mantinel.
54:45
Kuchařová vyráží hostující pokus.
53:34
Urbanová vyrazila střelu Kolkusové a poté se před brankou snažila dorážet Tůmová, ale ta už míček nedokázala trefit.
52:43
Raslová nebyla v útočném snažení podpořena a přihrála jenom domácí hráčce.
51:45
Koželuhová se před brankou obtočila do střely, ale už nedokázala přesně zakončit.
50:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #33 Adéla Košvancová (7:2).
50:12
Tůmová tváří tvář Urbanové míjí branku.
49:27
Nová dokázala udržet míček a nepustit soupeřku do protiútoku.
49:03
Vyloučen hráč #95 Daniela Lorencová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
48:45
Kuchařové další dobrý přesun a dokázala zlikvidovat hostující šanci.
47:54
Šárová vystřelila nebezpečnou střelu a Urbanová dokázala míček vyrazit.
46:45
Hráčky Plzně nedokázaly zúročit standartku z rohu hřiště.
45:45
Košťálová má sebevědomí po poslední střele a zkoušela to znovu od pravého mantinelu.
44:52
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
44:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (6:2).
44:52
Košťalová dobrou inviduální akcí ještě podrtženou přesnou střelou a domácí odskakují Plzni.
44:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Dominika Tůmová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (5:2).
44:33
Tůmová vyslala dobrou střelu a její střela letěla nad ramenem Urbanové.
43:24
Janušková znovu aktivní a připisuje si další střelu.
43:11
Kuchařová si připisuje další zákrok a má více práce než v předchozích třetinách.
42:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #64 Ester Janušková (4:2).
42:18
Košvancové to dneska lepí a kompletuje hattrick.
40:01
Začala nám třetí třetina toho velmi zajímavého utkání.
38:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #33 Adéla Košvancová (3:2).
38:52
Nová z vrcholu přesilovkové formace se trefuje přesně k tyči.
38:06
Vyloučen hráč #21 Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:06
Drugdová v souboji byla tvrdší a půjde si sednout na trestnou lavici.
37:35
Janušková dostala míček před branku, kde bohužel netrefila míček.
37:23
Nová ztratila míček a nakonec se Přerostová dostala ke střele. Ta ale branku míjí.
35:45
Košvancová se prokličkovala až do střely, která ale nedoletěla až do brány a tak mohla znovu úřadovat před brankou Janušková.
35:01
Drugdová se málem dostala k míčku.
34:56
Střela Šárové zablokována hostující obranou.
33:46
Kuchařová nedokázala chytit odražený míček a ten málem mohl skončit v domácí brance.
33:01
Folková poslala míček jenom do druhého rohu.
32:17
Skrýtá střela od Šárové a gólmanka hostí musela reagovat na poslední chvíli.
30:51
Střela od Nové těsně prolétla vedle branky.
29:30
Bejčková těsně míjí domácí branku.
27:54
Janušková nepropálila hostující blok.
25:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #98 Kamila Kaslová (2:2).
25:58
Binědová trefuje míček ze vzduchu a Kuchařová už se nedokázala přesunout k tyči.
24:51
Košťálová připravila palebnou pozici pro Přerostovou, která selhala v zakončení. Domácí hráčky mají míček.
23:13
Janušková dobře pracovala před brankou a dokázala se dostat do zakončení. Bohužel pro Blecky trefila jenom horní tyč.
21:54
Peteříková svojí neohrozila Kuchařovou.
20:01
Tentokrát vyhrály první buly hráčka z Plzňe.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:5
20:00
19:59
Domácí hráčky dokázaly v první třetině diktovat tempo zápasu.
19:34
Souboj u mantinelu. Hráčky Plzňe budou rozehrávat.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:34
Majerová dobře před brankou blokuje střely.
17:45
Závar před hostující brankou, končí střelou nad branku.
15:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Adéla Košvancová, asistoval #26 Magdalena Folková (2:1).
15:45
Košvancová znovu volná a i tentokrát se nemýlí.
14:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:1).
14:51
Hráčky Plzňe dokázaly odpovědět.
14:19
14:19
Janušková má velkou zásluhu na tomhle gólu, když vybojovala míček a přihrála volné Košvancové, které se nemýlila a dává první branku.
13:45
Janušková získala míček, ale poté už nedokázala dostat míček na své spoluhráčky.
12:12
Kuchařová chytá dorážku od Drugdové.
11:02
Další střela od levého mantinelu, tentokrát musela hostující gólmanka chytit míček napodruhé.
10:00
Střela od levého mantinelu a Urbanová míček chytá.
09:34
Košvancová dostala míček před branku, kde se snažila dorážet Janušková.
08:41
Střela od Kupilíkové sražena mimo branku.
07:22
Blekyně znovu získaly míček, ale jejich snaha k zakončení nevedla.