4:1
1:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) A - FBC Dobruška 8:4
5. Matěj Strnad, 10. Filip Vymlátil, 11. Martin Mečíř, 17. Pavel Bartoš, 17. Petr Bartoš, 21. Filip Srna, 24. Martin Mečíř, 31. Matyáš Ioanidis - 9. Aleš Moravec, 16. Jan Černý, 41. David Kollert, 42. Aleš Moravec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Charouz 20 - Vladislav Jiroud 14; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2;
Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér):
Děkuji soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
44:22
Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hrubost.
44:22
Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost.
44:22
Začíname mít pomalu plno na trestných lavičkách.
43:29
Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za blokování florbalky.
41:25
Rána jako z děla končí za zády Trutnovského brankáře.
41:24
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #62 David Hroch (8:4).
40:57
Timeout FBC Dobruška
40:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #10 Jan Flegl (8:3).
34:59
Dobruška je teď aktivnější ve hře.
30:19
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #78 Matyáš Ioanidis bez asistence (8:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:6
30:00
28:07
Vyloučen hráč #4 Václav Oubrecht družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
26:05
Dobruška se nemůže dostat do větší šance, Trutnov ji skoro k ničemu nepustí.
23:50
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #7 Petr Bartoš (7:2).
23:50
Nádherně umístěný příklep Mečíře, končí za zády Dobrušského brankáře.
22:01
Brankář Trutnova dnes chytá opravdu fantasticky.
20:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #23 Pavel Bartoš (6:2).
18:09
Trutnov je aktivnější ve hře, když už se k něčemu Dobruška dostane vše likviduje brankář Trutnova.
16:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #76 Martin Mečíř (5:2).
16:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #3 Tomáš Haufer (4:2).
15:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #48 David Kollert (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
14:59
Oba brankáři předvedli v první části solidní výkon, doufejme že to tak bude pokračovat.
12:16
Trutnov si vede v oslabení velice dobře.
11:18
Vyloučen hráč #7 Petr Bartoš družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za hra na zemi.
10:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #74 Jan Charouz (3:1).
09:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #12 Filip Vymlátil, asistoval #88 Matěj Strnad (2:1).
08:10
Krásná střela pod břevno končí za brankovou čarou.
08:09
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (1:1).
05:22
Trutnov měl teď sérii hezkých šancí, proměnil z nich jednu.
04:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ) A: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Matyáš Rolenec, Tomáš Haufer, Filip Srna, Matěj Strnad, Pavel Bartoš