0:3
0:5
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Dobruška 1:11
4. Jana Chromková - 5. Sára Horčičková, 7. Tereza Jakubská, 12. Pavla Petrová, 17. Tereza Březovská, 18. Alexandra Rašková, 20. Pavla Petrová, 25. Michaela Šafářová, 27. Pavla Petrová, 30. Lucie Hušková, 34. Tereza Jakubská, 36. Kateřina Diheneščiková; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Martin Korunka; vyloučení: 0:0 + Alexandra Rašková 4 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Zemanová 25 - Adéla Metelková 15; po třetinách: 1:3, 0:3, 0:5;
36:00
Střely ve 3. části: 6:16
36:00
35:31
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #34 Kateřina Diheneščiková, asistoval #44 Michaela Šafářová (1:11).
33:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #43 Tereza Jakubská, asistoval #42 Francesca Luisa Bartošová (1:10).
29:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková, asistoval #8 Adéla Metelková (1:9).
26:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #44 Michaela Šafářová (1:8).
24:11
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Michaela Šafářová bez asistence (1:7).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 6:8
24:00
19:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #31 Tereza Březovská (1:6).
17:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #13 Pavla Petrová (1:5).
17:01
Vyloučen hráč #55 Alexandra Rašková družstva FBC Dobruška na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
17:01
Vyloučen hráč #55 Alexandra Rašková družstva FBC Dobruška do konce utkání - technický trest.
16:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #31 Tereza Březovská bez asistence (1:4).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 4:12
12:00
11:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová z trestného střílení (1:3).
06:49
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #43 Tereza Jakubská, asistoval #9 Adéla Ambrožová (1:2).
04:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #51 Sára Horčičková bez asistence (1:1).
03:18
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #31 Jana Chromková, asistoval #28 Viktorie Kubíčková (1:0).