2:1
4:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Kanonýři Kladno 8:3
11. Vojtěch Petráň, 14. Filip Šimek, 26. Robert Málek, 29. Matěj Bezpalec, 35. Marek Navrátil, 41. Vojtěch Petráň, 41. Adam Sláma, 45. Matyáš Borek - 11. Karel Frýba, 16. Ferdinand Tomášek, 34. Karel Frýba; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 18 - Lukáš Hekl 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Matoulek Tomáš (Trenér):
Dnes poctivý výkon do obrany, kde jsme si počkali na skuliny soupeře a postupně je trestali. Stále však máme chyby, o kterých víme a musíme se v nich zlepšit. Soupeř měl šance nás ztrestat daleko vícekrát. Měli jsme chvílema nahnáno.
Série, která byla pro nás pěkně tricky. Čekáš, s kým si pinkneš 2. kolo a on tam na tebe čeká tým, který kdyby hrál v plné sestavě, skončil by na stropu ligy. Pro nás každopádně super těžká a super důležitá série v prověrce za naším cílem. Teď si trpělivě počkáme na soupeře, který na nás zbyde ve středečním souboji a uděláme maximum pro postup na MČR. DSRaD
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
Gratulace Chodovu, byl lepší a postupuje zaslouženě, o tom žádná, byl efektivnější a s míčkem prostě chytejší, na ÚP. Nás může těšit zlepšená hra s míčkem, oproti včerejšku, mrzet nás může úsek ve druhé třetině, kdy jsme byli lepší a měli jsme hodně šancí to překlopit na naší stranu. Do třetí třetiny jsme šli celou v 6ti, to nám nevyšlo. Sezona končí a jsme velmi zklamaní, ale připravíme se lépe na další sezonu.
45:00
Střely ve 3. části: 8:12
45:00
44:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #88 Marek Navrátil (8:3).
44:18
Vyloučen hráč #81 Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma bez asistence (7:3).
40:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #7 Vojtěch Procházka (6:3).
38:30
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
37:48
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #97 Robert Málek (5:3).
33:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba z trestného střílení (4:3).
33:27
Procházka hrál v brankovišti, Kladno má nájezd.
28:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #82 Vojtěch Petráň (4:2).
28:24
Bezpalec si z beka krásně vyběhl na levou stranu a poslal pozdrav do horního rohu Heklovy brány.
25:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #73 Adam Sláma (3:2).
25:23
Slámovu střelu Hekl vyráží,na Málkovu dorážku už nedosáhl.
15:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #89 Karel Frýba (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:5
15:00
14:25
Vyloučen hráč #86 Filip Šimek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
13:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:1).
10:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba bez asistence (1:1).
10:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #19 Vojtěch Kulhavý (1:0).
09:10
Navrátil namazal Málkovi, ten trefuje svítivý mundůr brankáře.
01:16
Navrátil vyzkoušel z dálky pozornost kladenského gólmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Karel Frýba, Šimon Bohuslávek, Ferdinand Tomášek, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Vojtěch Petráň, Filip Šimek, Matyáš Borek, Matěj Bezpalec