0:6
4:2
- : -

ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:8
42. Matěj Čermák, 45. Radim Křenek, 50. Robert Košir, 58. Robert Košir - 23. Filip Zakonov, 25. Dominik Beneš, 32. Filip Zakonov, 33. Patrik Suchánek, 34. Dominik Beneš, 40. Ronald Gašparík, 55. Milan Tomašík, 59. Martin Tokoš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 428; zásahy brankářů: Martin Beneš 18 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 0:0, 0:6, 4:2;
60:00
Střely ve 3. části: 7:2
60:00
59:59
Z výhry se i po čtvrté raduje Mladá Boleslav.
Rozhovory po utkání Sparta, Boleslav
58:30
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (4:8).
58:30
Nedáš-dostaneš. Boleslav přidává osmou branku.
58:16
Střela do tyčky hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha .
58:14
Košir ze zátahu trefuje spojnici.
57:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #24 Jan Marvánek (4:7).
57:26
Košir využívá přesilovou hru a snižuje náskok hostů
56:38
Slovních i fyzických narážek je čím dál víc. Atmosféra v hale houstne.
56:22
Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
56:22
Na rozhodčího se zdviženou rukou se seběhlo 5 boleslavských hráčů s tím, že opravdu nesouhlasí s jeho výrokem. Dále pokračuje rozhovor pouze s kapitány.
56:22
Marek Vojta ještě žádá nájezd, rozhodčí si však stojí za svým.
55:31
Košir vystihl Natovovu kličku a Sparta tak může znovu do šesti.
54:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (3:7).
54:31
Na tuhle střelu už ale Beneš ze střídačky nedosáhl.
54:04
Míček už se kutálel do prázdné. Beneš ho ale stihl zastavit.
53:09
Marvánek vytřel podlahu. Podle rozhodčího čistý balon. Diváci a střídačka mají opačný názor.
52:28
Rozhodčí pobízený diváky píská faul na domácí.
51:56
Košir to zkoušel po zemi. Bauer si na jeho střelu počíhal.
50:55
Kareš s Tokošem skočili společně za mantinel jako do bazénu.
49:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (3:6).
49:30
Košir po krásné kombinace uklízí do prázdné.
49:17
Sparta v šesti.
48:59
Boleslav drží balon.
47:13
Zouzal podle rozhodčích fauloval. Trenér domácích si to nemyslí a dává to hlasitě najevo.
46:16
Branka nebude uznána.
46:15
Domácí zkouší VAR
44:40
Technické problémy na pořadatelském stolku dávají obou týmům čas na taktické úpravy bez využití oddechových časů.
44:40
Čas bude od této chvíle měřen na ručních stopkách.
44:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:6).
44:13
Křenek propálil Bauera a Sparta snižuje.
44:04
Boleslav si zahrála před vlastní brankou fotbal.
43:30
Beneš se dnes opravdu naběhá. Za tuto třetinu běžel z branky na střídačku už pětkrát.
42:29
Gašparík se u mantinelu točil jako vrtule, nic z toho ale nebylo.
41:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #29 Radim Křenek (1:6).
41:54
Čermák se konečně dočkal a překonal Bauera.
41:39
Sparta utvořila zeď kolem své prázdné branky.
40:58
Sparta hned na začátku třetiny v šesti.
40:39
Gašparík nevyzrál na Beneše.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává hostující tým.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:14
40:00
39:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík bez asistence (0:6).
39:58
Gašparík dává gol do šatny. Beneš se už nestihl vrátit.
39:32
Spartě se nedaří dostat balonek za Bauerova záda.
38:39
Bauer si po dlouhé době šáhl na balon, po střele Křenka od mantinelu
38:01
Beneš má teď plné ruce práce.
37:36
Pruner Natova crosscheckem sundal k zemi.
37:03
Sparta na balonu kombinuje. Bauer však zatím zasahovat nemusí.
36:13
35:49
Beneš si odskočil z branky pomoct pořadatelům srovnat rozbořené mantinely.
34:39
Beneš teď několika zákroky podržel svůj tým.
33:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #7 Milan Tomašík (0:5).
