3:2
5:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - FbC Hradec Králové 9:5
20. Daniel Richtr, 33. Marek Korych, 37. Marek Korych, 38. Petr Němeček, 45. Marek Korych, 47. Petr Němeček, 48. Daniel Bárta, 54. Jakub Čáp, 60. Marek Korych - 12. Max Kuštan, 26. Milan Koubek, 37. Lukáš Kašpar, 41. Adam Hušek, 42. Filip Hušek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5:5; využití: 4:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Aleš Zetek 17 - David Šimeček 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:2;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Trenér):
Utkání plné zvratů. Rozhodla třetí třetina, ačkoli jsme ztratili na jejím začátku vedení, tak jsme si věřili a šli si za svým cílem. I když jsme vyhráli 3:0 na zápasy, tak série byla hodně, hodně vyrovnaná. Klobouk dolů před týmem, který semifinále zvládl i když v každém zápase někdo chyběl a hrála pokaždé jiná sestava. Děkujeme divákům za to, že si za námi našli cestu a přišli nás podpořit do Čakovic.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Všichni jsme moc chtěli vrátit sérii do HK, ale trochu nám to svázalo ruce a vypracované šance se nám nedařilo proměňovat. Tento zápas přesně dokumentoval sérii. V celé sérii jsme určitě horší nebyli, ba naopak. Nicméně soupeř byl zkušenější a rozhodující fáze utkání zvládl prostě lépe. Sluší se jim pogratulovat a popřát hodně zdaru do finále. Nám tato sezona bohužel už končí, nicméně určitě se nemáme za co stydět. Na kluky jsem za tuto sezonu hrdý. Načerpali jsme důležité zkušenosti, které budeme chtít příští sezonu zúročit. Hráčům a našim úžasným fanouškům patří vedlké DÍKY!.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #89 Václav Kramel (9:5).
59:37
Marek Korych podtrhává svůj výkon hattrickem! A potvrzuje postup Orky do finále Národní ligy - západ!
57:50
Hradec ne a ne dostat se k nějaké smysluplné akci.
57:41
Orka skvěle zvládá obranné instrukce. Hradec se nedokáže dostat do svého rozestavení.
56:20
Timeout FbC Hradec Králové
56:20
I když v šesti hraje Hradec, tak více šancí na prázdnou branku má Orka. Ta ale za boha není schopná trefit branku.
53:50
Hradec už nemá co ztratit a posílá tedy do hry šestého útočníka.
53:41
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (8:5).
53:41
WOW! Tahle přihrávka měla oči. Ondřej Špalek našel přes celý obranný blok sbíhajícího Jakuba Čápa a náš přesilovkový expert se s prázdnou bránou nemýlil.
53:01
Vyloučen hráč #74 Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
49:20
Je nutné si všímat všech maličkostí. Velké díky patří kustodům domácího týmu. Kuba Doutnáč a Ondra Tichý plní svoji úlohu skvěle a zároveň perfektně podporují svůj tým.
47:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Daniel Bárta, asistoval #18 Martin Remeš (7:5).
47:23
Orka odskakuje na rozdíl dvou branek! Daniel Bárta se trefuje, když to je nejvíce potřeba.
46:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #31 Marek Korych (6:5).
46:50
Petr Němeček vytáhnul svoji pověstnou střelu tahem a dostává Orku do vedení.
46:24
Ačkoliv to dnes Marku Korychovi jde opravdu skvěle, tak s ním někdo měl probrat barvu bot. Ta žlutá je nic moc.
46:16
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
44:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:5).
44:18
S Vítem jsme si moc nepokecali, Marek Korych vyrovnává obdobnou střelou, jako v druhé části.
44:11
Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
44:11
Špalka dnes jde zastavit jen za cenu faulu! Vít Heger to se stopkou trochu přehnal a jde si k nám sednout
41:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (4:5).
41:48
Hradec otáčí skóre zápasu. Dva slepené góly a Filip Hušek dává hostům naději, že se zítra podívají do Mladé Boleslavi.
40:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (4:4).
40:44
Adam Hušek vystřelil zápěstím a jeho projektil si našel cestu až za záda Aleše Zetka.
40:00
40:00
Brankový rozdíl na začátku třetí třetiny je ten nejmenší možný. Roste nám tady atraktivní zápas!
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:55
Adam Hušek právě zahodil loženku!
