4:0
3:4
- : -

TRAPOL Tatran Střešovice - FBC Česká Lípa 9:4
7. Jakub Klápa, 15. Jonáš Tuma, 17. Michal Rada, 21. Jonáš Tuma, 28. Adam Aarons, 29. Jonáš Tuma, 35. Jakub Šolle, 40. Michal Rada, 44. Jakub Šolle - 35. Mikeš Motejzík, 37. Mikeš Motejzík, 38. Mikeš Motejzík, 40. Filip Cobl; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Lev Kliment 8, Filip Juzl 6 - Marek Meďáš 6, Šimon Záruba 12; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:4;
Komentář domácích Janda Roman (Trenér):
Děkuji soupeři za férovou sérii.Dnešní utkání jsme měli od začátku jednoznačně pod kontrolou a zaslouženě jsme postoupili.
Komentář hostů Motejzík Štěpán (Trenér):
Soupeř prokázal v sérii věkovou výhodu a byl ve většině momentů o krok napřed. Naším klukům děkuji za odbojované zápasy a Tatranu hodně štěstí do dalších bojů
45:00
Střely ve 3. části: 12:10
45:00
43:27
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #11 Jáchym Holý (9:4).
41:30
Dobrý zákrok v podání brankáře Lípy
41:00
Klápa vysílá bombu do tyče
39:45
Šanci 2 na 1 hostí zneškodnil skvělým zákrokem Juzl.
39:18
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #79 Ondřej Vázler (8:4).
39:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl bez asistence (7:4).
38:38
Timeout TRAPOL Tatran Střešovice
38:20
Klápa z výběhu vysílá pěknou střelu. Ovšem míjí brankovou konstrukci.
37:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #3 Ondřej Martinec (7:3).
36:46
36:43
Přesilovku využívá Motejzlík ze zátahu
36:13
Vyloučen hráč #23 Tomáš Fodor družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
36:13
Lípa má opět k dispozici přesilovou hru
34:30
34:03
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #67 David Kriegler (7:0).
33:30
Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
28:15
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (6:0).
27:28
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #99 Adam Aarons, asistoval #85 Michal Rada (5:0).
16:35
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #11 Jáchym Holý (3:0).
14:59
Vyloučen hráč #5 Štěpán Lovíšek družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
14:34
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma bez asistence (2:0).
10:25
První zákrok si připisuje i golman domácích Kliment
06:01
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #35 Jakub Šolle (1:0).
06:01
První branku utkání vstřeluje Klápa po výborné přihrávce od Šolleho
04:20
Aarons v dobré šanci trefuje Meďáše
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Marek Meďáš; hráči v poli: Adam Doňar, Kristián Semelka, Filip Cobl, Viktor Steinz, Mikeš Motejzík
00:00
Line-up domácích TRAPOL Tatran Střešovice: brankář: Lev Kliment; hráči v poli: Matěj Dvořák, David Kriegler, Jakub Šolle, Jakub Klápa, Štěpán Lovíšek
00:00
Dobré dopoledne, vítám vás na druhém utkání druhého kola vyřazovacích bojů první ligy dorostenců. Dnes proti sobě nastoupí domácí Tatran Střešovice , který vyzve Českou Lípu.