33:26
Beneš střelou takzvaně dvacet nad led využívá přesilovou hru.
32:30
Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
32:30
Kolstrunk přišlápl boleslavského hráče a půjde si odpočinout na tretnou lavici. Celá hala reklamuje výrok rozhodčích, není jim to však nic platné.
32:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #22 Dominik Beneš (0:4).
32:14
Suchánek se protáhl na mantinelu a vystřelil. Beneš si sice na balonek sáhl, ale golu nezabránil.
31:49
Frustrace je na domácích vidět. Souboje se vyostřují.
31:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #88 Jan Natov (0:3).
31:13
Natov od mantinelu nahrává Zakonovi a ten ze středu trefuje přesně.
30:27
Sládek se dostal sám před Beneše a zkoušel stahovačku. Nepovedlo se.
29:10
Boleslav nevyužila situaci dva na jednoho.
28:48
Křenek mohl klidně zpracovat před vlastní brankou. Balonek mu ale odskočil a málem z toho byl vlastní gól.
27:48
Šebek mířil Benešovi nad nohu. To se však přepočítal a sparťanský golman vykopává.
27:11
Natov měl před sebou odkrytou branku. Zvolil však špatný typ střeli a ani zdaleka se netrefil.
26:44
Seknutí do Zouzalovi florbalky rozhodčí posoudili na rozehrávku. To však reklamuje celá domácí střídačka a žádá dvouminutový trest.
26:07
Boleslav prostřídává na balonu
24:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #82 Adam Hemerka (0:2).
24:26
Hemerka od mantinelu nepropálil domácího golmana. Beneš už však svého jmenovníka z dorážky překonal.
23:55
Mumraj před boleslavskou brankou k ničemu nevedl.
22:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #22 Dominik Beneš (0:1).
22:14
Zakonov bekhendem doklepl Benešovu přízemní střelu a Boleslav se ujímá vedení.
21:15
Na druhé straně hned Beneš také skvělý zákrok.
21:11
Znovu souboj Čermáka a Bauera, úspěšnější druhý jmenovaný.
20:49
Boleslav drží balon a točí Spartu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující tým.
19:39
Čermák ani na potřetí nepřekonal Bauera.
19:03
U stropu UNYP arény se vznášela čí si florbalka.
17:55
Suchánek zkusil překvapit Beneše bekhendovou střelou. Nepřekvapil.
16:48
Boleslav na balonu.
15:35
Další krásný zákrok Beneše.Už to skoro vypadalo, že se budou hosté radovat ze vstřelené branky. To by ale nemohl být v brance Martin Beneš.
15:02
Boleslav si dlouho točila Spartu na jejich polovině až se ke střele dostal Gašparík. Beneš se vytáhl a střelu vyráží.
13:27
Čermák zkoušel kličku na Bauera, ani tak neobstál.
11:20
Tutová šance Sparty! Neskutečná kombinace po které zůstala úplně odkrytá Bauerova branka. Čermák trefuje pouze boční síť.
10:26
Gašparík zátahem od mantinelu zkusil Benešovu pozornost.
09:42
Muhlfait střílí pouze do bloku. Juhova dorážka také nepřesná.
08:33
Zouzal po Koširově nahrávce trefuje střed těla připraveného Bauera.
07:53
Kareš agresivně napadá Tomašíka.
05:48
Čermák se hnal sám na Bauera, zezadu ho však dostihl Gruber.
05:14
Kozák wrestlingovým chvatem skolil Zakonova. Rozhodčí vše viděl.
03:33
Boleslav drží balon a střídá.
02:37
První potyčka mezi Tokošem a Krbcem, kterému se nelíbilo sekání do domácího golmana.
01:26
Bauer vykopl balon, nechal tak za sebou ale úplně prázdnou branku. Domácí ale nedokázali zaútočit.
01:01
Krbec po zisku vystřelil, rozhodčí ale hru přerušuje.
00:01
Úvodní buly vyhrály hosté, Čermák ale hned balon získává na čepele domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Milan Tomašík, Ronald Gašparík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Jan Marvánek, Michal Kareš, Kristián Kozák, Jakub Kolstrunk, Matěj Pruner