39:43
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
38:52
Hušek se po výběhu netrefuje mezi tři tyče.
37:50
Málem bylo srovnáno! Hradecký útočník se ale provinil hrou vysokou holí a gól neplatí.
37:22
Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
37:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (4:3).
37:12
S góly se nám tu teď roztrhnul pytel. Orka se znovu vrací do vedení po kombinaci Petra Němečka a Ondry Špalka.
36:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #77 Vít Heger (3:3).
36:53
Máme srovnáno, Lukáš Kašpar se ze své pozice nemálil a srovnává.
36:15
Vyloučen hráč #77 Daniel Richtr družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zdržování hry.
36:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (3:2).
36:11
Marek Korych vybojoval na středu balónek, prohodil si vybíhajícího brankáře a jednodušše dovedl míček do branky.
35:00
Orka má v druhé třetině rozhodně více ze hry. Dostává se do šancí, ale zatím chybí klid ve finální části.
34:31
Technická střela od Špalka končí na hrudi Šimůnka.
32:34
32:34
Marek Korych vyslal pumelici z modré čáry a trefuje se do horního růžku!
30:48
Vyloučen hráč #78 Ondřej Fous družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
30:48
Orka dostává příležitost vyrovnat z druhé přesilovky.
30:02
Hra se na obou stranách přiostřuje. To je  play-off!
29:20
Rozhodčí teď slyší ze střídaček i tribuny nemilá slova. Podle domácích zařízli Špalka při průchodu obranou hostujících.
27:40
Domácí tým se dnes může těšit podpoře Malých Doktůrků, Čelákovického streetového týmu. Doktůrci pumpují do diváků v hale život.
25:30
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (1:2).
25:30
Hradec zvyšuje ze standartní situace.
25:20
Špalkovu krásnou individuální akci hasí Šimůnek.
24:17
Zetek dnes střely vytěsňuje očima!
23:23
Sedlák blokuje střelu od mantinelu a poté získává faul. Skvělá práce!
21:40
Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
21:40
Orka začíná druhé oslabení vývozem balónku do útočné poloviny.
20:00
20:00
Do druhé třetiny vstupujeme se stavem 1:1. Doufejme, že druhá část přinese více gólů a krásných florbalových momentů.
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
19:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #3 Lukáš Zadák (1:1).
19:21
A máme tu první gól Orky! Po úspěšném pressu se k balónku dostal Lukáš Zadák a našel ve velkém brankovišti Richtera, který zavěsil takzvaně pod víko.
18:00
Ke konci první třetiny začíná Orka diktovat tempo hry a drží se více na balónku.
16:57
Petr Němeček vyslal krásnou střelu na přední tyč, Šimůnek ale v pozoru.
15:16
Hned, jakmile dopíšu chválu hradecké obraně, tak se na Šimůnka sesypaly v rychlém sletu 4 střely. Brankář hostů si ale bez problému poradil.
14:33
Orka si za minutu a půl nenašla cestu k hradecké brance a Šimůnek tedy zůstává relativně v klidu.
13:50
Zetek zlikvidoval únik v oslabení.
12:44
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
11:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #8 Max Kuštan, asistoval #94 Daniel Elicer (0:1).
11:23
Elicer chytrou přihrávkou našel v předbrankovém prostoru Kuštana a ten se nemýlil.
09:40
Bárta obranným zákrokem přerušuje kombinaci Hradce.
08:40
Kapitán hostů přestřeluje branku.
08:07
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:07
Hradec čeká první přesilová hra.
07:50
Uběhlo 8 minut a zápas je zatím bez větších šancí.
05:45
Verner přestřeluje zařízení ze slibné pozice.
04:49
Po nepříjemném střetu před hradeckou brankou leží na zemi Dan Korych.
04:15
Krása se od mantinelu trefuje jen do připraveného Zetka.
03:13
Standartní situaci Hradce zblokoval Verner.
02:00
Aleš Zetek si připisuje první zákrok dnešního utkání!
01:28
Orka se ze začátku utkání drží na balónku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Radim Kunart, Štěpán Heger, Daniel Elicer, Max Kuštan, Lukáš Kašpar
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Goll, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Michal Němeček
00:00
Dobré odpoledne dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu třetího čtvrtfinálového utkání mezi ASK Orka Čelákovice a FbC Hradec Králové.