1:0
0:2
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 1:5
23. William Mathias Kuray - 4. Martin Feigl, 4. Daniel Havelka, 11. Petr Špaček, 36. Filip Kohút, 44. Aleš Chmelař; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Koutenský 20 - Matěj Veselý 14; po třetinách: 0:3, 1:0, 0:2;
Komentář domácích Voltr Vít (Trenér):
Hrozně těžký soupeř, začali jsme moc ustrašeně. Neplnili jsme plán a zbytečně ztráceli balony za naší brankou místo abychom je dávali od sebe. Od stavu 3:0 jsme se výrazně zlepšili, druhá třetina vypadala jako florbal, který chceme hrát, vytvořili jsme si několik šancí a škoda, že jsme proměnili jenom jednu. Ve třetí třetině škoda dvou chyb, po kterých jsme opět inkasovali. Zítra to bude extrémně těžké, ale nic nebalíme a pokusíme se předvést naši nejlepší hru. Uvidíme, na co to bude stačit. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Bína Jakub (Trenér):
Dneska jsme ještě nehráli play-off zápas směrem do obrany a hra na míčku také nebyla podle našich představ. Postupem zápasu jsme si přišli na to, jak musí naše hra vypadat. Zítra chceme být o dost lepší. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 2:11
45:00
43:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař z trestného střílení (1:5).
42:31
Hra 4 na 4 zatím beze střely.
41:33
Vyloučen hráč #4 Jan Minh Le družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
41:33
Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nesportovní chování.
41:29
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
41:22
Nebezpečný fatál Havelky.
39:41
Kuchař bojuje jak drak a ohrožuje branku hostí.
37:58
Wizards prohrávají fyzické souboje.
36:32
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
35:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút bez asistence (1:4).
24:56
Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
23:48
Gól Wizards je nabudil a nyní tlačí na Boleslavskou svatyni.
22:42
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 William Mathias Kuray, asistoval #10 Štěpán Urban (1:3).
22:42
Urban našel Kuraye a ten nekompromisně zavěsil nad rameno brankáře.
22:08
Wizárdská přesilovka připomínala spíše oslabení.
20:48
Wizards si neumí poradit se situací 5na3 ani 5na4.
20:05
Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za opakované přestupky.
19:05
Vyloučen hráč #59 Petr Špaček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za blokování florbalky.
14:13
Vyloučen hráč #44 Filip Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:45
Wizards čekají na chyby MB.
11:51
Golman hostí se teď zapotil.
11:13
Hostí vytěžili ze standartkové chyby a jdou do 3 brankového vedení.
10:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #62 Aleš Chmelař (0:3).
10:22
Hostí nyní opatrně dobývají Wizárdskou půlku.