1:3
- : -
FbC Písek

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Písek 4:11
14. Kryštof Lehečka, 25. Adam Hašek, 30. Vojtěch Beneš, 59. Jonáš Janata - 3. David Chvosta, 6. Jan Králík, 8. Michal Cigánek, 13. Michal Cigánek, 14. Štěpán Slunečko, 32. Ondřej Štěpán, 37. Štěpán Slunečko, 38. Jan Králík, 42. Michael Kolínský, 54. Jan Králík, 60. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 0, Martin Lenárt 19 - Vlastimil Dvořák 17; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:3;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Bohužel, po individuálních chybách v první třetině nám soupeř vsítil 5 branek a my se hned dostali do velmi složité situace. Měli jsme dobré pasáže zápasu, šance a do zápasu bychom se mohli vrátit, nicméně golman hostů podal dnes famózní výkon a držel Písek nad vodou. Děkuji všem fanouškům - domácím i hostujícím za krásnou atmosféru, kterou by mohli závidět i ve vyšších soutěžích. Sezona ještě nekončí a my se musíme rychle otřepat zvládnout třetí sérii, která nás čeká. Všechno nebo nic. Gratuluji Písku k postupu, děkuji fanouškům za podporu - zůstaňte s námi.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Je to tam! Tahle sezóna byla jedna velká šílenost. Tým na hraně. Několikrát jsme byli na pokraji vyřazení a vůbec postupu do play up. Neskutečný klobouček před klukama, že se takhle dokázali mentálně několikrát vzchopit. Obrovský dík patří všem, kteří se na tomto postupu podíleli. Máme obrovskou radost a těžko se to popisuje. Gorikám držíme opravdu upřímně palce v baráži a těšíme se na naše utkání v Národní lize. Velké díky našim fanouškům. Opět náš šestý hráč. Teď si to vyhodnotíme v šatně a zajdeme na vodu někam do kavárny. Díky soupeři za pěknou a férovou sérii.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:59
konec zápasu
59:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #87 Ondřej Walter (4:11).
59:00
Poslední minuta dnešního zápasu.
58:05
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:10).
58:05
DOmací upravují výsledek, ale ve výsledku to asi již nic nemění.
57:25
Písek má míček na svých holých, Gorily zůstávají v šesti..
55:04
Domací opět v šesti, naděje umírá poslední.
53:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (3:10).
53:54
Písek trefuje prázdnou bránu a může pomalu slavit.
53:14
Hostují golman nyní vytáhl neskutečný zákrok proti střele Budkovi a skóre tak zůstává neměnné.
53:00
Gorily to zkouší, ale hostující golman je proti jakémukoliv dramatu ke konci zápasu.
51:35
Gorily to zkouší v šesti.
50:48
Doamcí v plném počtu.
50:09
Písek je na míčku a šetří každou vteřinku, nikam se již neženou.
48:47
Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:44
Písek si zahraje opět přesilovku
48:16
Minuty v hale rychle ubýhají a domací si stále nevytvářejí žadné šance. Na některých hráčích je vidět i značná frustracec z průběhu hry.
47:11
Písek si je dobře vědomý, že on již chvátat nikam nemusí a hrají "chytrý" florbal.
46:14
Domací v plném počtu.
45:30
Písek se usadil na míčku a zakládá přesilovou hru.
44:14
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
44:14
Hejdukův obranný zákrok byl vyhodnocený jako nedovolený a tak hosté budou hrát přesilovku
43:36
Gorily se snaží, ale nedaří se jim vůbec nic. Hosté jsou na ně velice dobře připraveni.
41:05
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (3:9).
41:05
Písek využívá svou přesilovku a zvyšuje a s domacími to začíná vypadat bledě.
40:01
Buly třetí třetiny vyhravají hosté a vstupují zároveň i do přesilové hry z druhé třetiny
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:57
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:59
Hostům se dnes daří a téměř vše jim vychází, to se bohužel o domácích říct nedá
37:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (3:8).
36:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #15 Ondřej Štěpán (3:7).
36:47
Budek prověřil střelou hosdtujícího golmana, od něj se odráží míček do protiútoku a hosté si s tím poradili a zvyšují tím svůj náskok.
