2:1
4:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB Black - Wizards DDM SO Praha 10 7:3
13. Aleš Chmelař, 28. Patrik Šebek, 30. Aleš Chmelař, 34. Petr Špaček, 35. Daniel Havelka, 37. Martin Feigl, 43. Ondřej Honc - 7. Lukáš Tichopád, 23. Marek Sedliský, 40. Tomáš Havelka; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Karel Schamberger 6 - Jakub Vondra 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Chtěli jsme podal lepší výkon než včera, což se úplně nepovedlo. Vytváříme si dobré situace, ale špatně se v nich rozhodujeme. Navíc nás trochu trápila technická stránka. Kluky chci pochválit za přístup k zápasu, který býl dobrý, je to základ úspěchu a ten si musíme přenést do dalšího kola. Díky soupeři za sérii.
Komentář hostů Voltr Vít (Trenér):
Končíme s hlavou nahoře, čelili jsme jednomu z nejlepších dorosteneckých týmů v republice statečně. Tentokrát nám vyšel úvod zápasu a dokázali jsme téměř dvě třetiny držet krok. Dobře jsme bránili a hráli jsme to, co jsme chtěli. Dokonce jsme tady dvakrát vedli. Soupeř byl ale tak individuálně kvalitní, že se dokázal prosadit i přes náš blok. Ve třetí třetině jsme zkusili hru více otevřít, což bohužel nezafungovalo a soupeř odskočil o další dva gól\y. S porovnání z Bolkou vyplývá, že musíme pracovat hlavně na kondiční stránce, tam ztrácíme mnoho. Se sezónou ale nemůžeme být nespokojeni, druhé kolo play off je asi tak to, na co v současné sestavě máme, máme ale v týmu spoustu mladých šikovných hráčů, takže budoucnost můžeme vyhlížet pozitivní. Děkuju klukům, že do všech zápasů šli naplno a pracovali na sobě, jejich florbalová cesta určitě nekončí. Soupeři děkujeme za super konfrontaci a přejeme hodně štěstí, myslím, že mají šanci dojít hodně daleko.
45:00
Střely ve 3. části: 8:3
45:00
44:39
Urban teď sám na Schambergera, branku ale míjí.
43:46
Na balonu Boleslav.
42:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #64 Ondřej Honc bez asistence (7:3).
41:31
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
41:31
Tým domácích si bere svůj oddechový čas.
41:19
Zeiner teď překvapil Schambergera svou střelou, ten je ale připraven a balonek chytá.
40:36
Seeman blokuje další Chmelařovu střelu.
39:28
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #25 Marek Bauer (6:3).
37:18
Michalec a jeho prudký backhand na Vondru.
36:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #32 Tomáš Volovik (6:2).
35:29
Další Šebkova střela - Vondra připraven.
34:16
Timeout Wizards DDM SO Praha 10
34:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #3 Matěj Miclík (5:2).
34:16
Dva rychlé góly Bolky nutí hostující tým k oddechovému času.
33:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček bez asistence (4:2).
33:35
Špaček trestá chybu hostí před vlastní brankou.
32:59
Hlušička přerušuje rychlý útok Wizards.
31:28
Menke a jeho obrovská šance na zakončení přímo před Vondrou - míček letí vedle.
30:45
Boleslav hned v několika šancích.
30:00
30:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
30:00
Střely ve 2. části: 9:3
30:00
29:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #10 Daniel Bruntz (3:2).
29:58
Boleslav jde do vedení, v posledních dvou vteřinách druhé třetiny střílí Chmelař krásný gól backhandem.
29:39
Špaček vysoko nad.
27:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #59 Petr Špaček (2:2).
27:55
Šebek krásnou střelou vyrovnává skóre na 2:2.
27:36
Kuray přestřeluje.
26:06
Feigl a jeho neúspěšný pokus trefit balonek ve vzduchu.
23:47
Další nebezpečnou střelu na Vondru vysílá Miclík, po povedené akci Hlušičky s Michalcem.
22:40
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #17 Lukáš Hadač (1:2).
22:38
Hosté proměňují první pořádnou šanci této třetiny a zajišťují si tak náskok o jeden gól.
18:56
Duben už po několikáté nahazuje balonek před branku hostí, nikomu se ale nedaří uklidit ho za Vondrova záda.
18:02
V šanci Stuchlík s Šourkem před brankou Vondry.
17:29
Domácím hráčům se nedaří pořádně vystřelit.
16:19
Na balonu spíše Boleslav.
15:00
15:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
15:00
Střely v 1. části: 2:3
15:00
13:41
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
13:41
Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
13:09
Stuchlík vyváží balonek až před branku Vondry, bohužel nenachází spoluhráče k zakončení.
12:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (1:1).
12:04
Bruntz v souboji s Fořtem vyhrává balonek pro svůj tým.
10:17
Duben blokuje Seemanovu střelu po rozehrávce před boleslavskou brankou.
06:43
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #19 Tomáš Havelka (0:1).
06:29
Fořt u mantinelu obírá Chmelaře o balonek a do útoku jdou hostující Wizards.
05:26
Boleslav kombinuje, Havelka prověřuje pozornost Vondry.
03:45
Bauer nahazuje na Fořta, pod kontrolou má ale balonek domácí Bruntz.
02:10
Sedlinský blokuje Havelkovu střelu z půlky.
00:38
V první šanci Šebek, který se dostal před hostujícího brankáře Vondru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Jakub Vondra; hráči v poli: Jakub Fořt, Tomáš Havelka, Lukáš Tichopád, Vojtěch Stádník, Tadeáš Zeiner
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Karel Schamberger; hráči v poli: Daniel Bruntz, Jiří Miler, Petr Špaček, Aleš Chmelař, Patrik Šebek