1:1
4:1
- : -

FBC Intevo Třinec - Torpedo Havířov 7:3
5. Veronika Třinecká, 5. Lucie Mišúnová, 39. Veronika Třinecká, 47. Tereza Martynková, 51. Karolína Franková, 54. Kateřina Macigová, 57. Tereza Martynková - 5. Marika Marečková, 34. Andrea Pastušková, 54. Barbora Kučerová; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 166; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 17 - Lucie Waloszková 21; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér):
Rozhodnuté mohlo (mělo) být už v první třetině. Naštěstí naše produktivita pustila 7 branek a to dnes stačilo, nicméně zítra chceme podat kvalitnější výkon. Děkuji soupeřům a rozhodčím za zápas. Speciální poděkování zase úžasným fanouškům. Zítra se vidíme na Slávce. #člověčenezlobse
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
Bohužel to dnes nevyšlo. My víme důvod a to je důležité. Zítra lépe a vítězně.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
59:59
Třinec si tak připisuje první a velmi důležitou výhru do čtvrtfinálové série. Ta se přesouvá do Havířova a bude pokračovat zítra. Nashledanou!
59:55
Už se nestane nic, utkání končí vítězně pro domácí!
59:20
Divácí ve stoje, třinecké hráčky vítězně bouchají do mantinelů.
58:39
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
58:00
Ještě jedna přesilovka pro hostující hráčky.
57:55
Vyloučen hráč #13 Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
57:00
Tři minuty do konce a pohodlný náskok. To už vypadá pro Třinec dobře.
56:44
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #40 Adéla Šibrová (7:3).
56:18
Přečíslení 2 na 1. Macigová bohužel skákající nahrávku netrefila.
55:50
Obrana Třince ale skvělá, trest zůstal nepotrestán.
54:14
Na branku Havířov zareagoval dobře, v zápětí snížil a navíc si vybojoval přesilovku.
53:47
Vyloučen hráč #27 Michaela Stankušová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:24
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (6:3).
53:15
To už ji ale mrzet nemusí, protože v zápětí střílí další branku Třince.
53:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #28 Tereza Martynková (6:2).
52:54
Macigová je na sebe naštvaná, protože podle jejich slov už golmanku trefila do každé části výstroje.
52:10
Trenér Laštůvka musel požádat o náplast, protože se nějakým způsobem sám zranil. Ajaj.
50:45
Nejprve střela Glasové do obloku a z následného protiútoku domácí zvyšují na 5:2. Havířov na nepříznivou situaci reaguje oddechovým časem.
50:42
Timeout Torpedo Havířov
50:42
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #8 Karolína Franková, asistoval #3 Joanna Kuchejda (5:2).
49:15
Pravé play off emoce jsou k vidění na obou střídačkách.
48:08
Laštůvkovi byla rozhodčím vysvětlena jedna z předešlých situací.
47:50
Do akce jde i kelen. Bez jeho použití by to nebyl správný florbalový zápas.
47:00
Martynková byla důrazná na brankovišti a zvyšuje na 4:2!
46:27
44:50
Obrany obou týmů musí dávat velký pozor na vytažené hroťáky.
43:16
Na konci kombinace byla Macigová, po faulu bude mít Třinec rozehrávku.
42:34
Kajfoszová v nebezpečném místě ztratila míček, dobrým obranným zákrokem ho ale v zápětí vybojovala zpět.
42:00
Oba týmy vstoupili do třetí třetiny velmi aktivně. Hra je teď nahoru dolů.
40:30
Z hřiště se po souboji těžce zvedá Třinecká, snad bude v pořádku.
40:00
40:00
Napínavý play off zápas, šance na obou stranách, ze hry má ovšem více Třinec. Čeká nás zajímavá třetí třetina.
40:00
Z tribun se zvedla a odešla na procházku početná skupinka třineckých mužů. Jejich zápas začíná v 19:00. Vyzvou ve 3. utkání 2. kole play up Divize Atlas Blansko. Výhra by znamenala ukončení série a postup! Snad se tedy na tento důležitý zápas dobře připraví. Držíme palce!
40:00
Rozhodčí jsou zpět, hráčky už také přicházejí. Třetí část za okamžik začíná.
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:50
Třetinu ukončuje střela Buchtelové z otočky. Do šaten se tak opět jde za velmi těsného vedení domácích hráček.
38:25
Třinecké se podařilo propálit dnes jinak velmi dobře fungující obranu Havířova!
38:24
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #28 Tereza Martynková (3:2).
37:07
A druhá tyč v zápase po střele Šibrové.
36:44
Gawryšová z dobré pozice mimo!
36:10
Souhra Kalábových, Pytlíková drží svůj tým.
35:26
Tento stav se třineckým hráčkám nelíbí a pokračují v pressu.
34:08
Opět tak začínáme od nuly.
33:50
Hned po konci přesilovky Havířov vyrovnává.
33:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #28 Alexandra Glasová (2:2).
33:10
Zvoní tyč havířovské branky!