36:13
Lenárt nyní krásným zákrokem drží nějaké naděje domácích.
34:49
Nyní se střídají šance na obou stranách, žádná z nich neohorzila brankáře.
31:23
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán bez asistence (3:6).
31:23
Chyba v rozhrávce, hosté trestají.
30:54
Standartní situace hostů, Lenárt chytá a posíla do protiútoku.. skoro gól
29:08
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (3:5).
29:08
Aktivita domacích se vyplácí, domací snižují po aktivním napadáním za brankou hostů, kde vybojovali míček duo Surák, Hejduk. Hejduk potom předložil tutovku na druhém křídle volnému Benešovi.
28:40
To neznamená, že se hosté stáhli a pouze brání. Nyní měli pěknou šanci, avšak Lenárt připraven.
27:03
Konečně vidíme od domácích přepnutí na vyšší rychlostní stupeň a začínají se dostávat více do šancí
25:47
Gorily se snaží najít prostor kudy zaútočit, ale Písek si je vědom výsledku a že nemusí nikam hnát a stačí dobře bránit..
24:00
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:5).
24:00
Příhrávka zpoza brány a domací snižují.
23:30
I domací fanoušti jsou dosti opařeni průběhem zápasu a Písečtí fanoušti jsou mnohem hlasitější
22:49
Další chyby v rozehrávce domácích naštěstí nebyla potréstána, ale takhle se domácí rozhodně nedostanou zpět do zápasu.
21:46
Hosté stále aktivnější tým a jsou blíže k tíženému úspěchu v podobě postupu do Národní ligy
20:31
Druhá třetina zahájena a Písek opět útočí.
17:42
Domací jsou dost zaskočeni průběhem hry a je to vidět i na jejich herním podání. Snad jim k lepšímu výkonu pomůže blížící se přestávka.
13:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko bez asistence (1:5).
13:48
Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
13:48
Hosté rychle odpovídají a betou si čtyřbrankové vedení zpět a zárověň vyhánějí z branky Šimůnka.
13:29
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #2 Jan Šobotník (1:4).
13:29
A konečně se to podařilo a snižují na 1:4
13:02
Domácí neskládají zbraně a dál bojují, ale zatím nemohou najít ten správny recept na gól
12:24
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #98 Štěpán Slunečko (0:4).
12:24
Domací se sanží, hosté dávají góly.. Gól z protiútoku a je to 4:0
10:00
Polovina první třetiny za námi a domací si zatím moc šancí nevytvořili.. Zato Písek teď opět zahrozil dva na jednoho a Šimůnek neskutečným přesunem chytil další gólovku.
09:14
Golman hostů měl teď velké štěstí když zachytil střelu domacích.. Nestači než fandit a veřit, že s tím domácí něco udělají.
07:51
07:51
Za Šimůnkova záda propadá třetí střela. Tentrokrát z půlky.
07:35
Trošku to vypadá, že si domací mysleli, že to v domacím prostředí dostanou zadramo.. Budou muset dost zabrat a snažit se, věřme že to tak bude a uvidíme pěkné utkání.
05:10
05:10
Hosté se po pěkné kombinaci dostávají do dvoubrankového vedení a jsou na koni.
04:01
Domací se snaží o vyrovnání, ale vytváří chyby v rozehrávce a umožnují tak hostů se dostávat do šancí
03:01
Hosté vstoupilii do utkatní aktivněji a ujímají se jednobranmového vedení
02:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #21 Marek Slepička (0:1).
01:30
Dnešní zápas můžete také sledovat jako video přenos na youtube kanálu Floorball Clubu Písek. https://www.youtube.com/watch?v=t0ZXXKu-fDc
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Ondřej Walter, Michael Kolínský, Michal Měřička, Jan Králík, Jakub Mikeš
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jan Šobotník, Bořek Ozom, Ondřej Hlinovský, Kryštof Lehečka, Adam Hašek
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního pátého divizního play-up zápasu, kde se střetnou domácí Gorily Plzeň a hostující tým Floorball Club Písek. Dnes se dozvíme kdo postoupí přímo do Národní ligy a koho ještě bude čekat o ni boj v baráži s týmem TBC Králuv Drvůr.