0:3
1:2
- : -

TROOPERS Black - FBŠ Hattrick Brno B 1:7
32. Rudolf Stroblík - 1. Marek Konečný, 11. Milan Hradil, 17. Radim Tyll, 18. Marek Konečný, 26. Vojtěch Novák, 37. Jan Ždímal, 41. Ondřej Pokorný; rozhodčí: Ondřej Braha - Martin Kozáček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -7 - Jakub Mrkos ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:2;
45:00
40:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Pokorný, asistoval #62 Radim Tyll (1:7).
36:08
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #84 Jan Ždímal bez asistence (1:6).
33:39
Vyloučen hráč #68 Milan Hradil družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:02
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #23 Rudolf Stroblík, asistoval #88 Dominik Štafa (1:5).
30:00
30:00
28:21
Trestné střílení družstva FBŠ Hattrick Brno B neproměnil #18 Marek Konečný.
25:11
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #82 Vojtěch Novák, asistoval #62 Radim Tyll (0:5).
17:45
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #18 Marek Konečný, asistoval #17 Ondřej Pokorný (0:4).
16:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #62 Radim Tyll, asistoval #84 Jan Ždímal (0:3).
15:00
15:00
10:42
Vyloučen hráč #73 Daniel Kopečný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #68 Milan Hradil bez asistence (0:2).
00:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #18 Marek Konečný, asistoval #39 Tomáš Daněk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Braha a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Rudolf Stroblík, Karolína Gabrhelová, David Kašpárek, Ondřej Slívko, Dominik Štafa