32:00
I přes několik zmatených výrazů a otázek k rozhodčím putuje hráčka Torpeda na trestnou lavici.
31:30
Vyloučen hráč #14 Andrea Pastušková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
31:02
Faulík, je potřeba upravit manťáky.
30:10
Zápas se přehoupl do své druhé poloviny a my jsme viděli šanci jedné z Kalábových.
29:08
Mimo dva bubny a několik tleskaček, je na tribuně aktivní i Adam Szkandera.
28:20
Torpedo hrozí hlavně z brejků, musím ale pochválit obranu Třince, protože k většímu ohrožení branky prakticky nedochází.
27:17
Hlasité "Hej!" od Laštůvky bylo zbytečné, na další přesilovku si musí Třinec ještě počkat.
26:40
Celkově má však Waloszková mnohem více práce, než domácí strážkyně kasy.
25:55
Po delší době si tak na míček sáhla i Pytlíková.
25:15
Faul na Glasovou, Havířov na balonku.
24:29
Trenér Havířova teď za florbalaku vtipně stáhl jednu z hráček hostí, která se s krvavýma očima pohybovala směrem k hráčce Třince.
22:32
V krátkém časovém sledu šance Zoubkové, Gawryšové a Blechové.
21:28
Macigová dobře kontroluje balón v útočném pásmu a rozdává nahrávky na obránkyně.
20:18
Pár sekund přesilovky v druhé části je minulostí, ani druhou přesilovku Třinec nevyužil.
20:00
20:00
Skóre 2:1, na střely také celkem vyrovnané utkání, další průběh může bude zajímavý.
20:00
Miniutkání elévků a starších žaček bedlivě sledují trenéři obou kategorií.
18:16
Vyloučen hráč #66 Niki Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
17:51
Ruka rozhodčího vystřelila nahoru, a to znamená jediné, výhoda pro Třinec.
17:16
Hráčky Havířova si mohou oddechnout, protože dnes tento online nepíše Jan Piško.
16:42
Backhandový pokus na druhé straně také neúspěšný.
16:10
Velká šance Mišúnové pouze do masky.
15:28
Mokrá hadra doručena, díky Listí.
12:20
Třinec teď hodně tlačí havířovskou obranu.
11:47
Dobrý cross na Gawryšovou a výborný zákrok golmanky hostí!
11:03
To se povedlo až Třinecké, síťka to byla pouze boční, pokračujeme tedy dále.
10:15
Z pěkného signálu z rohu vytěžil Třinec dvě střely, ani jedna síť nerozvlnila.
09:37
Obranná práce Mišúnové byla na hranici dvou minut, oba rozhodčí ale zůstávají klidní.
09:12
Zdravíme Markétu Janíkovou do Německa.
08:38
Jízda #87 zastavena Pytlíkovou.
07:30
Nějaké šance byly, ale dobrá obrana Havířova další gól nedopustila.
06:24
Podstatné je, že Třinec právě kombinuje během své první přesilové hry.
05:35
Chtěl jsem góly trochu popsat, ale na hřišti se toho teď děje tolik, že stoleček nestíhá.
05:26
Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky.
04:40
Z vysokého tempa pramení obrovské šance a góly na obou stranách.
04:29
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (2:1).
04:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #4 Klára Kociánová (1:1).
04:17
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #66 Niki Kalábová (0:1).
02:51
Vysoký pres Třince vedl až k zisku balónku a střele od Třinecké. Pouze do bloku.
02:00
Oba týmy vstoupily do zápasu ve vysokém tempu.
00:30
Útočný faul Havířova, rychlá rozehrávka a první ostrá střela od Šibrové.
00:01
Rozhdočí, kterým jejich modré dresy ladí s oblohou při dnešním slunečném dni, poprvé foukli do píšťalky a zahajili utkání. První buly vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Kristýna Kupcová, Andrea Pastušková, Alexandra Glasová, Terezie Šešulková, Barbora Kučerová
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Tereza Mikulová, Veronika Třinecká, Tereza Martynková, Kateřina Macigová
00:00
Krásné slunečné sobotní odpoledne z třinecké haly Stars! Víkendový program v této hale je opravdu nabitý a za několik málo minut jej odstartuje utkání čtvrtfinále play off 1. ligy žen. Domácí celek Intevo Třinec vyzve tým Torpeda z nedalekého Havířova.
00:00
Domácí si v osmifinále play off poradili s houževnatou Jihlavou v poměru 2:0. O zápas více potřebovalo Torpedo k poražení Dobrušky.
00:00
V základní části skončil Třinec na 2. místě, těsně za Židenicema. Havířov se umístil na místě 6. Papírovým favoritem by tedy měly být třinecké ženy, série play off ovšem žádného jasného favorita nemají. Situace je navíc umocněná o to, že se jedná o ligové derby!
00:00
Rozcvičky obou týmů jsou v plném proudu, tribuny se zaplňují a pořadatelský stoleček dokončuje své přípravy. Zápas za malý okamžik začíná.